Tena

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Tusfürdők
Kiszerelés:   Hiányzik. Feltöltöm   Bőrtípus:   Száraz
Lelőhely:   Hiányzik. Feltöltöm   Bőrprobléma:   Túlérzékenység

A krémet és az összetevőket feltöltötte: janina66, Módosítva: 2013. június 10.

Lelőhely:   Hiányzik. Feltöltöm
Kategória:   Tusfürdők
Bőrtípus:   Száraz
Bőrprobléma:   Túlérzékenység

A TENA sampon és tusfürdő egy lágy tisztító és kondicionáló gél.

A különösen gyengéd összetételű anyag olyan enyhe hatású, azonban mégis hatékony összetevőkből áll, melyek puhává és fényessé varázsolják a hajat, és tisztává, illatossá teszik a bőrt. Antisztatikus és kondicionáló összetevői révén rendkívüli módon megkönnyíti az idősebb emberek hajának kifésülését, és gyengéden ápolja érzékeny fejbőrüket.

ludri97

2018. november 6.

Illat 5, hatas 5, ar 5!!! Nagyon jo kis tusfurdo, hajsamponnak viszont meg se probalnam:)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. november 6.

Honey01

2016. január 11.

Már új csomagolásban lehet kapni. Nagyon kellemes illatú. Én samponnak csak ritkán használtam, inkább tusfürdőnek jó. Nagyon finom, visszafogott illata van. Kiválóan tisztít, jól habzik. Szerintem igazi jolly-joker a maga nemében. Ajánlom.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2016. január 11.

nius

2014. augusztus 30.

Nekem valahogy olyan "csikorgós" tőle a hajam, jobb szót nem tudok rá. Tusfürdőnek viszont szeretem, végre valami nincs túlillatosítva, csak egyszerűen friss, tiszta illata van. Az összetevői viszont nem túl szimpatikusak, így -1*.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. augusztus 30.

GI85

2014. március 28.

Imádom az illatát, talán a palmolive thermal spa-nal is jobb ez az illat. Pedig azt évekig használtam csak az illata miatt.Ha samponnak használtam az illata a következő hajmosásig megmaradt. Viszont sajnos a hajamnak nem igazán jött be. Nem volt vészes, de valahogy alig akart habzani a fejemen, tehát sokat kellett rákennem. És szerintem irritálta a fejbőröm, mert viszketett utána picit. De tusfürdőnek szuper, és akármilyen is számomra samponnak, akkor is 5 csillag az illata miatt. Egyébként Anyukámtól kaptam, az öregek otthonában ezzel mossák a lakók haját és maradtak termékek, amiket nem használtak fel és szét osztották a dolgozók között. :) Meg is lepődtem, mert azt hittem, hogy csak betétjük van(szülésnél ezt vittem a kórházba).

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. március 28.

Mossyka

2013. június 11.

Janina66 már elmondott mindent. :) Nekem még a korpásodást is megszüntette.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2013. június 11.

Janina66 már elmondott mindent. :) Nekem még a korpásodást is megszüntette.

janina66

2013. május 25.

Ajándékba kaptam, általa ismerkedtem meg aTena termékekkel. Elsőre furcsa volt, hogy sampon és tusfürdő egyben, kicsit félve is próbáltam ki a hajamra, féltem hogy szárít. Azonban kellemeset csalódtam, egyáltalán nem szárította a hajamat és nem is nehezítette el. Az pedig különösen teszik, hogy hogy kettő az egyben. Szerintem praktikus és az illatát is nagyon szeretem, mert visszafogott kellemes tiszta illat.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. május 25.