Oriflame

Ár:   1299 Ft   Kategória:   Ajakápolók
Lelőhely:   tanácsadónők   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Ancico, Módosítva: 2015. január 28.

Lelőhely:   tanácsadónők
Kategória:   Ajakápolók

Univerzális balzsam

Visszaadja a bőr rugalmasságát, lágyságát. Összetételét a méhviasz és a növényi olajok teszik különlegessé. Kiváló bármilyen kiszáradt, kirepedezett, érzékeny bőrfelület ápolására

Ár: 500 , Eladó: Oliveranyu
Állapot: Új, bontatlan, Helyszín: Kiskunfélegyháza, fizetés: Banki előre utalás esetén, foxpost vagy postával tudom küldeni.
500 Ft Oriflame Tender Care Univerzális Balzsam
Ár: 500 Ft , Eladó: Mannamaria
Állapot: új, bontatlan, Helyszín: Budapest, fizetés: Banki utalást követően Foxpost-ba vagy postán tudom küldeni, melynek díja külön fizetendő. Ritkán késő délután az Örs vezér téren személyesen is átvehető, illetve a 16. kerületben, előre egyeztetés szükséges.
Memeke

2019. október 28.

Mindig van belőle itthon, nem is egy. az egész testre alkalmazom, mikor hova éppen szükséges. Ha a szám széle kiszáradt hamar rendbe hozza, vágási sebeket is szépen hidratál segít a gyógyulásban. Igen a kiszerelése de hát ez már csak ilyen.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. október 28.

Makk Zsuzsó

2019. október 23.

Olyan, mint a régi összetételű kék Labello. Elég híg. Rövid ideig tart a hatása, a belenyúlkálás miatt otthoni használat jöhet csak szóba. Az ágyam mellett tartom, hogy ha lusta vagyok kimenni a fürdőszobába, végszükség esetén is legyen már nálam valami. De messze nem ez a legélesebb kés a fiókban.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. október 23.

merdzso4

2019. szeptember 27.

Jó az illata, de egyáltalán nem hidratál. Kb be sem szívódik. De azért elhasználtam szájfénynek.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. szeptember 27.

birobarbara85

2019. szeptember 19.

Klasszikus. Mindig van itthon belőle. A limitált illatok is rendelek. Mindenre IS jó.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. szeptember 19.

kittihnl

2019. szeptember 19.

Hàt ha épp kéznél van, akkor néha alkalmazom, de ez az ujjal belenyulkàlàs sajna nagyon nem jon be. Ha màr picit hosszabb az ember korme, akkor alàragad és ugy kell kivakarni, onnantol meg nem tudom kinek van kedve még kenegetni magàra a balzsamot bàrhova is.. Nem mintha nem tartanàm tisztàn a kezeimet, de na.. szoval ajkakra nekem kilove, konyok,és sarkak amire igy alkalmazni tudom, leginkàbb ezzekkel a krémkiszedos pàlcàkkal, azt hiszem vàsàrlàskor ezt nem gondoltam végig, megfogott a cuki kis design-ja, mert amugy aranyosan néznek ki :D érzésre zsirosabb, mint egy testàpolo, talàn annàl kicsit intenzivebb a hatàsa is

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. szeptember 19.

barbimariposa

2019. szeptember 17.

KM boxban nyertem és vegyesek az érzelmeim vele kapcsolatban. Egyrészt, mert csak otthon lehet használni, mivel az ujjunkkal kell beletúrni, másrészt szerintem nagyon átlagos a hidratálása, annak ellenére, hogy bőrre kenve hagy egy nagyon zsíros réteget hagy a használata után, ami sokáig nem szívódik be. Ugyanakkor nagyon szép a termék kinézete. Illata, ennek a rózsaszínnek nem igazán van. Kap 3 csillagot, mert se nem jó, se nem rossz termék.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. szeptember 17.

demeterne

2019. szeptember 2.

Nekem tulajdonképpen csak annyi problémám van vele, hogy az ujjammal kell kikotorászni belőle a balzsamot, egyébként tényleg szinte mindenre jó.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. szeptember 2.

skin

2019. augusztus 14.

A kiszáradt ajkakra a legjobb éjszakai gyógyír.
Én kizárólag erre használom és akár SOS segítség is lehet napközben is.
Akcióban teljesen megéri az árát. Érdemes kipróbálni!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2019. augusztus 14.

A kiszáradt ajkakra a legjobb éjszakai gyógyír.
Én kizárólag erre használom és akár SOS segítség is lehet napközben is.
Akcióban teljesen megéri az árát. Érdemes kipróbálni!

Julus92

2019. augusztus 10.

Nagyon szerettem használni régen, éjszakára a nagyon sokszor ehhez nyúltam, főleg a téli időszakban. Ajkakra, bőrkeményedésekre, náthásan kifujkált orrokra. :) Manapság már ajakápolók terén is kicsit jobb minőségű cuccokra váltottam, amikben lehetőleg parabén sincsen. A hatását azonban nem lehet vitatni, nem véletlen lett ez klasszikus Oriflame termék.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. augusztus 10.

perfumeaddict

2019. július 24.

Mindenkinek, akinek hosszú a körme, és ezért alá megy: én a körmöm hegyével, nem ujjbeggyel szoktam kivenni egy kicsit, kifelé kaparó/pöccintő mozdulattal. Így a körömhegy külső oldalára kerül a termék, és könnyen fel lehet vinni a kívánt felületre. És még az ujjam sem lesz olyan. :)

A termék maga alaptartozék nálam, legalább egy mindig van a birtokomban. Ajak- és körömágy ápolásra szoktam használni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. július 24.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate
Vitaminok: Tocopheryl Acetate