Oriflame

Ár:   1299 Ft   Kategória:   Ajakápolók
Lelőhely:   tanácsadónők   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Ancico, Módosítva: 2015. január 28.

Lelőhely:   tanácsadónők
Kategória:   Ajakápolók

Univerzális balzsam

Visszaadja a bőr rugalmasságát, lágyságát. Összetételét a méhviasz és a növényi olajok teszik különlegessé. Kiváló bármilyen kiszáradt, kirepedezett, érzékeny bőrfelület ápolására

Ár: 400 Ft , Eladó: kfruzsi1
Állapot: Új, Helyszín: Bp, fizetés: Személyes átvétel

Celesty

2018. március 27.

Nem csak szájra, hanem száraz bőrfeluletre is használom. Tartós, és puha lesz tőle az ajak és a bőr :)

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. március 27.

ponilopopolopo

2018. március 23.

Nagyon bevált, este ha bekenem a számat, reggel még mindig selymes és puha. A kézfejemre szoktam még használni hideg időben vagy mosogatás után. csak ajánlani tudom

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. március 23.

Blackcherry12

2018. március 16.

Ajánlani tudom. Nekem nagyon bevált. A számra meg a könyökömre szoktam kenni, mert nagyon száraz , szerintem 1 óra múlva már olyan puhi mindenem ahol bekentem. Öröm odanyúlni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. március 16.

Karinaa

2018. március 6.

Bármelyik illatát/típusát bátran ajánlom mindenkinek! Ha este bekenem a szám másnap tökéletes az ajkam. Rengeteget használtam már belőle. Nagyon szeretem!!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. március 6.

Pocok96

2018. március 3.

Cuki a kiszerelése, csak kiszedni nem olyan könnyű a krémet a tégelyből! A dolgát jól végzi, gyorsan rendbehozza a száraz bőrt!
A nehézkes kiszedés miatt a 4*!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. március 3.

A nehézkes kiszedés miatt a 4*!

dez

2018. február 23.

Pozitív: azt teszi, amit ígér. Szájra, kézre szoktam használni este, reggelre rendbe rakja a száraz bőrt.
Negatív: utálom a tégelyét, taktikám, hogy a körmöm felszínével szedem ki, rákenem a kézfejemre, és onnan ujjbeggyel a számra. A maradékot bedörzsölöm a kézfejembe.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. február 23.

BonnieKollar

2018. február 10.

Nagyon szeretem, nem küzdöm extrém szájszárazsággal, nekem elég. :)

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. február 10.

Nagyon szeretem, nem küzdöm extrém szájszárazsággal, nekem elég. :)

Demonshadow

2018. február 6.

Sokan ódákat zengnek róla, nekem viszont kicsit visszább kell rántanom a róla zengett hősi eposzt a talajra, mert ahogy ez lenni szokott, egy termék nem lehet mindenki számára maga a tökély.
Még anyu vette a piacon, hogy majd milyen jó lesz nekem, mert mindig száraz mindenem, pláne a kezem. Mivel elég zsírosnak/olajosnak találtam, ezért eldöntöttem, hogy a körömágyamat fogom kezelni, mert ott szálkásan hámlik a bőr, ami valljuk be, nem szép, egyenesen gusztustalan látvány tud lenni. Jó néhány napon keresztül használtam lefekvés előtt, amikor tudtam már, hogy nem mosok kezet, nem maszatolok össze semmit, de mindhiába. Maximum arra volt jó, hogy összemaszatoltam vele az ágyneműt, mert reggelre érhető módon már nem látszott a körmömön, ujjamon a cucc. Sajnálom, pedig reménykedtem benne, hogy legalább erre jó lesz. Tévedtem. (Ráadásul a tégelyből valamelyik ujjal kikanalazni kész rémálom, ha van az embernek egy minimális körme, hosszas percekig vakargathatja alóla a cuccot.)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. február 6.

zdoreebaba

2018. január 28.

Tényleg csodabalzsam! A vásárlóim és jómagam is ebből szoktam a legtöbbet rendelni, ha le van értékelve. Mindenféle problémára gyógymód. Allergiás reakciók, száraz könyök, sarok, kéz, kirepedezett ajak bőr, pattanások, körömágybőr ápolás és rengeteg más ami most épp nem jut eszembe. Sokféle illatban volt már kapható. Talán a legjobb a sima, hagyományos rózsaszín kiszerelésű, illatmentes verzió. :) Nagyon szerettem és örökre szeretni fogom. Kis helyen elfér, így bárhol és bármikor elő tudjuk kapni. A csomagolása elegáns. Engem a kis tégely nem zavar, ki lehet belőle bányászni a kencét! Ennyit nekem megér. Általában 400-500 forintos áron szoktam hozzájutni ha le van értékelve.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. január 28.

bakocsenge

2018. január 12.

Hát igen, ez a tégely nem túl jó és praktikus, bár szépnek szép. Én kis spatulával oldom meg, hogy kiszedjem a terméke a tégelyből. Viszont maga a balzsam: én használom a számra és a szám körül, reggel és este. És hát csodát művelt a cserepes ajkaimmal! Jobb, mint a másik, Neutrogena márkájú ajakbalzsamom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. január 12.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate
Vitaminok: Tocopheryl Acetate