Best of Beauty 2019

Tauer Perfumes

Ár:   38 000 Ft   Kategória:   Parfümök

A krémet feltöltötte: vador, az összetevőket feltöltötte: Gindir, Módosítva: 2018. augusztus 7.

Ár:   38 000 Ft

Fej: koriander, római kömény, petitgrain

Szív: vadrózsa, jázmin

Alap: cédrus, vetiver, ámbra

Lapo

2018. január 27.

Update: Készítettem róla egy kis amatőr és egyszerű "videót" azoknak akik inkább vizuális típusok :)

Tény és való, hogy egy fantasztikus illatvilág, illetve (számomra ez is inkább) illatélmény.. azonban szerintem is rendkívül válogatja a felhasználóit.. Ez az illat nem fog mindenkin működni.. és sajnos én sem érzem magam hiteles viselőjének..
Van benne egzotikum, illetve némi fűszeres vadság.. teljesen más illatként képzeltem el.. egy jóval lágyabb, frissebb és levegősebb (?) illatként.. meglepő volt elsőre.
Csodás, de feltétlen próbálni kell vásárlás előtt!

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. január 27.

Csodás, de feltétlen próbálni kell vásárlás előtt!

Musil

2016. május 7.

Van benne valami Serge Lutens Ambre Sultan-jának szúrós ámbrájából, Tom Ford Sahara Noir-jának füstösségéből, és a Comme des Garcons Wonderwood fásságából. Ezen felül igen prominens helyet foglal el benne a koriander és a vetiver is. Nehéz, masszív darab, meglehetősen maszkulin jellegű, hölgyeknek nem igazán ajánlanám (mondom ezt úgy, hogy nőként meglehetősen sok férfiaknak szánt parfümöt hordok). Tartósságára nem lehet panasz. Az biztos, hogy kiemelkedő alkotás.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. május 7.

Amanda

2014. március 27.

Messziről kezdeném a történetet. A férjuram, munkája révén, sűrűn járja a világ legkülönfélébb helyeit. Amikor legutóbb Marokkóban járt, hazatérte után kaptam kézhez a kis Andy Tauer mintás dobozkámat, amely hat fiolát tartalmazott, köztük a marokkói sivatag levegőjét is. Megkértem hát őt, szaglássza már meg ezt a finomságot. És képzeljétek azt felelte, hozzáteszem egyáltalán nem érdeklik őt a parfümök, talán csak marketing vonatkozásban, hogy tudhat valamit ez a Tauer fickó, mert nagyon eltalálta az illatot.
De hogy valamit magáról a parfümről is írjak: Fűszeres, meleg de mégis száraz illat. Nem tudom hogyan működhet a kánikulában, de a téli hidegben nagyszerűen teljesített a bőrömön. Nem egy könnyed illat, inkább teltnek mondanám. Aki ismeri Andy remekműveit annak szerintem tetszeni fog, aki pedig még nem illatolt Tauer parfümöket az sürgősen pótolja ezt a mulasztást, főleg ha a niche illatokat preferálja.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. március 27.

Alkoholok: Alcohol Denat.
Illatanyagok: Parfum / Fragrance, Butylphenyl Methylpropional, Linalool, Limonene, Citral, Geraniol, Evernia Prunastri (Ring Lichen) Extract, Citronellol, Benzyl Benzoate, Benzyl Salicylate, Eugenol, Benzyl Alcohol, Farnesol, Isoeugenol
Tartósítószerek: Benzyl Alcohol

Növényi kivonat, melyet illatanyagként használnak a kozmetikumokban.