Szent Ferenc Laboratórium

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Tusfürdők
Kiszerelés:   Hiányzik. Feltöltöm   Bőrtípus:   Normál, Kombinált, Zsíros
Lelőhely:   Hiányzik. Feltöltöm   Bőrprobléma:   Pattanások (acne)

A krémet és az összetevőket feltöltötte: simanviki, Módosítva: 2013. június 28.

Lelőhely:   Hiányzik. Feltöltöm
Kategória:   Tusfürdők
Bőrtípus:   Normál, Kombinált, Zsíros
Bőrprobléma:   Pattanások (acne)

A termék normál, zsíros, pattanásos, viszketésre hajlamos, érzékeny bőr napi arclemosásához és a test teljes felületének zuhanyozásához alkalmas.

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre
bibi24

NagyG

2014. április 13.

Olyan mint bármelyik habzó lemosó.Zsíros bőrre ajánlom.A mitesszerekkel és pattanásokkal nem csinál semmit.Szárítja a bőrt,hidratáló krém nélkül szétszakadna az arcom :D 2-3 pattanás szokott a fejem lenni.Nem tudom ettől a szertől vártam volna én a csodát meg babapopsi bőrt?!
Az h. tavaszi tisztítókúrát csinálta,na attól lett pattanásmentes az arcom. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. április 13.

Az h. tavaszi tisztítókúrát csinálta,na attól lett pattanásmentes az arcom. :)

Ádám

2013. június 29.

Nagyon jó! Egyenletes, és annyira sima tőle a bőröm, és a pattanásokkal illetve mitesszerekkel is tényleg elbánik, kitisztult az arcom, nincs se nagy, se kicsi ragya!! Mindezt úgy, hogy nem szárít. Már az első használat után volt eredmény. Már vagy 7 éve küzdök a pattanásokkal, hadd ne mondjam: bőrgyógyász, ilyen-olyan lemosók, praktikák, készítmények... Ez azon termékek közé tartozik, amelyek tényleg hatásosak, és nem csak ígérgetnek. Ráadásul olcsó is. Arcra, mellkasra és hátra használom. Nekem most ez a csodaszer lemosóm! Ajánlom!!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. június 29.

Gyulladáscsökkentők: Sulfur
Hidratálók: Propylene Glycol

Az olajpala lepárlási terméke. A CosIng besorolása szerint antimikrobiális anyag, vagyis segít a bőrön található mikroorganizmusok egyensúlyban tartásában. A Wikipedia információi alapján kénben gazdag összetevő, melyet gyulladásgátló, baktérium- és gombaölő tulajdonsága miatt 10-20%-os koncentrácóban olyan bőrbetegségek kezelésére is gyakorta használnak, mint az ekcéma és a pikkelysömör.