Oriflame

Ár:   1299 Ft   Kategória:   Ajakápolók
Lelőhely:   tanácsadónők   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Ancico, Módosítva: 2015. január 28.

Lelőhely:   tanácsadónők
Kategória:   Ajakápolók

Univerzális balzsam

Visszaadja a bőr rugalmasságát, lágyságát. Összetételét a méhviasz és a növényi olajok teszik különlegessé. Kiváló bármilyen kiszáradt, kirepedezett, érzékeny bőrfelület ápolására

Oriflame Tender Care Univerzális Balzsam Tőzegáfonyával
Ár: 700 , Eladó: Dzsulika
Állapot: Új, bontatlan, Helyszín: Szombathely, fizetés: Személyes átvétel lehetséges Szombathelyen vagy környékén, Fizetés előre utalással vagy személyesen, PostaPontra is küldöm, ha kell
Ár: 500Ft/db , Eladó: Laura888
Állapot: bontatlan, Helyszín: Keszthely, Zalaegerszeg, fizetés: fizetés postai utalással, postázom, megegyezünk :)
EnyediF

2019. március 23.

Én az ajkaimra használom, de van hogy a kezemre is, ha nagyon kiszárad. Jól működik, viszont a csomagolása az ízléses tégely megtévesztő, mert ha belenyúlok rögtön a körmöm alá megy, nem beszélve a higénikusságról...

EnyediF
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. március 23.

lois

2019. március 23.

Szeretem ezt a terméket, mindenik változatának jó az illata, hidratál, a száraz kezemet télen gyorsan helyrehozza, viszont nagyon zavaró a használata, nehéz kivenni, bemegy a körmöm alá, amit utálok, és nem higiénikus. Viszont szép és ezen kívül teszi a dolgát. Szóval úgyis újraveszem. :D

lois
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. március 23.

hamireni

2019. március 23.

Szeretem, nagyon aranyos a csomagolása, de semmi extra. Hidratál és finom az illata, a használata viszont tényleg kicsit kényelmetlen, ha már a nagyrésze elfogyott.

hamireni
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. március 23.

Debko

2019. március 21.

Picit én is drágállom a terméket, viszont nagyon hatékony és hasznos. Szoktam használni számra,kezemre is egyaránt, de megfázáskor a sok orrfújás miatt kiszáradt orromra is szoktam belőle kenni. Nagyon jól hidratálja és puhábbá teszi az érzékeny felületet. A kiszerelését én is bánom, nem olyan hiigénikus mindig a piszkos kezünkkel belenyúlni.

Debko
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. március 21.

biju94

2019. február 24.

Én kemény 400 FT-ért jutottam hozzá ha jól emlékszem. :D
Én az áfonyásat használom. Az illata kellemes de annyit tud, mint egy átlag balzsam, nem szárítja ki a számat az igaz,de tényleg beszívódhatna jobban is. Átlagos termék... Ez a tégelyes opció valóban nem túl higiénikus, bár én sose nyúlok bele kézzel ...lehet,hogy hülyén hangzik de nálam mindig van fültisztító pálcika, ha véletlen sminket kell igazítani én azzal szoktam felkenni a számra :D
-1* a kiszerelése miatt.

biju94
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2019. február 24.

Én kemény 400 FT-ért jutottam hozzá ha jól emlékszem. :D
-1* a kiszerelése miatt.

Timi8

2019. február 24.

Illatosìtott vazelin cuki csomagolásban.

Timi8
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. február 24.

Illatosìtott vazelin cuki csomagolásban.

Andrea1992

2019. január 28.

Általában mindenre használom amire éppen kell, de meglennek nélküle. Nemrossz de nem is csodaszer. Akcióban megeri :)

Andrea1992
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. január 28.

Kitsyke

2019. január 15.

Nekem megvolt a csokis, es ez a valtozata. Szerettem, de drogerias utan nezelodok, ami boltban beszerezheto...vegul hogy belenyulkalos, tegelyes ,ez nem jo...de amugy nem szaritja az ajkakat :)

Kitsyke
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. január 15.

devilcsillu

2019. január 13.

Nekem az áfonyamag olajos változata van meg, és én csak a számra szoktam használni. Az illatát nagyon szeretem, valóban puhán tartja az ajkakat, és sokáig is elég mivel állaga miatt nagyon kevés kell belőle. De ezt a belenyúlkálós megoldást annyira nem szeretem, mert nem higiénikus, ezért csak itthon használom. Anyukámtól kaptam, de magamtól nem vettem volna ilyet, már csak az ára miatt sem, mert ha jól tudom 1300 forint.

devilcsillu
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. január 13.

anitaaa04

2019. január 10.

Nekem a cseresznyés változat van meg. Az illata nagyon szuper és a csomagolása is aranyos, bárhová magammal vihetem, viszont nehéz belőle kiszedni. Ráadásul nem mindig higénikus a használata, csak otthoni környezetben lehet biztonságosan használni. A másik negatívuma, hogy zsíros érzetet hagy maga után, nem szívódik be, főleg akkor ha az ajkaim ápolására használom. Csalódás.

anitaaa04
Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2019. január 10.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate
Vitaminok: Tocopheryl Acetate