Tanya Burr

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Sminkek szemre
Lelőhely:   online külföldről   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Percoon, Módosítva: 2015. szeptember 29.

Lelőhely:   online külföldről

Ár: 1390 , Eladó: MadKat
Állapot: Párszor használt, Helyszín: Budapest , fizetés: Elsősorban budapesti személyes átvétellel

Percoon

2016. augusztus 17.

Szeretem Tanya videóit, onnan hallottam a palettáiról is. Mikor megrendeltem, nem is gondoltam, hogy majd ennyit fogom használni, egyszer csak azon kaptam magam, hogy nap mint nap csak ezért nyúlok. Szépek, jó minőségűek a színek, sokrétűen lehet őket használni. Feelunique-ról rendeltem, bizonyos összeg felett ingyen szállítanak, megbízható weboldal. Teljesen elégedett vagyok vele, azóta már rendeltem más színben is.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. augusztus 17.

szog

2015. december 21.

Ez a paletta lett a hétköznapjaim főszereplője, nagyon szép természetes színek vannak benne, és külön imádom hogy van benne egy matt fekete. Egyedül a csillámos színnel nem tudok mit kezdeni, az kb. használhatatlan, de attól függetlenül még 5 csillag! :)

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2015. december 21.

Hidratálók: Magnesium Stearate

Tartósítószer.  Részletesebb információ a parabénekről a futuredermen.