Tana Cosmetics

Ár:   8500 Ft   Kategória:   Sminkek arcra
Lelőhely:   Müller   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: LittleSpark, Módosítva: 2018. május 23.

Lelőhely:   Müller

Ásványi púder, ami a bőrnek lágy, természetes barna hatást kölcsönöz. Csak egy árnyalatban kapható, mivel igazodik az egyéni bőrszínhez. A használt mennyiség szabja meg a barnaság intenzitását.

Alice83

2019. március 21.

Imádom nekem kompact "pearl" verzió van meg..annyira szép világos bőrön finishe hasonlít a hourglas ambient powder dim-jére..nem igazán nevezném bronzosítónak amolyan szép egészséges ragyogást ad egy kis színnel, de aki sötétebb bőrű próbálkozzon mással..abszolút újravevős termék nálam abszolút de kivonás alatt van a müllerben, ezért is vettem meg 2500 ft-ért de már sehol nem látom..mindegy mert évekig elég lesz a 10 gm..

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. március 21.

LittleSpark

2018. május 25.

Nagyon különleges kis termék. A csomagolás nagyon megtetszett, Egyiptom fanatikus lévén. Maga a termék is nagyon jó, az én világos bőrömön bronzosítóként tudom használni. Ad egy szép egészséges aranyfényű ragyogást is. Kicsit trükkös kivarázsolni a bödönkéből, de én a kupakról szedem le úgy hogy előtte megfordítom és így marad rajt termék. Szépen el lehet dolgozni és természetesen is mutat :) Smink-őrülteknek igazi becsülendő darab :D

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. május 25.

Hidratálók: Magnesium Stearate

Rozmaring levelének a kivonata. Lásd rozmaring.

Színezék. Barnás sárga.