Oriflame

Ár:   1299 Ft   Kategória:   Ajakápolók
Lelőhely:   tanácsadónők   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Ancico, Módosítva: 2015. január 28.

Lelőhely:   tanácsadónők
Kategória:   Ajakápolók

Univerzális balzsam

Visszaadja a bőr rugalmasságát, lágyságát. Összetételét a méhviasz és a növényi olajok teszik különlegessé. Kiváló bármilyen kiszáradt, kirepedezett, érzékeny bőrfelület ápolására

Ár: 500 , Eladó: Oliveranyu
Állapot: Új, bontatlan, Helyszín: Kiskunfélegyháza, fizetés: Banki előre utalás esetén, foxpost vagy postával tudom küldeni.

M3la

2018. július 31.

Kb 4 db van belőle itthon. Sok más ajakápoló mellett ezeket is használom, kizárólag azután, hogy kezetmostam, ami napközben ugye nem mindig megoldható. A kiszerelése miatt csak 4 csillagot adok rá.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. július 31.

Nikica1220

2018. július 29.

Teszi a dolgát, jó illatuk van. Viszont, ha nem akciósan veszem én nagyon drágának találom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. július 29.

Agnes09

2018. július 28.

Akcióban szoktam venni. Csodás a problémás száraz, érdes részekre. Egész nap táskában és utazáshoz hordható praktikus kisszerelése miatt. Állaga koncentrátum szerű, sokáig elég, kevés kell belőle. Szinte mindegyik illatát vettem már.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2018. július 28.

Katicabogar75

2018. július 25.

Nagyon jó kréma nagyon száraz bőrfelületekre. Különösen kedvelem, hogy időről időre új illatokban jelenik meg. Mindig van belőle itthon.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2018. július 25.

nyuszo

2018. július 23.

Valóban csodálatosan hidratálja az ajkakat, és noha tényleg cuki a kis tégelye, nem túl higiénikus ez a kiszerelés.... ezért én 1-2 hónap használat után a maradékot a könyökömre és a sarkamra használom el....a benne lévő méhviasz miatt fantasztikusan puhítja a legszárazabb részeket is.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. július 23.

bogyoesbaboca

2018. május 19.

Szamra szoktam hasznalni nagyon szepen megpuhitja es utana sokaig nem szarad ki a szam tole a konyokomre is szoktam kenni belole nekem bejott

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. május 19.

vivi22j

2018. április 30.

Ez az az ajaktermék amit mindenkinek ajánlanék. Iszonyatos száraz a bőröm, a szám és körülötte, ezzel a termékkel vissza tudok hozni az "életet" a bőrömbe. Nagyon elégedett vagyok vele, kb 4 éve használom folyamatosan. Szárító rúzsok alá is használom, közel tökéletes ajakbalzsam.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. április 30.

beautyandlove

2018. április 27.

A kiszerelés gyönyörű, viszont nehéz kiszedni a balzsamot a tégelyből.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. április 27.

A kiszerelés gyönyörű, viszont nehéz kiszedni a balzsamot a tégelyből.

Lexi

2018. április 17.

Az oriflame abszolút legjobb ikonikus terméke!
Sokáig elég, használhato ajakbalzsamként, sarokra.. bármely száraz területre!
Nagyon jó kis krém, mindegy melyik illatot használja valaki, a hatás ugyanolyan szuper!

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. április 17.

Az oriflame abszolút legjobb ikonikus terméke!
Sokáig elég, használhato ajakbalzsamként, sarokra.. bármely száraz területre!

AgnesCecilia

2018. április 15.

Sokáig elég, tényleg puhítja a bőrt, nem csak ajakra használható. Viszont: az illatát nem szerettem annyira, és ez a kiszerelés sem biztosít túl higiénikus használatot.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. április 15.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate
Vitaminok: Tocopheryl Acetate