Oriflame

Ár:   1299 Ft   Kategória:   Ajakápolók
Lelőhely:   tanácsadónők   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Ancico, Módosítva: 2015. január 28.

Lelőhely:   tanácsadónők
Kategória:   Ajakápolók

Univerzális balzsam

Visszaadja a bőr rugalmasságát, lágyságát. Összetételét a méhviasz és a növényi olajok teszik különlegessé. Kiváló bármilyen kiszáradt, kirepedezett, érzékeny bőrfelület ápolására

Anaszti97

2022. január 6.

Imádom! Kedvencem a kék áfonyás és a barackos. Én szoktam arcra is kenni, ami nekem sokat segít ha éppen pattanásos az arcom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2022. január 6.

cintiaanna

Korcsoport: < 18
2021. november 10.

Tö-ké-le-tes. pont.
Minden fajtáját próbáltam már, egytől egyig megvoltam velük elégedve. A mindennapjaim szerves része, nélkülözhetetlen termék!!! A legjobb ajakápolóm: kellően hidratál, szép fényt ad, ezekhez társul egy kellemes illat is.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: < 18 |  Dátum: 2021. november 10.

Tö-ké-le-tes. pont.

brezovaid

2021. november 4.

Nagyon szeretem. Praktikus kiszerelés, kellemes állag. Szájra és száraz kezemre szoktam használni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. november 4.

alexthnim

2021. július 17.

Előnyök:
- Hosszan tartóan hidratál és fennmarad a számon

Hátrányok:
- Kényelmetlen kiszedni a tégelyből, bemegy a körmöm alá, ha az ujjbegyemmel próbálom kivarázsolni

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2021. július 17.

Előnyök:
- Hosszan tartóan hidratál és fennmarad a számon

Hátrányok:

szabolaura

2021. július 13.

Szeretem, sokat segít ősszel/télen, amikor a szeles, hűvös időben cserepes a szám. Talán ez segít a legtöbbet rajta. :)

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2021. július 13.

SweetLikeMee

2021. július 7.

Többféle színben is lehet kapni, ha jól tudom. Nekem a világos rózsaszín tégelyes van meg, pont ami a képen is szerepel.
Nincs se színe, se illata. Állagra hasonlít a vazelinhez, csak nincs olyan kőolajszármazék szaga.
Esténként jó vastagon szoktam bekenni vele az ajkaimat, és nappalra, olyan puhák, mint még soha! Egész nap hidratáltak maradnak az ajkaim, ha minden este rendszeresen bekenem; napközben nem szoktam újrakenni.
Pattanásokra is szoktam kenni esténként, hogy semmiképpen se maradjanak hegeim, de allergiás időszakban is szuper a megviselt orromra.
Mindig csak tiszta újjal nyúlok a tégelybe.
Az eddigi, általam próbált ajakápolók közül, ez vált be a legjobban.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2021. július 7.

Mindig csak tiszta újjal nyúlok a tégelybe.
Az eddigi, általam próbált ajakápolók közül, ez vált be a legjobban.

koczor84

2021. július 3.

Nagyon jó termék, de valóban egyetértek az előttem szólókkal, alig lehet hozzáférni, csak ecsettel tudom felvinni mert ha az ujjammal szeretnék akkor csak azt érem el, hogy a körmöm alá megy...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2021. július 3.

silamira

2021. május 15.

Ha választanom kellene egy terméket amit örökké használok akkor ez lenne az. Sosincs kirepedezve a szám, még akkor sem ha nincs rajta. Este az arcápolási rutinom befejező eleme ajkakon és a szemkörnyéken is. Sajnos ekcémás vagyok, de ez a krém még az ekcémás foltjaimat is rendbeteszi 2-3 nap alatt. Rengeteg illatot kipróbáltam már közülük, a barackos a kedvencem. Egyetlen hátránya a tégelyes kiszerelés, hiszen ezt nem túl higiénikus használni, ezért csak otthon használom.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2021. május 15.

Puffancs007

2021. március 2.

Ajándékba kaptam de amennyire reklámozzák hogy univerzális, annyira haszontalan egy krém. A használata is nagyon kellemetlen. Utálom az ilyen csomagolású termékeket.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. március 2.

noricza

2021. február 28.

Ez a tényleg mindenre jó mégis semmire. Jó persze hidratál meg rendbekapja a bőrt, de nem értem, hogy miért lett ez a borzalmas csomagolás a védjegye. A tanácsadók mindenkinek hebegve adják a tippet hogy fülpiszkálóval meg mit tudom én mivel bányásszák ki belőle a balzsamot. Nálam ez a használhatatlan kategória.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2021. február 28.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate
Vitaminok: Tocopheryl Acetate