Szentkirályi

Ár:   1799 Ft   Kategória:   Testápolók
Lelőhely:   Rossmann   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: szzh01, Módosítva: 2021. június 8.

Lelőhely:   Rossmann
Kategória:   Testápolók

Szentkirályi Ásványvíz alapú hidratáló testápoló, ideális a kiszáradt bőr mindennapos ápolására. Az ásványi anyagokon kívül Urea tartalmának köszönhetően növeli a bőr víztároló képességét, Shea vaj tartalmával ápolja a száraz, irritált bőrt, szőlőmagolaj összetevője pedig elősegíti a bőr regenerálódását. Illat anyaga allergén mentes.

100% Vegán összetétel. 50%-ban újrahasznosított csomagolásban.

Helia-D Botanic Concept Ápoló Krém Tokaji Bor Kivonattal

Helia-D Botanic Concept Ápoló Krém Tokaji Bor Kivonattal
alexa12

Rkriszti2

2022. április 10.

Nem mondom, hogy csodaszer, de nekem egy általános, mindennapos testápolónak tökéletes. Először megijedtem, mert tiszta fehér lettem a krémtől, de aztán tényleg gyorsan felszívódott. Az illata nekem nagyon tetszik és tartós is marad. Ha valaki egy könnyed, gyorsan felszívódó testápolót keres, annak ajánlom, de szerintem nagyon száraz bőrre nem biztos, hogy elegendő, amit nyújt.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2022. április 10.

Nora85

2022. január 28.

Hát én pár használat után kidobtam... Úgy emlékszem, hű de extra se volt, de az illata valami borzalom. Elképesztően zavaróan erős. Fel nem foghatom, miért kell egy testápolót így telenyomni?! Mindig arra gondolok, hogy ami ilyen illatos, az jó már nem lehet. Csak zárójelben jegyzem meg, hogy a csomagolása is tök ízléstelen ezzel a pink színnel, de nyilván, ha valami jó, akkor pont nem érdekel, hogy néz ki.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2022. január 28.

Rure90

2022. január 16.

Semmit sem ér, az ára meg az egekben..

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2022. január 16.

Semmit sem ér, az ára meg az egekben..

Sophie0517

2021. szeptember 3.

Pár hete használom. Igazából a neve tetszett meg. Azonnali beszívódást ígért, ezért az első alkalom megrémített, mert tiszta fehér lettem, ahogy elkezdtem eloszlatni, viszont egyszer csak hipp-hopp becuppant. Teljesen meglepett. Illata kellemes, visszafogott, de pár órát marad. Hidratáló hatása nagyon jó. Nekem csontszáraz bőröm van, és a szoli is ront a helyzeten, de kiválóan teljesít.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2021. szeptember 3.

Antioxidánsok: Vitis Vinifera (Grape) Seed Oil, Tocopheryl Acetate
Gyulladáscsökkentők: Aloe Barbadensis (Aloe Vera) Leaf Juice, Allantoin