Tarte

Ár:   7800 Ft   Kategória:   Sminkek arcra
Lelőhely:   külföld (Sephora), online   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: -Agi-, Módosítva: 2017. március 6.

Lelőhely:   külföld (Sephora), online

Vegán, krémes korrektor a ragyogó fedésért és kontúrozáshoz.

Nemesene

2019. december 3.

Szerintem száraz bőr esetén szem alá ez nem egy jó választás, illetve nagyon nem mindegy mennyit és hogyan használ belőle az illető. Ha a jó öreg youtube-os beauty gurukat követjük és azt a híres-neves háromszöget alkalmazzuk a végeredmény katasztrófa. Beleül a redőkbe, kiemeli a száraz foltokat és az ember pont az ellenkezőjét éri el vele, mint eredetileg tervezte, ugyanis még fáradtabbnak tűnik, mint a felvitele előtt. Viszont ez kétség kívül egy jó termék, csak meg kell tanulni használni! Én konkrétan egy icipici pöttyöt teszek a szemzugomhoz és egy ecset segítségével dolgozom el, szerintem így szép eredményt ad száraz bőr esetében is. A fedése kiemelkedő és óriási plusz pont, hogy rengeteg színben kapható, így biztosan mindenki megtalálja a számára tökéletes árnyalatot.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. december 3.

bee1

2019. november 20.

Amióta megvan ez a termék nem használtam alapozót. Nagyon szépen elfedi a bőrhibáimat és nagyon kevés is elég belőle. ( szem alatti karikákra nem használom). Plusz pont, hogy rengeteg színben megtalálható. Mivel száraz a bőröm púdert nem szoktam hozzá használni, mert úgy vettem észre, hogy így szebb az összkép.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. november 20.

Sztellus

2019. október 29.

Brutál száraz bőrűként én ezt nem ajánlom, persze mindenkinek más válik be, de mivel ez egy szem alá is való korrektor, ezért nyilván én is odavettem. Hát 26 éves vagyok, hidratálom a bőröm rendesen, smink előtt + primer, minden megvolt ami kell, de ez annyira beleült a kis ráncokba, jóval mélyebbnek mutatta őket, mintha ki is szárította volna a szemkörnyéket. Hónapokig gondolkoztam rajta, néztem instát, youtubet, olvastam véleményeket, de mégis nagyon megbántam, hogy megrendeltem. Két csillagot én a fedése miatt adok, mert az van neki, de ez nekem egy túl sűrű, túl masszív korrektor.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. október 29.

Oila

2019. október 8.

Az árkokat és táskákat korrektor nem tudja eltüntetni, de amit egy korrektortól várhatok, abban nem találtam eddig jobbat nála. Krémes, nem ül bele a ráncokba, gyönyörűen összedolgozható az alapozóval, nem irritál, nem szárít, rendkívül pigmentált, de nem krétaszerű, 10 ml-t kapunk, miközben csak töredék-mennyiség kell belőle más termékekhez képest (egy-egy pötty, semmi esetre sem háromszögek!), világosít és fantasztikusan eltalált színekben kapható! Megkockáztatom, hoyg még postaköltséggel együtt is megéri az árát (hiszen a 10 ml-nyi termék a gazdaságossága miatt legalább 20 ml-nyi átlagos korrektornak felel meg, így egy ml-re mindjárt barátibb ár jön ki).

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. október 8.

Judittttt

2019. október 3.

Update: Hozzá kell fűznöm, hogy NAGYON meg kell tanulni bánni vele. Nekem egyelőre minden nap kb máshogy siekrül az eredmény. Egyszer pörfekt, másszor meg olyan, hogy muszáj még valamivel rámennem, mert fura az összhatás. Szerintem egyrészt az a kulcsa, hogy pontosan hova teszed fel, nekem jobban beválik, ha csakis oda, ahol tényleg van karikám, másrészt a mennyiség, nem tudom eléggé hangsúlyozni, kevesebb több. Érdemesebb kézhátra tenni és onnan feltenni. Kis tanulást igényel, mert más, mint a drogériás darabok, komoly a dolog, de megéri, mert utána nagyon gyorsan elérhető egy nagyon jó eredmény. Csak azért írom ezt le, hogy ne keseredjetek el, ha nem működik jól ugyanazzal a metódussal, mint a megszokott korrektorotok, érdemes próbálkozni vel máshogy, mert nagyon jó korrektor, csak jól kell használni.

