Tab

Ár:   1100 Ft   Kategória:   Hajápolók
Kiszerelés:   1000 ml   Bőrtípus:   Száraz
Lelőhely:   fodrászkellékes, online   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: annapanni, Módosítva: 2015. augusztus 8.

Lelőhely:   fodrászkellékes, online
Kategória:   Hajápolók
Bőrtípus:   Száraz

Száraz és festett hajra. A komplex vitaminoknak köszönhetően hidratálja és ápolja az igénybevett, festett hajat.

Kiszerelés: 1000 ml

Birkin22

2017. december 25.

Jól hidratál, csodás az illata, a hajam ragyog. Az ára nagyon baráti 1l olyan 1000 Ft körül.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. december 25.

Stephanieee

2016. január 22.

Nekem nagy csodakat nem muvelt a hajammal. Puha,selymes tole a hajam,oke..mint barmelyik masik hajpakolastol. Kicsit csalodas :/ viszont gazdasagos!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. január 22.

susieesonic

2016. január 18.

hol lehet kapni Kaposváron ? Rossmannban sajnos nem találom..

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. január 18.

hol lehet kapni Kaposváron ? Rossmannban sajnos nem találom..

kobold17

2015. március 22.

Egyik barátnőm ajánlotta kb 1 évvel ezelőtt, azóta használom. Selymes, puha és fényes lesz tőle a hajam, egyáltalán nem kelt zsíros érzetet. Elég belőle kevés is, és ha csak 2-3 percet van a hajamon akkor is jól érezhető a hatása.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2015. március 22.

fancsi25

2014. augusztus 22.

Már a másodikat használom. Az illata jó, bár túl sokáig nem érezhető, a hajam nagyon selymes lesz tőle már 5 perc után is. Nem zsírosít, szárítás után se lesz egy szénakazal a hajam, és sokáig elég.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. augusztus 22.

viktria

2014. július 4.

Tavaly találtam a termékre, azóta is használnom. Először gránátalmásat vettem majd olívásat, most újra a gránátalmásat. Hihetetlen finom az illata.
Fél évig is kitart egy ilyen nagyobb doboz. Megéri az árát teljes mértékben és tényleg védi a hajat.
Egy problémám van vele nekem is: 1 napig gyönyörű a hajam tőle, másnapra rá zsíros hatást kelt... (nem vészesen)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. július 4.

monika.t

2014. július 2.

Jó kis pakolás. Kellemes illatú. Ár/érték arányban megfelelő. Hatását tekintve, kb. 20perc után lemosva, puha, jól fésülhető hajat kapok szárítás-vasalás után egészségesnek tűnő a látvány, viszont nekem az ő táplálása kevés és nem tartós,a töredezést sem csökkentette. A második napon már ismét gubancolódik a hajam és kezd szárazzá válni. Szerintem kevésbé problémás, festett hajra lehet a legjobb. A hajat egyébként nem nehezíti el és nem is zsírosítja.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2014. július 2.

Fruzsina0620

2014. június 23.

Kb. 1 hónapja vettem, de nem bántam meg. Olyan jól puhítja és regenerálja a hajamat, és az illatta sem elhanyagolandó! *-* És az ára..fantasztikus! Nagyon jó kis termék :). Én hajmosás után viszem fel a törülköző száraz hajamra és fél vagy 1 órát várok és lemosom. 5* :).

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. június 23.

Szabszi.

2014. március 17.

Karácsony előtt vásároltam, és a fele már elfogyott. Heti egyszer használom. Nem az egész hajamra, csak úgy a végétől a feléig. Isteni illata van (mikor megvettem, egész este szagolgattam;D), és puhává, könnyebben fésülhetővé teszi a hajam.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2014. március 17.

M2213

2014. március 11.

Szerintem jó és fincsi az illata csak helyesen kell használni...:)

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. március 11.

Szerintem jó és fincsi az illata csak helyesen kell használni...:)

Antioxidánsok: BHT
Hidratálók: Glycerin, Propylene Glycol

Gránátalma olaj. Elősegíti a bőr természetes megújulását, és elvileg segít megelőzni a bőr idő előtti öregedését. Részletesebben lásd gránátalma mag olaj.