Tarte

Ár:   $30   Kategória:   Sminkek arcra
Lelőhely:   külföld (Sephora), online   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Ildie, Módosítva: 2015. február 20.

Ár:   $30
Lelőhely:   külföld (Sephora), online

Hosszantartó, vízálló, ásványi alapú bronzosító amazóniai agyaggal

Ragyogást és a természetes, egészséges bőrt biztosít.

Ár: 1800.- (postaköltséggel) , Eladó: eperkeszederke
Állapot: Párszor próbált , Helyszín: Tata, fizetés: Előre utalás után postán maradó ajánlottként küldöm
2300Ft - Tarte Amazonian Clay Mineral Bronzer
Ár: 2300Ft+pk , Eladó: Janasbrigi
Állapot: vadonatúj, Helyszín: --, fizetés: fizetés utalással, postán maradóval küldöm

zsazsikus

2020. augusztus 10.

Szerintem ez a bronzer tökéletes, mindenkinek ajánlom! Park ave princess árnyalatban van meg, mini kiszerelésben, és szinte biztos meg fogom venni a nagyot, ha ez elfogy.
Szuper tartós, jól el lehet dolgozni, építhető. Természetes hatást lehet vele elérni (világos bőröm van és csodásan fest az arcomon).

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. augusztus 10.

mattmania

2020. március 8.

Tartós szépen lehet vele dolgozni és természetes hatást nyújt :) nagyon elégedett vagyok vele :)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2020. március 8.

Judittttt

2019. október 1.

Szett részeként vásároltam meg, amiben inkább a pirosító és a szempillaspirál érdekelt, ez csak amolyan járulékos dolog volt. Park ave princess van nekem is. Hát érezhetően jobb minőség, mint a drogériás bronzosítók. Finomabbra van őrölve, szinte krémes. Könnyű eldolgozni. Az árnyalat világos bőrön is használható, nekem is elég világos bőröm van, és szépen mutat. Maga az árnyalat meleg, világosabb barna, szerintem nem narancsos, nem mű, és vannak benne csillámok, de nem mutat bután a bőrön egyáltalán. Nagyon kellemes kis termék, én nem is szeretem a bronzosítókat, de ez nagyon kellemes meglepetés, szívesen használom lehelet finom (!!!) kontúrra az arccsontom alá, kicsit az orrnyergemre, szemöldök alá, és ragyogóvá teszi a megjelenést. Ja és még illatos is :D Kókuszos csoki illata van szerintem.
Ha elfogyna, megvenném teljesben is, bár akár újra a szett részeként is, mert ez egy nagyon megérős szett. De vsz évekig fog még tartani. Elégedett vagyok vele teljesen, ár-érték arányban rendben van.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. október 1.

Geva74

2019. július 8.

A park ave princess árnyalatban van meg. Tartós alapozó nélkül is. Nem okoz kiütés. Magasan veri a drogériás termékeket. Első bronzerem ami jól mükődik a Sigma F30-as ecsetemmel. Számomra majdnem tökéletes, bár lehetne 1 árnyalattal világosabb. Rajtam nem narancssárgás. Megérdemli az 5 pontot.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2019. július 8.

Fiorentina

Korcsoport: >54
2018. április 22.

Nekem is a park ave princess árnyalat van meg, szintén minikében. Nagyon jó kis bronzer, igényes kiadásban és kiváló minőségben. Természetes hatású, pillanatok alatt jobb formába hozhatjuk vele magunkat. És tényleg egész nap fennmarad, így csakis öt lehet a pont!

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: >54 |  Dátum: 2018. április 22.

mellcsiii

2018. április 19.

A park ave princess árnyalat van meg, mini verzióban. Valószínűleg elég sokáig elég lesz, mert nagyon kevés kell belőle, elég pigmentált. Szerintem ez az enyhén csillámos finish gyönyörű. Nyárra ideális, nagyon szép hatást lehet vele elérni. Tartós is, egy 12 órás napot bőven kibír még a melegben is. Engem abszolút meggyőzött, imádom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. április 19.

Lencseee

2018. január 22.

Hibatlan. Valoban bronzer. Tartos. Gyonyoru napcsokolta hatas...azt hiszem erre mondjak ezt. Nagy kedvenc!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. január 22.

Bog

2017. szeptember 19.

Miután beszereztem a Shape Tape-et egyértelmű volt, hogy további Tarte termékekkel fogom bővíteni a sminkkollekciómat. Egy szemhéjpúder palettára vágytam, mikor akció volt a Tarte honlapján meg is rendeltem, és mellé ugrott ez a kis apróság is utazó méretben a kosaramba (highlighter és bronzosító volt egy csomagban) És imádom!
Alig vártam, hogy kipróbálhassam, de első reggel amikor alkalmam adódott rá elaludtam! Így nem volt idő sminkre, csak ezt a kis bronzosítót dobtam fel, hogy legyen egy kis színem. Először nagyon meglepődtem a színén. Nem a nálunk megszokott hidegebb bronzosító szín, hanem melegebb tónusú, kicsit pirosas-narancssárgás, amit én amúgy imádok! Nagyon szépen eldolgozható, természetes hatású és hát olyan tartós, hogy csak na! Eddig azt hittem, h csak az alapozón múlik, hogy tartós-e a rákent bronzosító/highlighter, de most már tudom, hogy nem. Alapozó nélkül, közvetlen a bőrömre kentem és egész nap fent volt! Egy csoda!
Nekem a matt változata van meg, egyáltalán nem csillog!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. szeptember 19.

Nekem a matt változata van meg, egyáltalán nem csillog!

theo

2017. június 21.

Park Avenue Princess árnyalat van meg belőle. Sajnos nagyon csillogós számomra (kb mint egy sötét tónusú highlighter :D), szóval csak akkor használom általában, amikor van már egy kis színem, különben nem néz ki túl természetesen a dolog. De nagyon szép árnyalat, pigmentált és tartós is és kevés is elég belőle!

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. június 21.

AmberGrace

2015. november 24.

Imádom! A legjobb bronzosító. Enyhén csillog, nagyon természetes hatást kelt és tartós.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. november 24.

Antioxidánsok: Vitis Vinifera (Grape) Seed Extract, Tocopheryl Acetate, Ascorbyl Palmitate, Tocopherol
Gyulladáscsökkentők: Ascorbyl Palmitate
Vitaminok: Tocopheryl Acetate, Ascorbyl Palmitate, Tocopherol

Kaolin 0 0

Ascorbyl Palmitate a I i I v I gy 2 0

Sminkekben gyakran használt lilás, rózsaszínes színű színpigment.