Tattoomed

Ár:   3990 Ft   Kategória:   Egyéb kozmetikumok
Lelőhely:   tetováló szalonok   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: Dézi, az összetevőket feltöltötte: SzatLili, Módosítva: 2018. január 19.

Lelőhely:   tetováló szalonok
Kategória:   Egyéb kozmetikumok

A frissen tetovált bőr kezelésére már az első naptól.

A speciálisan kifejleszetett öszzetételének kösznhetően mélyen beszívódik a bőrbe, ezáltal elősegítve a tetoválás gyors regenerálódását. Dexpanthenol (7%) hatóanyaga által a bőrt rugalmassá és hidratáltá teszi, amihez egy vékony krémréteg is elegendő.Nyugtató és viszketést csillapító hatása miatt ideális a frissen tetovált bőr azonnali ápolására.  TattooMed® after tattoo nem zsírosodik, így a ruhákon sem hagy nyomot. Tökéletes konzisztenciájának köszönhetően, napi többszöri használatra is alkalmas. A kiválló minőségű összetevők rendkívűl hatékonyan ápolják a bőrt.

•  Gyógyászati bőrápoló
  •  A friss tetoválások elsődleges gondozására és gyogyulására
  •  Dexpantenol (7%)
  •  Állatokon nem tesztelt
  •  Parfüm mentes

aquana

2019. október 2.

Sajnos a tetoválóm által adott utókezelővel nem jött ki jól a bőröm, úgyhogy kerestem valami mást online. Ez a termék beváltotta, amit ígért - a tetoválásom szépen gyógyult, szerencsére nem ragad, sok gond nincs vele. Egy dolog miatt nem kapja meg az ötöst - túl sűrű, és amikor egy masszívan hámló tetkón próbálom szétkenni, olyan erővel kell, hogy mindig féltem, hogy leszakítok egy olyan hámlást, ami még nincs kész rá és kiszedem a festéket... amúgy jó!

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. október 2.

Anda91

2019. szeptember 20.

Tetoválómtól kaptam a kisebb kiszerelést (25ml), a friss tetoválásom nagyon gyulladt volt, azonnal elkezdtem kenegetni ezzel a krémmel. Másnap reggelre levitte a gyulladást, eltűnt a pirosság. Szépen hámosította, nyugtatta a bőröm, enyhítette a viszketést. Az első héten 2-3 óránként vékony rétegben kentem, most már napi 3x. Meg fogom rendelni a nagy kiszerelést, mert ez számomra tényleg egy csodakence és a tapasztalataim alapján sokkal jobb a friss tetoválásra, mint pl a Bepanthen. Nem ragad, nem zsíros, azonnal beszívódik és szépen hidratáltan tartja a tetovált felületet. Az sem utolsó, hogy vegán. Nálam ötcsillagos.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. szeptember 20.

agnesmaria

2019. szeptember 4.

Sminktetoválásra használtam, szemöldökre és szájra, három nap alatt gyönyörűen legyógyította, szépen lehámlott. Nagyon tetszett, hogy az állaga nem zsíros és nehéz, nem csillog, hanem egy könnyű hidratáló krém, ami gyorsan beszívódik valamint teljesen illatmentes. Szuper gyógyászati bőrápoló krém sminktetoválás utókezelésére.
A TattooMed Sun Protection 30 UV Stick-et használom azóta is a sminktetoválásaim ápolására egész évben.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. szeptember 4.

cedrus04

2019. július 14.

Sose volt meg tetkom, az elsonel vettem meg (15x15cm a hatamon) .. azt mondtak meg fogok orulni a viszketestol.. hat egyaltalan nem viszketett.. es masfel het alatt lehamlott, rendbejott, begyogyult, ha mindez a krem miatt akkor 6* Konnyen beszivodik,konnyu elkenni. Fogom meg hasznalni, mert tervben van meg a jovobne ujabb tetovalas! Ajanlom mindenkinek!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. július 14.

anyujobbantudja

2019. április 21.

Nem rossz, nem rossz, nem ájultam el tőle mégsem. Az állaga nem az a zsíros, vastag, ragacsos kenőcs, ez mindenképpen plusz pont. Semleges illat, egész jól hidratál. Valamiért a bőröm annyira nem szerette pedig nem vagyok érzékeny típus, pattanásos éppen nem lettem tőle csak enyhén viszkettem és bőrpírt okozott. Ez már gyógyulás után volt mikor a mintám lehegesedett, szóval nem a festék miatt történt, mással meg nem kentem be. A Bepanthen azért biztosabb választás mert olcsóbb és nem irritál, ez amolyan so-so kategória.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. április 21.

Pixicica

2019. április 19.

Egész kezes tetoválásom van készülőben, és nagyon szeretem. Alig dobott ki festéket, szinte egyáltalán nem gyulladt, és a viszketés is tűrhető vele. Az állaga nagyon jó, azonnal beszívódik, semmi tapadás, ráadásul nagyon kevés kell belőle. Én azt mondom, tökéletesen megéri, egyedül az illata zavaró nekem picit, de az sem vészes, és csak közelről érezni.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. április 19.

Tuci

2019. április 2.

A tetoválásom gyönyörű szépen gyógyult, minden probléma nélkül. Jó állagú, nem erős illatú, teszi a dolgát szépen. 25 ml-es tubust vettem a szalonban, és bőven elég volt rá, sőt még maradt is pedig napi 4x tuti kentem.
Amiért most megkapja tőlem a csodaszer státuszt, hogy - mivel nem volt itthon semmi - kínomban ezzel kentem be az ekcémás bőrömet, és voilá, elviselhetővé vált a szituáció! (persze nyilván szerzek majd rá valami professzionálisabb kencét, de arra nagyon jó volt, hogy átvészeljem addig)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. április 2.

DoraKoszegi

2019. február 11.

3 nap alatt legyogyit. Nemetbol kaptam, imadom.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. február 11.

3 nap alatt legyogyit. Nemetbol kaptam, imadom.

Zindi

2019. január 29.

Bephantent használtam az utolsó tetoválásomat kivéve, ez sokkal jobb, hígabb, nem zsíros így mikor nagy darabokban hámlik a tetoválás akkor se nehéz felkenni, nem réteget hagy mint a bephanten hanem maga a bőr lesz "nedves érzetű", a viszketésen is sokat segít, egy 20x25cm-es tetoválásra elég volt a tubus kb harmada.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. január 29.

polkadot

2019. január 21.

Tetoválásra csak ezt. Évekig a Bepathen-t használtam, nem volt vele semmi gondom, csak borzasztó zsíros volt, ragadt mindenre. Ennek sokkal kellemesebb az állaga, beszívódik, és plusz még hogy a tetoválások is gyorsabban gyógyulnak, mint a Bepathennel.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. január 21.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate
Hidratálók: Propylene Glycol