Tarte

Ár:   7800 Ft   Kategória:   Sminkek arcra
Lelőhely:   külföld (Sephora), online   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: -Agi-, Módosítva: 2017. március 6.

Lelőhely:   külföld (Sephora), online

Vegán, krémes korrektor a ragyogó fedésért és kontúrozáshoz.

K_8_

2021. április 10.

Imádom ezt a korrektort, szerintem megéri az árát! Tényleg nagyon jól fed, úgyhogy kevés kell belőle, emiatt sokáig kitart. Nekem nem volt problémám vele, nem szárította a bőrömet, de én alapból mindig hidratálás után szoktam sminkelni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. április 10.

nrebek

2021. április 9.

Egy nap gondolkodás után sikerült rossz árnyalatot rendelnem (Light-Medium Neutral), ami sajnos pont annyira sárgás, mint a modell lány arca a Tarte oldalán, nem baj más színnel keverve ok vagy alapozó alá is, mert ezt a színt még mindig könnyebb korrigálni egy könnyed alapozóval, mint a fekete karikákat. Legközelebb a Light Neutralt rendelem.

Hatását tekintve: tényleg működik, tényleg elfedi a fekete karikákat! Sokan írják, hogy mennyire szárít.. ha alá hidrítál az ember, és ésszerű mennyiséget használ, akkor én úgy vettem észre, hogy teljesen vállalható. De szerintem rendben van, hogy mindenkinek mást jelent a tökéletes korrektor, én a fedésre mentem, és az vitatlahatlanul jó.

Segítség azoknak, akik még nem rendeltek: a Tarte oldalán időnként 40% kedvezménnyel kapható, így 4500 ft körül rendeltem, de figyeljetek, hogy pluszban vámot is kell fizetni. Viszont még így is jobban megérte, mint EU-s viszonteladóktól rendelni. Minden korrektor mellé kaptok termékmintát (neutral) különböző árnyalatokban.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2021. április 9.

szannamari85

2021. április 9.

Nagyon szerettem ezt a korrektort. Magas a fedése, de kis mennyiségben használva nagyon jó szem alatti területen is. Én többnyire bőrhibákra használtam, a világosabb árnyalatot szem alá. Mindenre jó, de tényleg kicsi kell belőle, különben pár óra elteltével nagyon csúnyán mutat.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2021. április 9.

VikkaBeres

2021. március 29.

Nem értem a hypot körülötte . Jó de van jobb nála , a Mac 24h korrektora szerintem jobb ennél. Egyetértek az előttem szólókkal, muszáj aláhidratálni mert a szarkalábak összegyűlnek a szem alatt. A fedése jó , de én nem tervezem újravásárolni

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2021. március 29.

oszibarack

2021. február 17.

Szem alatti karikaimra hasznalom csak, de picit korulmenyesnek talalom. Nagyon figyelmesen ala kell hidratalnom az egyebkent nem szaraz, normal tipusu boromet, mert olyan szarkalabakat csinal, amiket eddig meg soha nem lattam arcomon :D Teljesen olyan hatas, mintha szettoredezne a bor a szemem alatt. Ha hidratalok, akkor rendben van, eros a fedes es tenyleg nagyon keves kell belole. Pluszpont a markanak, amiert rossz arnyalatot rendeltem, es bar nemzetkozi rendeleseket nem cserelnek, nehany email valtas utan felajanlottak, hogy visszautaljak az arat.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. február 17.

doraorsolya

2021. február 8.

Sok habozás után vettem meg tavaly nyáron egy Tarte weboldalas leértékelés alatt. Nagyon szeretem, és elégedett vagyok vele. A zsíros bőrömön nagyon jól bírja akár az irodai nyolc órás napokat is. Próbáltam Fenty Beauty és MAC alapozóval is, mind a kettővel nagyszerű. Általában Huda Beautyval fixálom. Az állaga sűrű, ezt mindenképpen tudni kell róla, de szerintem egy szivaccsal jól el lehet dolgozni. Néhány csepp elég a szemek alá az én esetemben. Csak ajánlani tudom, de a szállítás ára miatt, ha újra fogom venni, biztosan ismét kivárok egy Tarte akciót.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2021. február 8.

csutkababaa

2020. november 17.

