TanOrganic

Ár:   8290 Ft   Kategória:   Sminkek arcra
Vedd meg online a Naurel.hu-n 8290 Ft-ért megnézem

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Naurel, Módosítva: 2020. május 19.

Vedd meg online: Naurel.hu, 8290 Ft

A teljesen természetes, több mint 99%-ban organikus összetevőket tartalmazó bronzpúderrel szoláriumozás és napozás nélkül élvezheted a napsütötte arcszínt. Meleg csokoládé és aranyló karamell árnyalatai minden bőrtónushoz illenek. A bőr puhaságáról és ápoltságáról a benne található jojoba- és napraforgóolaj gondoskodik. Kiválóan alkalmas kontúrozásra.

Környezetbarát fa doboza egy kis tükröt is rejt, mellyel akármikor ellenőrizheted és megigazíthatod sminkedet.

Ár: 8290 Ft , Eladó: Naurel.hu
Fizetés: utánvétel, banki előreutalás, bankártya, Szállítás:futárszolgálat

aivil

2017. február 16.

Kontúrozáshoz használom és nagyon bejött. Tetszik, hogy szép, természetes árnyalatú. Aki nem szereti a hivalkodó sminket, annak egyszerűen tökéletes. Nem ül meg a pórusokban, szép egyenletes fedést biztosít. Tetszik, hogy nem tartalmaz káros adalékanyagokat.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2017. február 16.

rosetta5

2016. április 6.

Amíg eljön a nyár, ki kell bírni valahogy… még hogy nem nekem valók a bronzosítók, hát ezt eléggé benéztem. Végre mesterséges parfümtől mentes terméket vehettem, nekem ugyanis a szintetikus illatanyagok szörnyen irritálják a bőrömet, Egészséges arcszín télen, nyáron, köszi Tanorganic! :)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. április 6.

Antioxidánsok: Tocopherol
Hidratálók: Simmondsia Chinensis (Jojoba) Oil