Oriflame

Ár:   1299 Ft   Kategória:   Ajakápolók
Lelőhely:   tanácsadónők   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Ancico, Módosítva: 2015. január 28.

Lelőhely:   tanácsadónők
Kategória:   Ajakápolók

Univerzális balzsam

Visszaadja a bőr rugalmasságát, lágyságát. Összetételét a méhviasz és a növényi olajok teszik különlegessé. Kiváló bármilyen kiszáradt, kirepedezett, érzékeny bőrfelület ápolására

Ár: 1500 Ft , Eladó: Audrey
Állapot: Új, bontatlan, Helyszín: Budapest - XI. Kerület, fizetés: Packettával vagy Foxposttal tudom küldeni, illetve egyeztetés után átvehető a munkahelyemen, a 11. kerületben.

p.barbi

2024. február 13.

Korábban használtam, ajándékba kaptam egy tégelyt. Szerettem, nagyon jól hidratál, de sajnos nem tartom higiénikusnak (ez miatt nem vettem újra). Érdemes vékonyan kenni, nekem sok volt, ha bővebben vittem fel.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2024. február 13.

Vajacska06

2024. január 25.

A körömágyamra szoktam tenni ebből a krémből, ha leszakítom a bőrt véletlen, arra nagyon jó. Viszont mint ajakbalzsam szerintem nem egy jó cucc. Nem hidratál annyira, olyan sokáig se tart és ahogy előttem is mondták sokan, nem higénikus a használata, főleg ha az ember hidegben közlekedik (tömegközlekedéssel például) és kicserepesedik a szája.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2024. január 25.

zsani15

2024. január 13.

Ajándékba kaptam egy 4darabos csomagot, teljesen meg vagyok vele elégedve. Nem feltétlen veszem őket újra ha elfogytak mert nem túl higiénikus ez a kiszerelés.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2024. január 13.

sz.rebeka

2023. december 24.

mindegyik balzsamot szeretem, a szàmra szoktam használni. mindig ajándékba kapom, így magamtól nem feltétlenül venném meg, mert tégelyes és annyira nem higiénikus spatula nélkül, de jól ápol.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2023. december 24.

55zsikemama

2023. szeptember 22.

Örülök, hogy barátnőm ajánlotta ezt a balzsamot. Főként akkor használom, amikor náthás vagyok és kiszárad az orromon és az alatti bőr. Nagyon hatékony.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2023. szeptember 22.

noahn11

2023. augusztus 18.

Már anyukám is ezt használta és én is függően lettem. Télen a számra tökéletes

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2023. augusztus 18.

Már anyukám is ezt használta és én is függően lettem. Télen a számra tökéletes

Fehereszti

2023. július 5.

Ár érték arányban szerintem tök jó, meglepett mennyire. A tégely kissé nekem is macerás, de nem vészes azért. Nekem különösen szájon tetszik, szépen puhítja hidratálja az ajkaim és nagyon szépen is mutat rajta felkenve, tipikus első randis cucc, én akkor csak ilyet és ennyit tennék a számra az fix😁 nem szívódik be hosszú ideig, tartósan és hosszan az ajkakon marad ha nem piszkálja az ember, ami egy ajakápoló kinézetű terméktől különösen jó. Ápolt és guszta ajkakat eredményez. Máshová még nem próbáltam, de ez szerintem tökéletesen megéri az árát!

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2023. július 5.

kevecsillus11

2023. július 3.

Régóta használom én is, mindig van itthon. Megéri.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2023. július 3.

Régóta használom én is, mindig van itthon. Megéri.

kovacsdora2004

2023. július 3.

Kellemes az illata és az állaga. Megfelelően hidratál.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2023. július 3.

Kellemes az illata és az állaga. Megfelelően hidratál.

Ciccc

Korcsoport: >54
2023. június 14.

Kevés kell belőle, kiszáradt ajakra, náthás orra tökéletes. Puhít, hidratál, pikk-pakk beszívódik.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: >54 |  Dátum: 2023. június 14.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate
Vitaminok: Tocopheryl Acetate

Szénhidrogének komplex keveréke, magyar néven vazelin. Mivel kőolaj származék, hírneve nem túl jó, de ennek nem igazán van tudományos alapja. Dr. Leslie Baumann Cosmetic Dermatology című könyvében (273o) azt írja, hogy sokak szerint a petrolatum a ma ismert egyik legjobb hidratáló összetevő. Elzáró (occlusive) hatása igen erős, emaitt a tudományos kutatásokban gyakran szolgál viszonyítási alapnak. Nem komedogén, az allergiás reakciók pedig nagyon ritkák rá. Paula Begoun gyulladáscsökkentő és bőrregeneráló hatásról is ír. Állaga önmagában meglehetősen zsíros, olajos érzetet kelt a bőrön, így elsősorban a száraz bőrre kiváló összetevő.

Méhviasz. A kozmetikumokban sűrítő, bőrpuhító (emollients) anyagként használatos.

Cetyl Alcohol ti I eo I eu I al 2 2

Íz- és illatanyag keverék, az EWG szerint a Fragrance / Parfum összetevő szinonímája.