Tadé

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Szappanok

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Ritmó, Módosítva: 2019. november 29.

Kategória:   Szappanok

Természetes, növényi alapú színszappan. Eredeti, a szíriai Aleppo városában, évezredes tradíció szerint készülő szappan.  9 hónapig, sivatagi szélben szárított szappan.

Alice83

2012. december 20.

Nagyon szárít..

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. december 20.

Nagyon szárít..

Szonya

2012. szeptember 15.

2012.04.23. A képen látható tömbszappant nemrég rendeltem meg, a címke szerinti INCI: sodium oleate, sodium linoleate, sodium palmitate, sodium laurate. Ennyi. Parfum/Fragrance tuti nincs benne, mert ez a szappan nem az illatáról híres... Kicsit olyan mosószappan illata van, de a hatása nagyon jó, finom habja van, érezni, hogy olajjal bőven dúsított, és nem szárít. Eddig nekem nagyon bejött, neten rendeltem, és egy ezres volt a 200 g-os szappan. Az illatát hiányolom, azzal lenne igazi, de így is 5 pont!

2012.09.15. Jelentem, most fogyott el a 200 g-os szappanom napi használat mellett, és nagyon elégedett vagyok vele. Az illatával barátkozni kell, és kezdetben kicsit nehézkes a kocka forma használata, továbbá egy idő után barnászöldbe vált a színe (de ez a minőségét nem befolyásolja, csak kicsit fura), de nagyon jó a bőrnek, és nem ázik el gyorsan, mint más szappanok. Újra fogom venni! (egyébként a Szépségek kicsiny boltjából rendeltem)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. szeptember 15.

Emolliensek: Glyceryl Ethylhexanoate/ Stearate/ Adipate
Emulgeálószerek: Sodium Oleate, Sodium Linoleate, Sodium Palmitate, Sodium Laurate
Tisztítószerek: Sodium Oleate, Sodium Linoleate, Sodium Palmitate, Sodium Laurate
Illatanyagok: Parfum/Fragrance, Benzyl Alcohol, Cinnamyl Alcohol, Citral, Geraniol, D-Limonene, Linalool
Tartósítószerek: Benzyl Alcohol