Tarte

Ár:   $29   Kategória:   Sminkek arcra
Kiszerelés:   5,6 g   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   külföld (Sephora), online   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: XiaMengTing, Módosítva: 2017. május 4.

Ár:   $29
Kiszerelés:   5,6 g
Lelőhely:   külföld (Sephora), online

Akár 12 órán át tartó, leheletkönnyű ragyogást ad. Amazóniai agyagot tartalmaz a jobb és hosszabb viselhetőségért.

3 árnyalatban kapható

Ár: 4000 , Eladó: Stelly02
Állapot: Párszor használt, Helyszín: Budapest, fizetés: Elsősorban személyes átvétel
BarabasEdina

2018. szeptember 4.

Imádom a brandet, minden választottam teli találat belőle. Ebből nekem is az Exposed árnyalat van meg, amit valami nagy akció keretében rendeltem egy
utazós másik krém alapú highlighterrel együtt, ugyanebből az árnyalatból. Abszolút 5 csillag!

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. szeptember 4.

mellcsiii

2017. november 14.

Mini kiszerelésben megvettem az Exposed árnyalatot egy ingyenes szállításos akció alkalmával. *Megjegyzés csajok: ha bepakoljátok a kosárba a cuccokat és hagyjátok csak úgy, rövid idő után küldenek kedvezménykódot... nekem először küldtek 10%-ot, majd másnap 15-öt:)
Vissza a termékre: egyszerűen fantasztikus a színe, hiába a sok kis csillám, nem tudok rossz véleménnyel lenni, mert alapvetően annyira szépen tud mutatni a bőrön.Az állag is jó, ecsettel és ujjal is könnyű felvinni, a krém és a por között van, rendesen jó megfogdosni:D Az illata meg egyszerűen fantasztikus, nagyon tömény vanília és még valami mégsem leszek rosszul tőle...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. november 14.

vivuss87

2017. szeptember 26.

Igazából a márka egyáltalán nem a kedvencem, mióta volt egy kis összezördülésünk a tartelle palettával. De a highlighter mégiscsak más, ezért megrendeltem. Már a webshop vámkezelésétől hanyatt estem.. előre felajánlja hogy fizethetem egyből , ott náluk és kb a felét, mintha itthon vámolnák. na de ez az Exposed. Az illata is mesés. És puha, pigmentált. A netes swatchok egyáltalán nem adják vissza azt a csodálatosságot, ami ebben lakozik. Brutál szuper jó felkenve. A kellemes aranyló árnyalat, igen apró, mini csillámokkal tudatja az arcunkon, hogy bizony én itt egy elég menő highlighter vagyok. Sziporkázik ide oda, anélkül, hogy gagyi hatást keltene. De aki a természetesség híve, annak nem a legjobb választás, mert bizony ha kicsit megszalad az ember keze/ ecsete, akkor simán kiveri a másik szemét, ha éppen az a holdról kémlelődik egy erősebb felbontású távcsővel a föld felé :D szóval egy Annabelle babás doboznyi highlighter után elég sokat kell dolgoznia a kicsikének, hogy hanyatt essek, de tőle sikerült. AJánlom !!!!!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. szeptember 26.

Bog

2017. szeptember 19.

Miután beszereztem a Shape Tape-et egyértelmű volt, hogy további Tarte termékekkel fogom bővíteni a sminkkollekciómat. Egy szemhéjpúder palettára vágytam, mikor akció volt a Tarte honlapján meg is rendeltem, és mellé ugrott ez a kis apróság is utazó méretben a kosaramba (highlighter és bronzosító volt egy csomagban) És imádom!
Olyan szinten tartós, hogy az el sem tudom mondani! Alig vártam, hogy kipróbálhassam, de első reggel amikor alkalmam adódott rá elaludtam! Így nem volt idő sminkre, csak egy kis bronzosítót dobtam fel, hogy legyen egy kis színem, és ezt a kis csodát, hogy csillogjak! Elájultam, hogy milyen szinten tapad a bőrömhöz!!! Vigyázni kell a felkenéssel, mert ha egyszer hozzáért a bőrödhöz az már nem mozdul! Hiába fogdostam, simogattam az arcom, ez nem mozdult! Ott volt még este is és csodálhattam a fürdőszoba tükörben! 😊
Szerelem!
Színben amúgy pontosan a Lovely Gold Highlightere, pont ugyan úgy néz ki, csak ez minőségi termék! Sosem cserélem le! Bár azt hiszem, hogy az utazó méret is életem végéig fog tartani!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. szeptember 19.

Szerelem!

Hidratálók: Caprylyl Glycol

Gliceridek és behensav keveréke. Bőrpuhító (emollient) és emulgáló szer.

Kaolin 0 0