Szentkirályi

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Kézkrémek
Lelőhely:   Hiányzik. Feltöltöm   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: ur.isten.ne.mar, Módosítva: 2019. október 1.

Lelőhely:   Hiányzik. Feltöltöm
Kategória:   Kézkrémek

Kalcium-, magnézium- és hidrogénkarbonát-tartalmú kézkrém, amely gyorsan felszívódik, tartósan hidratál és gyulladáscsökkentő hatású.

pilleriin

2017. január 17.

Ajándékba kaptam. Nagyon jó az állaga, tetszik a csomagolása, kiszerelése. Sajnos nekem nem vált be, szárította a kezemet.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. január 17.

CzFru

2017. január 16.

Jó ideje nem látom a polcon, pedig pár éve nagy kedvencem volt. Szuperül tette a dolgát.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. január 16.

MsKors

2016. július 8.

Ezt még lehet kapni? Évekkel ezelőtt használtam,nnagyon jó volt az illata és puhává varázsolta a kezem. Mondjuk éjszakára már sok volt az illat, inkább napközbeni használatra jobban szerettem, gyorsan beszívódott. Jó kis krém volt ez.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. július 8.

Cicu

2015. június 2.

Az én bőrömmel csodát tett! Imádtam, de sajnos már egy jó ideje nem találom sehol sem..

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. június 2.

Anthaval

2015. március 30.

Volt ilyen kremem vesz esetere, mindig a taskamban lapult. Egy even at hasznaltam, egyebkent kellemes illata van es akinek nem szaraz annyira a keze es nem erzekeny a bore, azoknak jo valasztas lehet.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. március 30.

sunbazsi

2014. november 20.

Nekem sajnos csalódás volt ez a krém...az illatától sem voltam elájulva, a hidratáló hatása pedig egész egyszerűen kritikán aluli.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. november 20.

Krisztike127

2014. november 18.

Az illata tetszik, gyorsan beszívódik, akkor puha a kezem, viszont nem ad hosszan tartó puhaságot.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. november 18.

katica22

2014. február 18.

Az illata nagyon kellemes, az állaga is, jó kis termék, meg legalább magyar. De nem vettem újra, annyira nem hidratálta a bőrömet.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. február 18.

lasvegas7

2013. december 22.

Állati híg. nem táplálja kiszáradt kezem.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. december 22.

Állati híg. nem táplálja kiszáradt kezem.

sminkkém

2013. december 1.

Nekem nagyon bevált! Jó gyorsan beszívódik, hosszú a hatása. Egyszerűen jó!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. december 1.

Nekem nagyon bevált! Jó gyorsan beszívódik, hosszú a hatása. Egyszerűen jó!

Antioxidánsok: BHT

Szentkirályi ásványvíz, mely kalciumban, magnéziumban, hidrogénkarbonátban gazdag, így egyedülállóan táplálja és hidratálja a bőrt. A Szenkirályi ásványvíz a népszerű ásványvíz márka néhány kozmetikumában található meg.

Sűrítő anyag, amit elsősorban gélszerű állag előállításához használnak

Erősen lúgos (ph 10) ph szabályozó.

Tartósítószer.  Részletesebb információ a parabénekről a futuredermen.

Tartósítószer.  Részletesebb információ a parabénekről a futuredermen.