Érdekes, hogy mennyire más válik be mindenkinek. Ezer éve fájt a fogam erre, de a nehezen beszerezhetősége mellett az tartott vissza, hogy sokan írták, csíkozódik, ráncokba beül, és ennyi pénzért féltem ettől. Most volt a Tarte oldalán egy nagyon jó akció, aminek keretein belül féláron vettem egyet és free shipping is volt.
Hát számomra például abszolút worth the hype. Nekem gyakorlatilag nincs egyetlen korrektor se, ami tényleg bevált volna maradéktalanul. A szemem alakja miatt könnyen beráncosodik és csíkosodik egy csomó, meg ha krémesebb az állaguk, könnyen lepereg a vízálló szempillaspirál is, könnyen elmászik mind, mindez a szemem formája miatt, és elég erős lilás kékes karikáim is vannak, amiket nehéz eltüntetni, nagyon. Valahogy nehezen is dolgozom ezen a területen minden ecsettel és termékkel. Úgyhogy nagyon kerestem a jó korrektort.
És hát nekem nagyon bejött a Shape Tape. Első közben nagyon könnyű eldolgozni, magától siklik szépen az ecset alatt el egyenletesen, nem tudom elmondani, de nagyon keveset kell rajta bíbelődni, hogy el legyen dolgozva. Ami nekem hatalmas szó, mert folyamatosan szenvedek az eldolgozással, általában az volt, hogy mire eldolgoztam, eltűnt a festék is kb, de ha nem dolgozom el hogy több fedés és festék maradjon ott, akkor meg egyértelműen eldolgozatlan :D
Nekem speciel pont ez az egyetlen kb, ami nem okozott csíkokat a mimikám miatt és nem ráncosodik. Érdekes, mert sokan ezt róják fel neki, rengeteg helyen olvastam, és nálam pont, hogy ilyen abszolút nincs. Szóval aki ettől fél, azért érdemes kipróbálni, mindenki más.
Nagyon erős fedése van, iszonyat picike kell belőle, szerintem nem érdemes úgy használni ikszekben, mint a bjúútii guruk szokták, így ez rengeteg ideig elég lesz, hiszen a kiszerelés is kb kétszer akkora, mint általában más korrektoroké (így már nem is olyan drága).
Finishe szárazabb, nem csillogós, de nem olyan púderesen természetellenesen száraz.
A katikáimat teljesen eltüntette, és nagyon természetes hatást értem el vele.
Tartós is, estére is fent marad, nekem még púderes fixálás nélkül is megmaradt.
Színválaszték hatalmas, nekem az egyetlen bajom, hogy kicsit rossz árnyalatot választottam, túl világos nekem a 16 fair-light neutral, érdekes, mert alapozóból az eggyel világosabb fair is jó.
Illata nem sok van, doboza és applikátora egy rosssz vicc, ez elég gáz, ilyen minőségű terméket ennyire szarul csomagolni, de hát evvan.

Összességében csakis ajánlani tudom mindenkinek, én tuti, hogy egy jó darabig semmi mással nem fogok próbálkozni, sose éreztem még olyan szépnek a szemkörnyékemet, mint ezzel :) nagyon boldog vagyok, hogy végre van nekem is, és abszolút megéri a teljes árát is, nagyon kiadós mennyiség egy rendkívül profi minőségű termékből.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. október 3.

A katikáimat teljesen eltüntette, és nagyon természetes hatást értem el vele.
Tartós is, estére is fent marad, nekem még púderes fixálás nélkül is megmaradt.

Kremcica

2019. július 25.

Sokáig vágytam rá hogy kipróbálhassam, de a márka oldaláról rendelni a szállítási költségek mellet nem érte volna meg. Aztán adódott egy ingyen szállítás és termékminta lehetőség amivel kipróbálhattam több árnyaltban is. Emiatt hogy az ecsete és a záródása milyen azt nem tudom megmondani, csak magát a festéket értékelem. Annyira pigmentált hogy a kis mintáimat majd egy-egy hétig nyúztam. Talán pont emiatt, de ha nem alapozó mellett használtam kissé természetellenes hatásúvá is tette a szemem alját. Nem szárított, ellenben gyorsan száradt. A mintám sajnos nem volt visszazárható, de se a minta se a korrektor az arcomon nem oxidálódott, szépen tartotta a színét ellenben eléggé kiszáradt. Az illata érezhető, de egyáltalán nem zavaró. De, ami miatt nem fogom megvenni teljes kiszerelésben az az, hogy teljesen mindegy volt hogy púder nélkül, lepúderezve, frissen bontva vagy már mikor kicsit beszáradva használtam, picit a szememtől lentebb a ráncokat kikerülve vittem fel nekem igenis beleült az amúgy természetes smink nélkül nem látszó ráncaimba ergo öregít. Jó korrektor csak sajnos nem nekem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. július 25.

lexyweaver

Korcsoport: < 18
2019. július 25.

