KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Tarte

Ár:   7800 Ft   Kategória:   Sminkek arcra
Lelőhely:   külföld (Sephora), online   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: -Agi-, Módosítva: 2017. március 6.

Lelőhely:   külföld (Sephora), online

Vegán, krémes korrektor a ragyogó fedésért és kontúrozáshoz.

Tarte waterproof brow mousse medium brown
Ár: 4000 , Eladó: seen
Állapot: Kepen lathato, Helyszín: Bp. 12.kerulet, fizetés: Szemelyes atvetel 12.ker vagy posta
KERESEM! Tarte Shape Tape Contour Concealer
Ár: Megegyezés szerint , Eladó: brieb
Állapot: 1-szer próbált, Helyszín: Budapest, fizetés: --

Lencseee

2018. július 4.

úrsiten, még nem véleményeztem?! THEBESTEVER! Ez az, amit én kerestem egy concealerben! nem ül be semelyik ráncba, egész nap tart, maximálisan fed (blenderrel használom és egy kis fix+ is megy rá a művelet végén, de így tettem az eddigiekkel is, még sem közelítettek az elvárásaimhoz:-)). HIBÁTLAN! Nekem ez a kategóriája legje, minden fityinget megér!

Lencseee
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. július 4.

Andzsella

2018. április 19.

@Boriskajuliska Meg van a korrektor :) Light-medium honey kellett, nekem azért sötétebb a bőröm (nem olyan hűde, de néztek már arabnak, perzsának, cigánynak - little private story time - egyik sem volt bántó max a cigányozás, ez még egyszer egyetem látogatáskor volt, épp beszéltem a volt gimis infó tanárnőmmel, miközben a mondanivalónkat egy kedves anyuka és a 17-18 éves "kislánya" kommentálta a távolból, nem is ismertek minket és megjegyezte a kedves mama rám nézve, majd a lánya felé fordulva - vigyázz itt cigányok is vannak - nem tettem semmi rosszat, de hát igen a butaság, a frusztrált rosszindulat, amit egyes emberek kivetítenek a másikra éppen kedvük szerint :/ no mindegy ennek a korrektorról kéne szólnia :D ) kíváncsi leszek milyen lesz együtt a pure beige DW alapozómmal együtt :) Imádom, magas fedés, szinte nem is ül bele a ráncokba, eltakarja a hiperpigmentációt és az illata ellenére nem irritál, nem nehéz viselet. Sajnos sokat csalódtam a drogériás korrektorokban, úgyhogy megvettem végül ezt és nem csalódtam. Az applikátora hasonlít a Trend it up szájfényéhez :) És köszönöm Nikinek, hogy megrendelhettem tőle :) Blenderrel viszem fel, Catrice vagy Solone púderrel fixálom, nem lesz porózus és full coverage. Sminkes csoportban ajánlották nekem a MAC Long-wearing-jét, az folyékony, a Tarte pedig krémes, és soha többé folyékonyabb formulájú korrektor :D
@DorothyHK én a Porefessional low bugdet "unokatestvérét" a Maybelline Baby Skin primert használom és a hasonló pórus elleni kicsit jobb minőségű Solone primert. A Porefessional mennyiben más az olcsó kategóriástól?

Andzsella
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. április 19.

DorothyHK

2018. április 14.

Egész napos fedést biztosít ez a kis csoda. Bár első ránézésre sokkolóan nagy az applikátora, könnyen hozzá lehet szokni. A fedése olyannyira jó, hogy sokszor alapozó helyett használom. A szemalatti ráncokban sem ül meg.
Nálam a leginkább bevált termék kombináció az alábbi: Tarte Shape Tape & Estee Lauder Double Wear alapozó & Benefit Porefessional
Egyébként érdemes figyelni a Tarte hivatalos honlapját, ugyanis sokszor van ingyenes szállítás (legalábbis a UKba biztosan)

DorothyHK
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. április 14.

natulcien

2018. április 11.

Egy kedves KM-esen keresztül jutottam hozzá, sok-sok gondolkodás után, mondván kell-e nekem még egy szem alatti korrektor, és szerencsére megrendeltem, és igen, milyen jól tettem. A Light medium árnyalat tökéletesen illeszkedik a bőrszínemhez és bizony ez a korrektor ledöntötte a trónról Bobbi Brownt és az ő TINTED EYE BRIGHTENERjét. sose gondoltam volna, hogy lehetséges, de sokkal jobb ez a korrektor. Nagyon-nagyon kevés elég belőle. Én Sigma ecsettel dolgozom el, majd ujjbeggyel megpaskolgatom, kerül rá egy leheletnyi transparens púder fixálásképp és kész is a csoda. Soha többé szem alatti karikák. Annyira szépen fed kis mennyiségben is, amit még egy korrektornál sem láttam, pedig próbáltam párat. Nem ül meg a ráncokban, nincs maszkhatása, bár hozzáteszem, tényleg nagyon keveset használok belőle, és nem is úgy, mint a youtuberek. Nagy szerelem lesz ez az első Tarte termékemmel, és félek nem ő lesz az utolsó. Teljes áron is újra fogom vásárolni, mert szerintem megtaláltam a tökéletest.

natulcien
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. április 11.

szKrissy

2018. március 18.

