Oriflame

Ár:   1299 Ft   Kategória:   Ajakápolók
Lelőhely:   tanácsadónők   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Ancico, Módosítva: 2015. január 28.

Lelőhely:   tanácsadónők
Kategória:   Ajakápolók

Univerzális balzsam

Visszaadja a bőr rugalmasságát, lágyságát. Összetételét a méhviasz és a növényi olajok teszik különlegessé. Kiváló bármilyen kiszáradt, kirepedezett, érzékeny bőrfelület ápolására

Ár: 500 , Eladó: Oliveranyu
Állapot: Új, bontatlan, Helyszín: Kiskunfélegyháza, fizetés: Banki előre utalás esetén, foxpost vagy postával tudom küldeni.
Ár: 800 Ft , Eladó: Lolychan
Állapot: bontatlan, Helyszín: Pilis, fizetés: Személyes átvétel, foxpost, mpl, posta, gls

TamaraS

2020. március 19.

Ajkaimra, kiszáradt köröm feletti területre és kidörzsölt orra is szoktam használni, az illatait is nagyon szeretem. Egyedül a csomagolása nem mondható praktikusnak.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. március 19.

Kacifantkisasszony

2020. február 6.

Imádom! Télen-nyáron használom, az ajkaim nagyon hamar kicserepesednek, így már a reggeli smink előtt ezzel indítok. Kellemes, selymes érzést hagy az ajkakon, nincs túl erőteljes illata sem, nem hagy maga után zsíros, kellemetlen érzetet. Az egyetlen hátránya a csomagolása- menet közben nem túl praktikus, hogy bele kell nyúlni a tégelybe.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. február 6.

bernadettu

2020. január 17.

2020: Amióta felfedeztem a Carmexet, magasra tette a lécet, hogy hogyan ítélek meg egy ajakápolót, és az a helyzet, hogy csak azért kezdtem ezt használni, mert a tavaszi KM boxban benne volt, viszont kevésnek érzem a hidratálását, és még mindig higiénikusabb stiftes ajakápolót használni. Joy kuponnal nyertem még egyet, azt inkább elajándékoztam a nemluxustáska program keretében. Szerintem a továbbiakban is így teszek, ha megint ajándékba kapom.

2019:Ajándékba kaptam, csak az ajkaimra használtam. Már megvan legalább egy éve és csak most fogyott el intenzív használat mellett. Szép puhává teszi az ajkakat, de ez a tégelybe nyúlkálós kiszerelés nem túl higiénikus, így csak este kenem fel lefekvés előtt. Nem győzött meg annyira hogy újra vegyem, főleg hogy most betáraztam shea vajakból és azoknak valamivel jobb kialakítású a tégelyük.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. január 17.

Fruzsiii

2020. január 3.

Nekem picit se hidratálta az ajkaim,soha többet nem veszek.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. január 3.

Nekem picit se hidratálta az ajkaim,soha többet nem veszek.

mimolya

2019. november 18.

Télen ajakbalzsamként használom,nekem tökéletesen bevált.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. november 18.

Télen ajakbalzsamként használom,nekem tökéletesen bevált.

Adryanne83

2019. november 18.

Nagyon szeretem. Télen ha kifújja a szél a szám csak ez hozza helyre. Náthás időszakban a kicserepesedett orromra is szoktam kenni, reggelre sokkal jobb a helyzet. Ajánlom mindenkinek.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. november 18.

Memeke

2019. október 28.

Mindig van belőle itthon, nem is egy. az egész testre alkalmazom, mikor hova éppen szükséges. Ha a szám széle kiszáradt hamar rendbe hozza, vágási sebeket is szépen hidratál segít a gyógyulásban. Igen a kiszerelése de hát ez már csak ilyen.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. október 28.

Makk Zsuzsó

2019. október 23.

Olyan, mint a régi összetételű kék Labello. Elég híg. Rövid ideig tart a hatása, a belenyúlkálás miatt otthoni használat jöhet csak szóba. Az ágyam mellett tartom, hogy ha lusta vagyok kimenni a fürdőszobába, végszükség esetén is legyen már nálam valami. De messze nem ez a legélesebb kés a fiókban.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. október 23.

merdzso4

2019. szeptember 27.

Jó az illata, de egyáltalán nem hidratál. Kb be sem szívódik. De azért elhasználtam szájfénynek.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. szeptember 27.

birobarbara85

2019. szeptember 19.

Klasszikus. Mindig van itthon belőle. A limitált illatok is rendelek. Mindenre IS jó.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. szeptember 19.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate
Vitaminok: Tocopheryl Acetate