Oriflame

Ár:   1299 Ft   Kategória:   Ajakápolók
Lelőhely:   tanácsadónők   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Ancico, Módosítva: 2015. január 28.

Lelőhely:   tanácsadónők
Kategória:   Ajakápolók

Univerzális balzsam

Visszaadja a bőr rugalmasságát, lágyságát. Összetételét a méhviasz és a növényi olajok teszik különlegessé. Kiváló bármilyen kiszáradt, kirepedezett, érzékeny bőrfelület ápolására

Ár: 400 Ft , Eladó: kfruzsi1
Állapot: Új, Helyszín: Bp, fizetés: Személyes átvétel

deezsina

2017. november 7.

Általában akkor használom, ha a szokásos ajakápolóm nem találom vagy éppen ki vagyok fogyva belőle. Arra átmenetileg jó, de nem egy csodaszer. Nem szívódik be eléggé, az utána hagyott érzés talán még rosszabb mint felvitel előtt. Az egy előny, hogy borzasztóan régóta megvan és nem vehető észre, hogy megromlott volna (tényleg, 8-9 éve vehettem, azóta nem kerültem oriflame katalógus közelébe).
Most épp arra próbálnám meg használni, hogy valami borzasztó szárazság ütött ki az államon, de nem igazán segít neki. Tüneti kezelésre hasznos, de a tényleges javulást nem ettől várom.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. november 7.

nicolekitti

2017. november 5.

Szerintem ez egy nagyon hatásos balzsam száraz bőrre. Én nagyon szerettem régen, sajnos látom, hogy tartalmaz parabént így a jövőben már nem fogom újra venni, pedig kedvencem volt. (ami fura, hogy az illatosított változatoknál nincs feltüntetve, hogy van benne parabén.)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. november 5.

borzsu95

2017. október 26.

Náthaszezonban orra és szájra, kisebb sebekre, körömágyra nekem bevált. Az illata kellemes, kevés is elég belőle egyszerre, bár a tégelyes megoldás valóban nem a legjobb.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. október 26.

Bradshaw

2017. október 24.

Én nem is értem valójában ezt a krémet. Akkor ez most mire is jó?! Ajakbalzsam? Minek? Van 15. Testápoló? Minek? Van minden részemre külön testápoló, és nem ilyen méretben. Szerintem gagyi. A doboza is brutális. Mindig a körmöm alá megy a cucc . Ez egy felesleges termék, csak hogy még többet költsünk valamire.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. október 24.

Katalin17

2017. október 9.

Nem rossz, de nem szeretem, hogy bele kell nyúlni a tégelybe.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. október 9.

Nem rossz, de nem szeretem, hogy bele kell nyúlni a tégelybe.

ipszilonze

2017. szeptember 23.

Nagyon szeretem ezt a kis balzsamot, igaz, csak ecsettel használom, tehát nem igazán szeretem cipelni magammal. Leginkább sötétebb színű rúzs használata előtt 15-20 perccel szoktam felvinni a számra, és annyira helyre rakja, hogy utána bármilyen matt a rúzs, nem látszik semmilyen hiba.
Persze náthaszezonban a kiszáradt orra is jó. Ha kifogynak a jelenlegiek (meglepően sokáig elég), biztosan veszek még.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. szeptember 23.

Nicool89

2017. szeptember 1.

Az elején mikor elkezdtem használni nagyon tetszett, de aztán fel év utan rájöttem nem igazán nekem való. Ajándékba kaptam, en soha nem vettem volna ilyen belenyulkalos balzsamot, szajfenyt akármit. Nem higenikus es tényleg eleg nehézkes kiszedni az ujjunkkal a termeket. Amíg a számon van tényleg kellemes viselet, nem érzem száraznak, de amint lekopik máris minden a regi.... mint a labello effektus állandóan kenni kell különben mindig visszajön a szaraz érzet. Ez nem a tökéletes termek száraz cserepes ajkakra azt kell írjam sajnos.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. szeptember 1.

kucire

Korcsoport: < 18
2017. szeptember 1.

Jó, jó, de mégse! Régebben a karamellás változatát használtam, és úgy emlékszem, hogy az bevált. (bár lehet, hogy az idő szépít rajta) Szerintem ez a termék csak egy olyan 'ajakápolónak' jó, hogy mégis kenjünk valamit az ajkunkra. Viszont, ha száraz ajkakra keresünk megoldást ezt nem nagyon ajánlom, mivel csak addig van hatása meddig még be nem szívja a bőr. Utána mintha semmit se csináltam volna vele. És a csomagolása se túl jó azon kívül, hogy cuki. Kicsit is hosszabb körömmel rémálom...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: < 18 |  Dátum: 2017. szeptember 1.

rszlr

2017. augusztus 26.

Hamar kiszáradnak az ajkaim, de ez a kis csodaszer mindig helyreteszi őket.
A tengely valóban problémás kissé, így én általában fültisztítóval viszem fel, szóval azzal, hogy a krém a körmöm alá ragad nincs problémám.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. augusztus 26.

Hamar kiszáradnak az ajkaim, de ez a kis csodaszer mindig helyreteszi őket.

timcsike04

2017. augusztus 25.

Nagyon szeretem. A száraz ajkaimra nagyon nagyon jó. Az illata is kellemes!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. augusztus 25.

Nagyon szeretem. A száraz ajkaimra nagyon nagyon jó. Az illata is kellemes!

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate
Vitaminok: Tocopheryl Acetate