Best of Beauty 2019

Tarte

Ár:   10 000 Ft   Kategória:   Sminkek arcra
Lelőhely:   külföld (Sephora), online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: danna113, az összetevőket feltöltötte: Ildie, Módosítva: 2015. március 1.

Ár:   10 000 Ft
Lelőhely:   külföld (Sephora), online

• könnyű érzetet biztosít
  • akár 12 órán át tartós
  • közepes-erős fedást biztosít

Ildie

2015. október 1.

Egyszer próbáltam a boltban és már nem tudom kell-e, de talán nem. Szerintem a Yamunához képest erősebb a fedése de így ennyi a különbség, na meg az ára... Ja és csillámos, nem értem miért. Biztosan tetszik valakinek, de én a matt hatást szeretem.
Azt a tengeri sót nem értem az összetevők között. Nem szárít az nagyon? És miért van ott? mattít, vagy ötletem nincs

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. október 1.

Antioxidánsok: Smithsonite Extract, Camellia Sinensis (Green Tea) Leaf Extract, BHT
Gyulladáscsökkentők: Camellia Sinensis (Green Tea) Leaf Extract
Hidratálók: Camellia Sinensis (Green Tea) Leaf Extract

Bonyolult összetételű szilikát, mely a szilícium mellett bórt és alumíniumot, és változó mennyiségben vasat, magnéziumot, mangánt, kálciumot, káliumot, nátriumot, lítiumot és fluort is tartalmazhat. A CosIng hivatalos besorolása szerint sűrűség szabályozó anyagként használt a kozmetikumokban. E szerint a szabadalom szerint a tourmaline használható bőr- és hajtisztító termékekben arra, hogy csökkenteni lehessen a tisztítóban lévő felület aktív anyagok mennyiségét. Paula Begoun szerint nincs semmilyen hatása sem a bőrre.

Kaolin 0 0

Mesterséges kék, zöld, piros, lila és rózsaszín pigmentek. További infó itt.

Sminkekben gyakran használt lilás, rózsaszínes színű színpigment.

Élénk kék színű, sminkekben használt pigment.