Tarte

Ár:   $39   Kategória:   Sminkek arcra
Kiszerelés:   4 x 5,6 g   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   külföld (Sephora), online   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Reni39946, Módosítva: 2018. február 20.

Ár:   $39
Kiszerelés:   4 x 5,6 g
Lelőhely:   külföld (Sephora), online

Négy új Amazonian clay 12-órás pirosítót tartalmazó limitált paletta.

• Genuine - pinkes barack
  • Breathtaking - lágy rózsás pink
  • Graceful - csillámló pinkes korall
  • Loveable - rózsaszín dinnye

Reni39946

2018. február 22.

A csomagolására ha lehetne, még 5 csillagot adnék. Amikor először láttam képen, azt gondoltam, giccses, de élőben gyönyörűszép. a tükör benne pedig óriási.
Az az érdekes ezzel a palettával kapcsolatban, hogy amire azt hittem, a legtöbbet fogom használni, eddig sokkal kevesebb alkalommal nyúltam hozzá, mint az először kirívónak gondolt árnyalatokhoz.
A Genuine árnyalatról gondoltam, hogy nálam a befutó, viszont a hidegebb tónusú breathtaking és a melegebb, mélyebb lovable lett a nagy szerelem. Első használata előtt féltem a graceful árnyalattól, mivel enyhén csillámos, de egyáltalán nem gagyi, nem hagy csillámpóni lenyomatot az orcán, viszont ezzel ügyesen kell bánni, nem a no makeup makeup napokra való. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. február 22.

Wey1122

2018. február 20.

Amerikàbòl rendeltem decemberbe több mindent ìgy ő is a kosaramba került 20 Eurò körüli összegèrt.Hatalmas mennyisèget tartalmaz 4x5.6 gr ami szinte egy fèl èletre elèg ! :) Szìnek erőteljessek ès egèsz nap szinte megmaradnak! Aki nem gyakorlott a pirosìtò hasznàlatàval ne vele meg a Mac piròsitòjàval kezdjen,mert brutàl pigmentàltak!
Gracefult hasznàlom belőle a legkevèsbè mivel enyhe arany csillàmokat tartalmaz nekem az nappalra kicsit sok lenne!
Tarte piròsitòit ajànlom nagyon jò minősègűek!
Külalakra ez a kiadàs igazàn szèp ès mutatòsra sikeredett! Azèrt jò kis ecsetet tehettek volna bele azt valahogy sajnàlom,hogy kispòroltàk belőle !

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. február 20.

Tarte piròsitòit ajànlom nagyon jò minősègűek!

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate
Vitaminok: Tocopheryl Acetate

Bőrpuhító (emollient), emulgeáló és felületaktív anyag (surfactant).

Kaolin 0 0