Tarte

Ár:   10 500 Ft   Kategória:   Sminkek szemre
Kiszerelés:   7 x 1 g és 3,2 g   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   külföld (Sephora), online   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: kissnoncsa, Módosítva: 2017. október 6.

Ár:   10 500 Ft
Kiszerelés:   7 x 1 g és 3,2 g
Lelőhely:   külföld (Sephora), online

Limitált kiadás

Paletta 7 meleg tónusú szemhéjpúderrel és egy fehér-arany highlighterrel.

kissnoncsa

2017. december 2.

Hasonló szuper minőség a többi Amazonian Clay palettához. Imádom őket, ennek is remek a pigmentáltsága és nem ül bele a ráncokba stb. Simán kibír egy napot, mindenféle elmozdulás nélkül, este is olyan, mintha csak most vittem volna fel. A csomagolása ennek jobban tetszik, mint a Tartellette Matte-nak, kartondobozos mágnes záras, de az utazást is simán bírja!

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. december 2.

Bog

2017. november 27.

Ez egy álom! Bevallom, hogy azért ezt vettem meg, mert ez volt a legolcsóbb paletta a tarte-nál, de csodás! A minősége hihetetlen: csodásak a színek, az állaga, az eldolgozhatósága… minden! És hihetetlenül tartós! Ez ott marad egész nap, ahova raktad! Pedig nekem nagyon olajos szemhéjam van, de csak egész kicsit gyűlik össze a ráncocskákba nap végére!
Gondolkoztam, h beruházok egy nagyobb palettára is, de igazából ebben minden benne van, amit én használni szoktam egy nap. Tökéletes!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. november 27.

Hidratálók: Caprylyl Glycol

Nem szabványos INCI név. Jelentése vanília íz.

Kaolin 0 0

Sminkekben gyakran használt lilás, rózsaszínes színű színpigment.