Terra Naturi

Ár:   595 Ft   Kategória:   Fog- és szájápolók
Lelőhely:   Müller   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: aishamamma, Módosítva: 2016. július 29.

Lelőhely:   Müller
Kategória:   Fog- és szájápolók

Mentolos ízű 5 az 1-ben fogkrém növényi kivonatokkal. Vegán termék.

5-szörös hatás:

• hatékony védelem a fogszuvasodással szemben
  • kíméletesen eltávolítja a foglepedéket
  • megelőzheti a parodontózist
  • erősítheti a fogínyt és a fogakat
  • friss leheletet biztosít

100%-ban tanúsított natúrkozmetikum. Szilikonmentes, nem tartalmaz ásványi olaj alapú összetevőket. Növényi alapú lágy tenzidek és emulgeálószerek. Kizárólag természetes illatok és aromák. Nátrium-fluoridot tartalmaz.

dorqaap

2018. május 1.

Több natúr fogkrém kipróbálása után ennél tettem le voksomat, sokszor újravettem már. Nekem kellemes íze van, eléggé habzik, szépen tisztít. És fontos szempont, hogy elérhető minden Müllerben, illetve nagyon jó áron van.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. május 1.

Catn0va

2017. május 26.

2017.01.02. Jelenleg ezt a vegán fogkrémet használom, több okból: az ára viszonylag korrekt; a Terra Naturival elégedett vagyok; ez a legolcsóbb vegán fogkrém, amit ismerek; más márkák, pl. a Sante fogkrémjét drágának találom. Pedig biztosan jók azok is, de sajnálom azt a plusz pénzt fogkrémre költeni étel, bérlet stb. helyett. Nem vagyok tőle oda, de egynek megteszi. Valahogyan az állaga meg az ízesítése nem jön be, túl nyers benne a mentol. De a legrosszabb az állaga, nehéz eloszlatni a fogakon. Továbbá nem tetszik a fekete csík sem. Ez azt jelenti, hogy 100%-ban szintetikus anyagokat tartalmaz, legalábbis így tudom. Más elméletek szerint gyártástechnológiai szempontból fontos a jelölés és nem az összetételre vonatkozik. Nem tudom az igazságot, de az biztos, hogy nem vagyok elégedett ezzel a vegán fogkrémmel. Vettem belőle egy második tubust, de csak azért, mert muszáj vagyok valamivel fogat mosni. De még keresem a megfelelő fogkrémet.

2017.05.26. Az utóbbi időben a Lavera fogkrémjét használtam. Azt megunva vettem meg újra ezt. Nagyon jól tettem. Változtattak az állagán, nem olyan szemcsés, mint volt, továbbá teltebb a mentolos íze. Sokat javítottak a terméken, aminek nagyon örülök, mert ez olcsóbb, mint a Lavera. Így feljavítom 2 csillagról 4 csillagra.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. május 26.

Gyulladáscsökkentők: Chamomilla Recutita (Matricaria) Flower Extract
Hidratálók: Hydrogenated Starch Hydrolysate

A görög zsálya levelének a kivonata. A CosIng hivatalos funkció besorolása szerint antimikróbális, összehúzó hatású összetevő, valamint kiválóan tisztatja, szagtalanítja és védi a szájüreget, ezért gyakran használják fogkrémekben.