Syrene

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Egyéb
Lelőhely:   százforintos boltok   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: gerbaud, Módosítva: 2012. május 24.

Lelőhely:   százforintos boltok
Kategória:   Egyéb

Körömvirág kivonattal.

Happiness28

2014. augusztus 14.

Szárazsampon helyett használom , nagyon jó rá , ha nagyon fénylik a bőröm , akkor nagyon keveset teszek oda púder helyett

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2014. augusztus 14.

Nymphea

2014. augusztus 6.

Jó kis cucc ez. A boltban ez volt a legolcsóbb hintőpor. Emellet döntöttem, mert nem tudtam ahintőporok hogyan funkcionálnak szárazsamponként és nem akartam sokat bukni rajta. Szóval vajmi 280 ft-ért beledobtam a kosárba és otthon egyből harcba szálltam a hajzsírosodással. Először megcsapott a rózsás nagyanyó illata, ami nagy csalódás volt, mert én direkte körömvirágosat vettem számítva valami kellemes illatra. Az illata borzalmas számomra, de a hatásával elégedett vagyok. Nem sajnálom a hajtövektől, és alig fogy ennek ellnére. Használatával kitolható a hajmosás, viszont szerintem tömít, mert ha használom, akkor irtóra viszket a fejbőrőm. Én csak kóros időhiánykor vetem be, de akkor nagyon jó alternatívája a zsír elfedésének. Ajánlom, mert ennyiért megéri. Viszont következőnek a Babylove lesz az utód, mert jobb az illata. Izzadás ellen semmit sem ér. Szagot nem leplez el, csak a ruha lesz fehér.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. augusztus 6.

Jossie

2014. július 29.

Elég sokszor van kiütés, kipattogás a bőrömön különféle okokból, amire a bőrgyógyász egyszer azt mondta, hogy fel tud írni különféle "csodaszereket", de próbáljam inkább ki a hintőport, csodákat tud tenni. Megfogadtam a tanácsát, főleg hogy ódzkodom kissé a legtöbb, számomra ismeretlen gyógykészítménytől, és azóta hintőporozok állandóan. Többfélét próbáltam már, viszont úgy érzem a körömvirágos vált be a legjobban. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. július 29.

black_cico

2014. június 16.

összegezve: olcsó és jó :)

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. június 16.

összegezve: olcsó és jó :)

katuska8

2013. június 18.

Én is száraz sampon helyett használom, és arra tökéletes. Szépen felszívja a zsírt, és még másfél napig elfogadható tőle a hajam. Nem lesz tőle büdös a fejem, és nem is szárítja a fejbőrt. A másik dolog amire használom, a púderezés. Sajnos változtattak a régi bevált púderemen, és a legvilágosabb szín sötétebb lett, mint volt, én meg megvettem 2-vel belőle, mert akciós volt. Szóval most hintőporral keverem a púdert, hogy ne legyen sötét.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. június 18.

Rony

2012. június 4.

Nagyon szeretem ezt a hintőport. Nekem a kozmetikusom ajánlotta, hogy az izzadékonyabb területeket hintőporozzam. Tökéletesen bevált az izzadásra, ugyanis felszívja a nedvességet a bőrről. Az illata is nagyon finom. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. június 4.

gerbaud

2012. június 4.

Alapvetően babahintőpornak vettem, de végül száraz samponként végezte. Erre a célra tökéletes! Sokkal jobb, mint a jóval drágább, kimondottan abból a célból árult termékek többsége. Nagyon finom szemcséjű, elég jól kifésülhető a hajból, és ami nekem nagyon fontos, nem lesz tőle tapadós, ragacsos és száraz a hajam. A fényét sem veszíti el, a tapintása selymes marad, ellenben nem lesz zsíros. Szőke hajra tényleg tökéletes lehet, az enyém vöröses-barna, de így is jó és vállalható az eredmény. Az illata kellemes, nem irritálja a bőröm, ráadásul nagyon olcsó. Ugyan van benne paraben, de egy hibája se legyen?:)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. június 4.

Gyulladáscsökkentők: Calendula Officinalis (Pot Marigold) Extract