Oriflame

Ár:   1299 Ft   Kategória:   Ajakápolók
Lelőhely:   tanácsadónők   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Ancico, Módosítva: 2015. január 28.

Lelőhely:   tanácsadónők
Kategória:   Ajakápolók

Univerzális balzsam

Visszaadja a bőr rugalmasságát, lágyságát. Összetételét a méhviasz és a növényi olajok teszik különlegessé. Kiváló bármilyen kiszáradt, kirepedezett, érzékeny bőrfelület ápolására

Ár: 400 Ft , Eladó: kfruzsi1
Állapot: Új, Helyszín: Bp, fizetés: Személyes átvétel

biju94

2019. február 24.

Én kemény 400 FT-ért jutottam hozzá ha jól emlékszem. :D
Én az áfonyásat használom. Az illata kellemes de annyit tud, mint egy átlag balzsam, nem szárítja ki a számat az igaz,de tényleg beszívódhatna jobban is. Átlagos termék... Ez a tégelyes opció valóban nem túl higiénikus, bár én sose nyúlok bele kézzel ...lehet,hogy hülyén hangzik de nálam mindig van fültisztító pálcika, ha véletlen sminket kell igazítani én azzal szoktam felkenni a számra :D
-1* a kiszerelése miatt.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. február 24.

Én kemény 400 FT-ért jutottam hozzá ha jól emlékszem. :D
-1* a kiszerelése miatt.

Timi8

2019. február 24.

Illatosìtott vazelin cuki csomagolásban.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. február 24.

Illatosìtott vazelin cuki csomagolásban.

Andrea1992

2019. január 28.

Általában mindenre használom amire éppen kell, de meglennek nélküle. Nemrossz de nem is csodaszer. Akcióban megeri :)

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. január 28.

Kitsyke

2019. január 15.

Nekem megvolt a csokis, es ez a valtozata. Szerettem, de drogerias utan nezelodok, ami boltban beszerezheto...vegul hogy belenyulkalos, tegelyes ,ez nem jo...de amugy nem szaritja az ajkakat :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. január 15.

devilcsillu

2019. január 13.

Nekem az áfonyamag olajos változata van meg, és én csak a számra szoktam használni. Az illatát nagyon szeretem, valóban puhán tartja az ajkakat, és sokáig is elég mivel állaga miatt nagyon kevés kell belőle. De ezt a belenyúlkálós megoldást annyira nem szeretem, mert nem higiénikus, ezért csak itthon használom. Anyukámtól kaptam, de magamtól nem vettem volna ilyet, már csak az ára miatt sem, mert ha jól tudom 1300 forint.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. január 13.

anitaaa04

2019. január 10.

Nekem a cseresznyés változat van meg. Az illata nagyon szuper és a csomagolása is aranyos, bárhová magammal vihetem, viszont nehéz belőle kiszedni. Ráadásul nem mindig higénikus a használata, csak otthoni környezetben lehet biztonságosan használni. A másik negatívuma, hogy zsíros érzetet hagy maga után, nem szívódik be, főleg akkor ha az ajkaim ápolására használom. Csalódás.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2019. január 10.

stylo

2019. január 8.

Egy rozsaszin tegely vazelin. Szamomra hasznalhatatlan, mert mukorommel ezt kiszedni nem lehet. Az arat nem tudom, mert kaptam. Az erteke nulla. A tegely cuki.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. január 8.

esztietta

2019. január 5.

Bár nagyon megnyerő illattal rendelkezik minden képviselője ennek a terméknek, engem nem ragadott meg annyira. Szeretem, ha egész nap van az ajkaimon valamilyen balzsam, ezt viszont nagyon gyakram kell újrakennem, amit a kis tégelybe kotorászás(főleg hosszabb körmökkel) kellemetlenné tesz. Nem mellesleg nem is annyira hidratál, mint amennyire mondják. A Labello termékek nekem sokkal jobban beváltak.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. január 5.

blackrose

2018. december 31.

Mèg règen kaptam egyet ajándèkba. Az illata nem volt túl kellemes, de elhasználtam. Főkènt az ajkaimra, de különösebben nem hidratálta őket (nem a termèk hibája, egyszerűen semmi nem kèpes hosszan hidratálni) ennek ellenère szívesen használtam. A kis tègelye nagyon cuki, mèg most is megvan nem volt szívem kidobni. Kíváncsi lennèk az új verziókra, biztos nagyon jók.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. december 31.

eeeee

2018. december 21.

Szuper kis balzsam, de én személy szerint az illatos verziókat jobban kedvelem -főleg a gyümölcsöseket- a hatásuk viszont mindnek azonos. Nagyon bevált ajakápolóként, kipirosodott orra és körömágybőrre is remek. Ápolja megnyugtatja a kiszáradt vagy akár az irritált bőrt. Szerintem cuki a kis tégelye, bár valóban nem túl praktikus.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. december 21.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate
Vitaminok: Tocopheryl Acetate