Oriflame

Ár:   1299 Ft   Kategória:   Ajakápolók
Lelőhely:   tanácsadónők   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Ancico, Módosítva: 2015. január 28.

Lelőhely:   tanácsadónők
Kategória:   Ajakápolók

Univerzális balzsam

Visszaadja a bőr rugalmasságát, lágyságát. Összetételét a méhviasz és a növényi olajok teszik különlegessé. Kiváló bármilyen kiszáradt, kirepedezett, érzékeny bőrfelület ápolására

Oriflame Univerzális Balzsam+1db ajakápoló+ 1db szappan
Ár: 2300Ft a szett , Eladó: Chrissy
Állapot: Új, bontatlan, Helyszín: Budapest, fizetés: személyes átvétel, Postán maradó ajánlott posta, FoxPost
♡ Tender Care Univerzális Balzsam ♡
Ár: 750Ft , Eladó: KataViki
Állapot: bontatlan, Helyszín: Budapest, fizetés: átutalás / készpénz

Lovaslany

2021. január 20.

Szerintem nagyon jó ajakápoló. Vastag, krémes textúrája van, így én esténként szeretem használni.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2021. január 20.

kissagi19

2021. január 14.

Számomra semmi értelme nincs. Nehéz kinyerni. Nem ápolja a körömágyat. Nem ápolja a körmöket. Nem ápolja az ajkakat. Olyan, mint a tégelyes műanyag...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2021. január 14.

Petraflora

2021. január 5.

Nagyon szeretem a hatását, általában este szoktam bekenni a kiszáradt ajkaimat, reggelre pedig tökéletesen helyre hozza őket. Sajnos nem tudok öt csillagot adni rá, a tégelye miatt. Egyszerűen nem praktikus, ha elmegyek valahova, és hirtelen szükségem lenne rá, nem szeretnék az ujjaimmal belenyúlni.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2021. január 5.

EveLina

2020. december 1.

ezt az illatmentes változatot szeretem (az illatosítottak számomra nagyon mű illatúak) nagyon jól hidratál, de nem hosszú távon sajnos. viszont sos segítség esetén tökéletes. illetve aranyos a kis tégely amiben árulják és kiürülés után másra is lehet használni ami nagyon jó, viszon nehéz kiszedni belőle a balzsamot és bármilyen óvatos vagyok akkor is a körmöm alá megy ami onnan csak nagyon nehezen jön ki, szívesen látnék belőle egy stiftes változatot is.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. december 1.

JErzsi

2020. november 9.

Ez a kis balzsam mindig vegyes érzéseket kelt bennem. Amikor a kezembe akad és bekenem vele a mindig száraz ajkaimat csak ámuldozok milyen gyorsan hidratál, olyankor mindig meggyőz, de aztán eltelik egy kis idő és ha nem kenem újra sajnos ismét ugyanolyan száraz lesz a szám. És hát ezt sajnos nem arra találták ki, hogy az ember lánya napközben is (pláne hosszú körmökkel) többször is belenyúljon. Próbáltam már amolyan pakolásként is használni folyékony matt rúzs előtt, de sajnos úgy sem volt az igazi, a rúzs ennek ellenére is pillanatok alatt kiszippantotta az életet az ajkaimból.
Az összetevőkbe csak a parabén nem kellene, egyébként elég szép. Nálam a Carmex van a trónon.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. november 9.

tara95

2020. szeptember 29.

Eleinte csak rakosgattam, aztán rájöttem, hogy ez a kis balzsam egy csoda. Illatmentes van meg természetesen.
Kiszáradt ajkak: nagyon gyorsan hat.
Sebek, hegek: a rutin legvégén nagyon keveset belepaskolok az érintett területekbe, hihetetlen gyorsan segíti a regenerálódást és be is szívódik, valamint erősen hidratál.
Szem alá: anyukám száraz bőrű, az egyik trükkje, hogy ajalápolót ken a ráncaira. Ő nem nézi az incit, én igen, tökéletesen működik.
Megfázás esetén: elég napi egyszer kennem az orrom környékére és teljesen elkerül az irritált, kipirosodott, száraz bőr.

Egyszóval nagy becsben van tartva, a kiszedése sem akkora halál, de nyilván csak esténként, tiszta kézzel, spatulával használom.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. szeptember 29.

Kiszáradt ajkak: nagyon gyorsan hat.

pannakl

2020. július 21.

Nekem alapvetően nagyon szárad a szám, teljesen mindegy, hogy milyen évszakban vagyunk. Barátnőm ajánlotta ezt a balzsamot, hogy neki nagyon bevált és tényleg szépen rendbeteszi a kicserepesedett ajkakat. Évszaktól függetlenül használom. A táskámban mindig ott van, ha szükség lenne rá. Az egyetlen hátránya amit meg tudok említeni, hogy útközben nem igazán lehet csak úgy előkapni, mert tégelyes, így a felvitele nem mindenhol túl higénikus. Viszont a hatása kárpotólja a csomagolásból fakadó hátrányát.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2020. július 21.

vikimaja

2020. július 4.

A csomagolása miatt csak itthon használom, de nekem nagyon bevált, még télen is a szeles, hideg időben. Régóta használom, sok illatot próbáltam már és egyikben sem csalódtam soha. Csak ajánlani tudom

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. július 4.

DoraTresChic

2020. július 2.

Ajándékba kaptam. Szépen néz ki, de nagyon nem praktikus a tégely kialakítása. A benne lévő balzsam pedig még annyira se hatásos.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. július 2.

Bttmlnd

2020. június 19.

Nagyon száraz, repedezett a szám télen, nyáron. Akármit használok semmi változás. Sokáig használtam viszont sajnos nekem nem vált be. Hátránya hogy műkörömmel egyszerűen lehetlen kiszedni a terméket. Pár hónap után megromlott és kikellett dobnom elég büdi lett.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. június 19.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate
Vitaminok: Tocopheryl Acetate