Update: Minél hamarabb le akarom mosni a sminkemet, amikor eszembe jut ezt használni. Sírhatnékom van, hogy hogy néz ki rajtam. A szemem alatti részt nagyon durván kiszárítja, az arcom többi részét csak kicsit. (Aláhidratálok és egy fényes primert is használok)
A kupakja továbbra is vicc, egy használatra elég termék kifolyik a becsukásakor.
Valóban erős a fedése, de rettenetesen maszkhatású. "Szükségem" lenne erre a fedésre (annyira átlátszó a bőröm), viszont nekem sokkal jobban áll az alacsonyabb fedésű korrektor. (Persze nem emiatt vonok le pontot.)
El fogom használni, de csak nagyon piros pattanás elfedésére, számomra másra nem alkalmas.

Szép fedése van, viszont nekem még ez is beül a szemem alatti "ráncokba". Egyből fixálom púderrel, de még így is. A csomagolása szép, viszont nem tudom elkerülni, hogy amikor használat után bezárom, akkor kijön "egy csomó" (legalább egy szemem alá tudnám használni) termék a kupak alatt. Most 4 pontot adok neki, mert elég drága, viszont ha nagyon sokáig elég lesz, az 5 pontot is megkapja, mert így is ez az eddigi legjobb korrektorom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: < 18 |  Dátum: 2019. július 25.

mlexa

2019. július 21.

Volt szerencsém kipróbálni, aminek nagyon örülök, mert ez és a Nars között gondolkodtam már egy jó ideje. Hát egyértelműen a Nars lesz ebből, mert ez egyáltalán nem győzött meg. Az igaz, hogy a fedése brutális, de attól függetlenül nekem csúnyán beleült a picike, kezdődő ráncaimba a szemem alatt. Ezt még egy drogériás terméknek elnézem, de egy ilyen árú terméknél ez már nem megbocsátható. Ezt leszámítva kevés is elég volt belőle, mert tényleg nagyon magas fedésű, de ezzel a ráncbeüléssel nem tudok mit kezdeni. Nem venném meg ez alapján!

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. július 21.

Klau16

2019. július 4.

Na, ez a korrektor nem viccel. Mindent elfed. Ettől függetlenül irreálisan drága. Nagyon nagy a hipe körülötte, mindenki isteníti. Tényleg full fedés, nem a munkába, vagy suliba való darab.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. július 4.

dilly

2019. június 16.

Ez volt az első prémium minőségű korrektorom, amit azért vettem meg mert mindenhol ódákat zengtek róla ill. ez van USA 1. számú korrektorának titulálva. Azóta már volt szerencsém több márka termékeit is kipróbálni és rá kellett jönnöm hogy nagyobb a füstje mint a lángja, vannak még ilyen vagy ennél jobb korrektorok amik egyszerűbben elérhetőek. A csomagolása is katasztrófa, ilyet még nem is láttam még drogériás termékeknél sem hogy nem zár le rendesen a kupak és folyatja szét a terméket a nagyvilágba. Amíg az utazós kozmetikai táskámban hordtam magammal mindig bele kellett tennem egy plusz zacskóba amit hetente cserélnem kellett mert állandóan folyatott. Nem hiszem hogy újra fogom venni, a Jouer korrektora számomra jobban bevált és egyszerűbben beszerezhető.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. június 16.

Antioxidánsok: T-Butyl Hydroquinone, Tocopherol, Triethyl Citrate
Gyulladáscsökkentők: Glycyrrhiza Glabra (Licorice) Root Extract
Hidratálók: Butylene Glycol, Aluminum Hydroxide

A CosIng besorolás szerint felületaktív anyag és emulgeálószer.

Gomba- és baktériumellenes hatású tartósítószer.

Illatanyag, potenciális bőr irritáló.

Emulzió stabilizáló, sűrűség szabályozó segédanyag

A fehér liliom virágának a kivonata. A CosIng hivatalos funkció besorolása szerint bőrkondicionáló hatású összetevő.

Az összetevő leírása ellenőrzés alatt áll. Hamarosan itt olvashatod!

Az összetevő leírása ellenőrzés alatt áll. Hamarosan itt olvashatod!