Tab

Ár:   1500 Ft   Kategória:   Hajápolók
Lelőhely:   fodrászkellékes   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: BonnyBunny, Módosítva: 2015. október 7.

Lelőhely:   fodrászkellékes
Kategória:   Hajápolók

Hajban maradó balzsam, mely az Omega 3-6-9 esszenciális zsírsavakkal intenzíven hidratálja a hajrostokat, könnyű fésülhetőséget és gyönyörű fényt biztosít annak. Véd az UV sugárzás okozta károsodástól. Lággyá varázsolja és felfrissíti a hajszálakat.

CintiaKalman

2016. június 6.

Nem csodaszer, sajnos. Szerettem volna szeretni őt, de nem igazán fogott meg. Kellemes az illata és kifésülhetőbbé teszi a hajamat, de azt hiszem ennyiben ki is merül a dolog.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. június 6.