Szerintem ez a termék tényleg megéri a hype-ot és a pénzét, nagyon nagyon jó korrektor. Fedése az nagyon erős, vagyis csak nagyon keveset kell használni belőle és nagyon sokáig elég. A sajátomat 1 éve használom és olyan mintha még mindig teljesen tele lenne. Mindenkinek ajánlom, de ha nem olyan sürgős megvenni, akkor mindenképp várjátok meg amikor leárazás van és akkor még kedvezőbb az ára.. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. november 17.

scorpionqueen

2020. november 13.

Ez egy borzalom. Nem keveset olvastam már azért a megjelenése óta az alkalmazásáról, hogy hogyan érdemes dolgozni vele, és tudtam, hogy mivel ez egy nagyon magas fedésű korrektor, sok pigmentet tartalmaz, amitől valószínűleg nem egy hidratáló bomba (nem is az a dolga, tudom).
Úgy döntöttem, hogy nem is közvetlenül a bőrre viszem fel, hanem a gyűrűsujjam az applikátorhoz érintem finoman és azt a pici pöttyöt viszem fel nagyon óvatosan, ami az ujjbegyemen maradt. Nagyon-nagyon kevés volt tényleg, töredéke annak a mennyiségnek, amit egyébként a szemem alá tennék bármi másból. Három réteg hidratálás, szemkrém pakolásként alkalmazva használat előtt - ez volt a bőr előkészítése. Már az eldolgozás során éreztem, hogy rettenetesen száraz, mintha porral kevert krémet próbáltam volna eldolgozni. Kifejezetten rossz érzés volt a finom bőrnek és nem segített rajta az ujjam melege sem. Ahogy terült, egyre rosszabbul nézett ki a szemkörnyékem. Olyan vonalkákat is megjelenített, amiket még nagyítós tükörrel sem látok, a bőr minden egyes mikro egyenetlenségét felnagyította. Nagyon óvatosan dolgoztam, de egyre csak rosszabb lett, egyre csúnyább lett a szemkörnyékem. De nem szedtem le, gondoltam, hátha ahogy átveszi a bőröm melegét, kicsit puhul majd. Nem puhult, sőt. Rászáradt és olyan szárazzá vált a szemkörnyékem, mint a pergamen. Visszataszító volt, ahogy hozzáértem és látványra is borzasztó volt. Rátett a szememre, ezáltal a megjelenésemre jó 10 évet. Fél napot viseltem, alig vártam, hogy leszedjem. Olyan száraz volt a bőröm utána, hogy két dupla adag szemkrémet kapott be másodpercek alatt. Sosem volt még ilyen csúnya a szemkörnyékem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. november 13.

nixiangel

2020. május 10.

Nagyon kíváncsi voltam már erre a korrektorra és sokat is vártam tőle. A fedése tényleg brutális, viszont csatlakoznom kell az előttem szólókhoz: nagyon nem mindegy,hogy hova és mennyit visz fel belőle az ember. Én szem alá használom nagyon kis mennyiségben, ezt Lauta Mercier Translucent Loose Setting Powder-el fixálom, de még így sem mindig tetszik a végeredmény,mert könnyen beül a redőkbe. Szárít is, de ez a egy kis plusz hidratálással könnyen orvosolható. Összességében egy jó termék, de nem jár az 5 csillag.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2020. május 10.

Blackxentric

2020. május 10.

Mindössze mintát használtam belőle. Az alapján biztosan nem fogom megvenni. Állaga nagyon sűrű és gyorsan szárad. Nem is tudtam szépen eldolgozni. Fedése brutális, de a textúrája borzasztóan vaskos. Nem értem a hypeot körülötte.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. május 10.

Antioxidánsok: T-Butyl Hydroquinone, Tocopherol, Triethyl Citrate
Gyulladáscsökkentők: Glycyrrhiza Glabra (Licorice) Root Extract
Hidratálók: Butylene Glycol, Aluminum Hydroxide

A CosIng besorolás szerint felületaktív anyag és emulgeálószer.

Gomba- és baktériumellenes hatású tartósítószer.

Illatanyag, potenciális bőr irritáló.

Emulzió stabilizáló, sűrűség szabályozó segédanyag

A fehér liliom virágának a kivonata. A CosIng hivatalos funkció besorolása szerint bőrkondicionáló hatású összetevő.