Terra Naturi

Ár:   1200 Ft   Kategória:   Körömlakkok, lemosók
Lelőhely:   Müller   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: clevergirl, az összetevőket feltöltötte: wildrose, Módosítva: 2018. június 20.

Lelőhely:   Müller
Kategória:   Körömlakkok, lemosók

Ftalát-, toluol-, formaldehid-, kámfor- és gyantamentes vegán körömlakk.

2 színben kapható

biolamánia

2019. március 7.

A vörös van meg, gyönyörű színe van, de nem bír ki 2 napot. :(

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. március 7.

A vörös van meg, gyönyörű színe van, de nem bír ki 2 napot. :(

Emimo

Korcsoport: >54
2017. szeptember 25.

Még nyár elején vettem egyet; két színben kapható: fáradt rózsa és vörös színben. Az előbbit vettem meg. Jó nagy adag, jó ecsettel, könnyen kenhető és jól szárad. Normál áron árulják. Én minden körömlakkot vagy nyitott ablaknál, vagy utána szellőztetéssel használok. Ez is szúrós szagú, nem olyan, mint az alverde narancsos színtelene, hogy kifejezetten kellemes volna az illata és zárt szobában kenhető. Az, hogy méregmentes, nagy pozitívum. Ha több színben lenne, csak ilyen méregmenteset vennék. A legengedékenyebb a mérget tartalmazó kozmetikumoknál a körömlakkok terén vagyok, és a rúzs, arckrém, alapozó stb. azok, amik csakis méregmentesek lehetnek. Ezt, szokásomtól eltérően, két rétegben kentem én is, és nagyon szép lett az eredménye. A szín illik szinte mindenhez, kicsit olyan terepszín jellegű, nem annyira markáns; mondhatnám: elegáns, visszafogott ez a szín. Jó lakk, jól bírta, nem emlékszem, hány napig, mert 1-2-3 nap után én lemosom, szellőztetem a körmeimet, és más színt választok. Nagyon jó választás, ajánlom.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: >54 |  Dátum: 2017. szeptember 25.

clevergirl

2017. augusztus 23.

Nagyon gyorsan szárad. Ilyen lakkom még nem volt. Szerintem 2 rétegben fed tökéletesen, de eggyel is elég. Mivel nincs benne azaz 5 káros anyag, így alig van utána körömlakk szag a szobában. Hihetetlen! Nekem nagyon bejött! 5*

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. augusztus 23.

Emolliensek: Pentaerythrityl Tetraisostearate
Emulgeálószerek: Pentaerythrityl Tetraisostearate
Tisztítószerek: Pentaerythrityl Tetraisostearate
Illatanyagok: Ethyl Acetate, Isopropyl Alcohol
Színezékek: Titanium Dioxide / CI 77891, Manganese Violet / CI 77742, CI 77499, Yellow 5 Lake / CI 19140, Red 6 / CI 15850

Bőrpuhító (emollient), emulgeáló és felületaktív anyag (surfactant).

Foszforsav. A kozmetikumokban pH stabilizáló anyagként használatos összetevő.

Sminkekben gyakran használt lilás, rózsaszínes színű színpigment.

Színezék. Piros.