Oriflame

Ár:   1299 Ft   Kategória:   Ajakápolók
Lelőhely:   tanácsadónők   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Ancico, Módosítva: 2015. január 28.

Lelőhely:   tanácsadónők
Kategória:   Ajakápolók

Univerzális balzsam

Visszaadja a bőr rugalmasságát, lágyságát. Összetételét a méhviasz és a növényi olajok teszik különlegessé. Kiváló bármilyen kiszáradt, kirepedezett, érzékeny bőrfelület ápolására

Ár: 400 Ft , Eladó: kfruzsi1
Állapot: Új, Helyszín: Bp, fizetés: Személyes átvétel
Tender Care univerzális balzsam ~ 900Ft
Ár: 900Ft , Eladó: KataViki
Állapot: bontatlan, Helyszín: Budapest, fizetés: átutalás

anyujobbantudja

2019. május 27.

A tégelyes adagolás nem praktikus, ezt az EOSban jobban szeretem hogy csak kenni kell a gömböt; ez a belenyúlkálás nálam nem nyerő. Az jó hogy bárhová lehet kenni. Ha avasodni kezd akkor kuka, nálam azért felbontva fél évig bírta. Lehetne olcsóbb is.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. május 27.

kivike

2019. május 27.

KM-boxban volt, örültem neki, a sok pozitív értékelés hatására szerettem volna már korábban kipróbálni. Nekem kicsit csalódás, kb.annyit tud, mint egy egyszerű patikai szőlőzsír, csak tetszetős, ám nagyon nem praktikus tégelyben. Utálok belenyúlni, mert az adag fele a körmöm alatt marad, így nem túl gazdaságos, a higiéniáról nem is beszélve. Nem lett kedvenc.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2019. május 27.

Melanieee

2019. május 25.

Krémmánia Boxban volt. Számomra ez azért plusz meglepetés, mert majdnem vettem pont egy ilyen terméket magamnak, de végül a higiénia miatt nem vettem meg. De az aranyos csomagolása és az összetevői miatt mégis sokáig gondolkoztam, hogy egy próbát csak megérne. És íme tessék, mégis lett egy ilyen cukiságom:D Nagyon tetszik a cuki csomagolása, mivel ajakápoló főként így valóban nem praktikus a kivétele, kivéve ha egy mini spatulát bele raksz mint én;) Eddig nincs panaszom rá, nálam a méz mindig is csodaszer volt:)

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. május 25.

kunikida

2019. május 25.

Sztem ez a termék nem igazàn tud semmit!
Azt tudom elég régi darabjuk!

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. május 25.

Sztem ez a termék nem igazàn tud semmit!
Azt tudom elég régi darabjuk!

kxm

2019. május 23.

Nagyon jól hidratál, ajakápolónak szoktam használni, de a tégelyes kiszerelés valóban nem túl praktikus a higiénia miatt.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. május 23.

elfmercina

2019. május 21.

Bevált, nagyon elégedett vagyok vele.
Gyulladt bőrt is nyugtat.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. május 21.

Bevált, nagyon elégedett vagyok vele.
Gyulladt bőrt is nyugtat.

DodoCore16

2019. május 6.

Egyet értek az előttem szólókkal, a termék jó (bár ennyi pénzért szerintem kevés), de a csomagolás nem praktikus, ezért nem is veszem újra.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. május 6.

BlackRose101

2019. április 15.

Csak a natur változatát használtam, téli bőrszárazság ellen nagyon szépen bevélt, ajakápolóként, időnként a szemhájamra és a kézfejemre, sarkaimra kentem belőle. Szépen tette a dolgát, jól működik, de tényleg nem könnyű a hosszú körmökkel kivarázsolni a tégelyből a pasztát (mert ez inkább olyan sűrűbb méz, paszta jellegű kis kence) emiatt csak 4 csillag.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. április 15.

ViktoriaLugosi

Korcsoport: < 18
2019. április 11.

Nagyon szuperül funkcionál, de a kiszerelése nem túl praktikus.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: < 18 |  Dátum: 2019. április 11.

Nagyon szuperül funkcionál, de a kiszerelése nem túl praktikus.

szida

2019. április 1.

Maga a termék jó minőségű, de a kiszerelese nem praktikus sajnos.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. április 1.

Maga a termék jó minőségű, de a kiszerelese nem praktikus sajnos.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate
Vitaminok: Tocopheryl Acetate