Tarte

Ár:   6200 Ft   Kategória:   Sminkek szájra
Kiszerelés:   2,7 g   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   külföld (Sephora), online   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Lilla16, Módosítva: 2020. december 16.

Kiszerelés:   2,7 g
Lelőhely:   külföld (Sephora), online
Kategória:   Sminkek szájra

• Cushion Comfort Complex - az azonnal teltebb megjelenésű ajkakért, feltölti és kisimítja az ajak vonalait
  • 10+ antioxidánsban gazdag gyümölcs tápláló kivonatával
  • ragyogó, kényelmes, nem ragacsos formula
  • 1 rétegben táplál és fed
  • higiénikus kialakítás
  • petróleum és lanolin nélkül
  • kókuszillatú

14 árnyalatban kapható

Vegán termék

Lilla16

2021. január 25.

Régóta szemeztem ezzel a termékkel, aztán Karácsonykor egy limitált 4 darabos szettre volt elég jó akció, úgyhogy megleptem magam vele. Eddig nagyon tetszik, jópofa átmenet a szájfény és az ajakápoló között. A szájfényeknél van amelyik csak akkor néz ki jól rajtam ha nagyon-nagyon keveset rakok fel, különben olyan fura világos rétegben összegyűlik középen, ezzel egyelőre nincs ilyen gondom, mindig szép a végeredmény és az adagoló is jól használható (tükör nélkül is!). A szinek elég halványak ahhoz, hogy mindennel passzoljanak, de azért mégis ad egy kis pluszt (még a ciklámenesebb merry martini árnyalat is jó, pedig attól féltem kicsit). Picit ragad, de nem jobban, mint az átlag szájfények, a tartóssága is hasonló, viszont jobban hidratál, egyenletesen kopik és nem marad ott foltokban. A nagyon kicserepesedett ajkakon is segít, már látványra is, de rendszeresen használva el is kerülhető, hogy nagyon kiszáradjon a szám. Elég erős kókuszillata van. Napközben könnyű újrakenni, egyelőre mindennap ezeket használom, amikor nem valami határozottabb vagy matt rúzst hordok. Árát tekintve akciósan mindenképp megéri szerintem, a teljes ára lehet kicsit túlzás.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. január 25.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate, Vitis Vinifera (Grape) Seed Oil, Lycium Barbarum (Matrimony Vine) Fruit Extract, Tocopherol
Vitaminok: Tocopheryl Acetate, Tocopherol

Ceresin 0 0

Gomba- és baktériumellenes hatású tartósítószer.