Szuper korrektor! Sok van benne, kevés kell belőle, úgyhogy nagyon sokáig elég lesz. Ujjal, ecsettel, szivaccsal is könnyen eldolgozható. ‘No color’ porpúderrel szoktam fixálni, így egész nap a helyén marad.

szKrissy
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. március 18.

bfatime

2018. március 11.

Pozitiív vélemények alapján rendltem meg, sokáig gondolkoztam a light medium színen, végül is azt rendeltem meg, kicsit rózsaszínes színű, tehát, aki a sárgás árnyalatot részesíti előnyben, az ne ezt rendelje. Kiadós mennyiség, nagy fejű applikátorral, jól záródó kupakkal. Sűrű állagú blenderrel könnyen felvihető, jól fed, szerintem kicsit bele ül a ráncokba, de melyik korrektor nem.

bfatime
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. március 11.

VanityFair

2018. március 10.

Nagy reményekkel vásároltam meg, a tapasztalataim vegyesek. Tényleg nagyon pigmentált és jól fed, de azt tapasztalom, a szem alatti ráncokba bizony csúnyán beleül. Ezért inkább szem alatti, orr környéki felvilágosításra használom.

VanityFair
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2018. március 10.

tothnono

2018. február 11.

Tényleg az egyik legmagasabb fedésű korrektor, amit valaha próbáltam. Az igazán sötét karikákat persze ez sem fedi el 100%-ig, de lényegesen halványítja őket. Talán color correcting termékekkel együtt elérhető a tökéletes karika-mentesség. Az én szemkörnyékemet picit szárítja és ráncosítja, de nem vészes. Ennél jobbat eddig még nem találtam!

tothnono
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. február 11.

orchidea8627

2018. január 25.

Nagyon durván pigmentál, nem akartam hinni a szememnek amikor próbáltam. :D
Mattra szárad, de nem lesz tőle száraz érzetű/kinézetű a szemkörnyékem.
Nagyon pici mennyiség elég belőle, szépen teríthető, de száradás után nem moccan, nagyon tartós.
Jó kiadós adag a maga 10ml-es űrtartalmával, főleg ha figyelembe vesszük hogy milyen pigmentált, jó sokáig elég lesz.
Az illata nem az én világom, jobban örülnék a nem lenne benne, illetve ez a bazi nagy applikátor nekem nem túl kényelmes, de azért megoldható vele a használat.
Maga a korrektor szerintem páratlan, nagyon vékony rétegben, magasan fed.

orchidea8627
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. január 25.

Nagyon durván pigmentál, nem akartam hinni a szememnek amikor próbáltam. :D
Mattra szárad, de nem lesz tőle száraz érzetű/kinézetű a szemkörnyékem.
Maga a korrektor szerintem páratlan, nagyon vékony rétegben, magasan fed.

whitemerci

2018. január 21.

A folyékony korrektorok közül nekem ez az egyik legjobban bevált, de tény, hogy tudni kell bánni vele. Nálam az élénkítés, az üde, friss tekintet elérése a cél, vagyis nem kell sötét karikákat elfednie, így én kifejezetten szép vékony rétegben viszem fel. A szivacsos applikátort én mindig lehúzom a tégely belső nyakánál, így sikerül mindig keveset adagolnom. Kis mennyiségben használva nálam szép eredményt produkál, nem lesz maszkos, és Beauty Blender-el gyönyörűen eldolgozható. A szem alatti terület eldolgozása után szoktam az arc néhány kritikusabb részén még átmenni a még kicsit korrektoros Beauty Blender-el, ami csak arra szolgál, hogy szinte alig látható, de stabilabb és egyenletesebb felületet képezzen (orron, orrcimpánál, száj felett, állon...). A szememre használt szérum, krém, majd primer után az alapozót szoktam felvinni, majd ezután a korrektort, és egy leheletnyi áttetsző setting port, így nekem gyönyörűen tartós és általában nem igen szokott beleülni a ráncocskákba, redőkbe. Setting por használata nélkül nekem is megfogja a szempillafestékem a bőrömet, hiába használok bázist is, meg vízálló szempillaspirált is, szóval nekem kell egy leheletnyi jó minőségű setting por :). Én nem vagyok elájulva a Tarte márkától, de ez a korrektor nekem határozottan bevált, jár az 5 csillag :).

whitemerci
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. január 21.

Antioxidánsok: T-Butyl Hydroquinone, Tocopherol, Triethyl Citrate
Gyulladáscsökkentők: Glycyrrhiza Glabra (Licorice) Root Extract
Hidratálók: Butylene Glycol, Aluminum Hydroxide

A CosIng besorolás szerint felületaktív anyag és emulgeálószer.

Gomba- és baktériumellenes hatású tartósítószer.

Illatanyag, potenciális bőr irritáló.

Emulzió stabilizáló, sűrűség szabályozó segédanyag

A fehér liliom virágának a kivonata. A CosIng hivatalos funkció besorolása szerint bőrkondicionáló hatású összetevő.