Szent Ferenc Laboratórium

Ár:   899 Ft   Kategória:   Samponok
Kiszerelés:   150 ml   Bőrtípus:   Normál, Kombinált, Zsíros
Lelőhely:   drogériák   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: Ayla, az összetevőket feltöltötte: jns.melinda, Módosítva: 2012. június 2.

Lelőhely:   drogériák
Kategória:   Samponok
Bőrtípus:   Normál, Kombinált, Zsíros

Zsíros korpás hajra. A sampon zsíros, korpás és normál haj kezelésére alkalmas. Pikkelysömörös fejbőr ápolására is használható. Rendszeres használata esetén csökkenti a korpásodást és a zsírosodást. 150 ml-es és 250 ml-es kiszerelésben kapható.

Összetevők: Genapol Lro,  Genagen Cab,  Genapol L-3,  Sulfur Colloidalis,  Só,  Illatanyag, Víz

kisizé

2018. május 9.

Nagyon gyorsan zsírosodó, vékony szálú hajam van, a fodrászom ajánlotta hogy próbáljak ki valami kénes sampont rá.. hát nagy csalódás volt, az illata+állaga ugyan kellemes, de a gyors zsírosodáson semmit nem segített, sőt a fejbőröm is viszketett tőle :/
számomra teljes pénzkidobás, nem fogom elhasználni

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. május 9.

számomra teljes pénzkidobás, nem fogom elhasználni

anduspapp

2017. augusztus 9.

Nagy reményeket fűztem hozzá, mert nagyon zsírosodik a hajam. Minden másnap mosom, de ettől is ugyanúgy kellett. Semmi pozitív változást nem észleltem tőle. Az illata nem szúrós viszont a többi kénes samponhoz képest, ezért adok neki 2 pontot.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. augusztus 9.

RiaSz

2017. április 4.

Csomókban kezdett el hullani tőle a hajam, egyáltalán nem ajánlom!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. április 4.

Csomókban kezdett el hullani tőle a hajam, egyáltalán nem ajánlom!

Mundow

2015. november 22.

Annyira szerettem volna, ha használ és csökkenti a korpásodást. Az évek során többször is újra vettem mindig próbálkozva és azt remélve, hogy használ majd.
Most már beláttam, hogy hiába próbálkozom vele, sajnos nekem nem használ.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. november 22.

Most már beláttam, hogy hiába próbálkozom vele, sajnos nekem nem használ.

WorkingClassGirl

2015. március 20.

Mindig rendbe teszi a fejbőrömet, hihetetlenül tisztának érzem a hajam tőle. Sokkal tovább nem bírom ki két hajmosás között, csak egy kicsivel, de néha szabályosan igényelem ezt a sampont. És az illatát is szeretem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. március 20.

Fruzsi

2014. május 17.

A hajam zsírosodásán nem sokat segített, talán egy fél nappal ki lehetett tolni a hajmosást, viszont soha nem éreztem semmilyen samponnál ilyen tisztának a fejbőrömet és a hajamat. A viszkető fejbőrömnek nagyon jót tett, már az első használattól kezdve elmúlt a viszketés. Az illata szerintem nem rossz, az én hajamban eléggé tartós volt, pedig használtam utána balzsamot, mégis a sampon illata érződött inkább. Összességében szerintem jó kis sampon, problémás fejbőrűeknek ajánlanám.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. május 17.

Bolvarin

2013. november 11.

Barátnőm ajánlotta zsírosodásra, neki segített, de nekem nem. Önmagában nem is tudtam használni, mert annyira büdös és szárít, valamint nem habzik megfelelően. Elhasználtam 1 tubust, de csak, hogy ne foglalja a helyet. Egyetlen előnye, hogy szép fényes lett a hajam tőle.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. november 11.

DalmiDalmiDalmi

2013. május 8.

A kozmetikusom ajánlotta ezt a sampont, a hajtöveimnél alakult ki a legtöbb miteszer, azt próbáltam volna kitisztítani vele. Két hónapig használtam, mindig nagyon gyorsan elfogyott az a picurka kis flakon, és pofátlanul drága. Nos, nekem semmit sem javított a hajzsírosságomon, és a fejbőrömet sem tisztította ki egyáltalán. Lecseréltem a kátrányosra, remélve az majd erősebb lesz.

Az sem változtatott a hajtöveim miteszerein, már kezdik magukat pattanásokká kinőni (tehát mehetek megint kozmetikushoz, de jó...), viszont a hajzsírosságomat átmenetileg mérsékli. Körülbelül két napig szénaszáraz, már szinte fénytelen a hajam, és húzódik a fejbőröm (ami tudom hogy rossz, de jobb, mintha zsíros lenne), de két nap utána vészesen kezdi okádni a fejbőröm az olajat. Tehát hosszútávon semmire sem lesz jó.

Annyi pozitív van a citromsárga Szulfokollban, hogy sokkal finomabb az illata, mint a kátrányosnak.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2013. május 8.

beautifullife

2013. március 2.

Hát nekem annyira nem vált be régen.. kevés van benne,büdös és világosítja a hajat.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. március 2.

hopi90

2013. február 15.

szeretem, mert akár 4-5 napig is kibírja a hajam a következő mosásig. és még az illata is jó. kár, hogy ilyen sok benne a sárga pötyi

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. február 15.

Gyulladáscsökkentők: Sulfur
Hidratálók: Propylene Glycol