Terra Naturi

Ár:   1200 Ft   Kategória:   Szérumok, Kezelések
Kiszerelés:   7 x 1 ml   Bőrtípus:   Száraz
Lelőhely:   Müller   Bőrprobléma:   Bőröregedés

A krémet és az összetevőket feltöltötte: zsófi84, Módosítva: 2015. április 15.

Kiszerelés:   7 x 1 ml
Lelőhely:   Müller
Kategória:   Szérumok, Kezelések
Bőrtípus:   Száraz
Bőrprobléma:   Bőröregedés

A készítmény ápolja és kényezteti az érett bőrt. A gránátalma és az argán kivonata javítja a bőr nedvességtartalmát és a bőr jobb tapintásúvá válik, rugalmas és jól ápolt érzést kelt. Elősegíti a bőr egyensúlyának megtartását. Az értékes Aloe Vera felfrissíti a bőrt. Az emulzió azonnal felszívódik, nem ragad.

Dorci1987

2017. január 25.

Eddig egyszer vettem belőle, és igaz, kisebb ampullák, mint amiket külön-külön lehet venni a Terra Naturinál, de nagyon jók. Megvettem hozzá a nappali krémet, és egy 15 ml-es gránátalma olajat is, szintén tőlük, és bár nem tudom, melyiknek köszönhető, de nagyon szép volt az arcbőröm, amikor használtam :-) A krémből, és az olajból még mindig bőségesen van, de érzem egy picikét a hiányát :-) Bár nem csodaszer, mert tényleg nem hosszútávú a hatása, de extra ápolásnak és kényeztetésnek tökéletes :-) Újraveszem!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. január 25.

0bikbik0

2015. augusztus 1.

Többször vettem már újra :-) Télen a hidegtől megviselt arcbőrömet rakja helyre, nyáron a napsütés által "cserzett" bőrt ápolja. Arcradírozás után használom, én kúraszerűen, egymást követő napokon. Nekem szereti a bőröm, meg is hálálja, szinte feltöltődik, kisimulnak a finom ráncocskák, életteli lesz az arcszínem. Sajnos a hatás tényleg nem "életreszóló", de egy-egy kúra mindenképpen megéri. Az ára meg nagyon baráti :-)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2015. augusztus 1.

zsófi84

2015. április 4.

Mostanában sorra próbálgatom az ampullakúrákat, és eddig ez jött be a leginkább. A bőröm másnap sokkal egyenletesebb színű, finom tapintású. A hosszú távú hatásokban nem hiszek, de fontos események előtt szerintem megéri kipróbálni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. április 4.

Antioxidánsok: Punica Granatum (Pomegranate) Fruit Juice
Gyulladáscsökkentők: Aloe Barbadensis Leaf Juice

Argan levelének a kivonata. Az argan olajjal ellentétben nem igazán van infó arról, hogy a levél kivonatnak milyen hatása is van, a CosIng bőrjavító összetevőnek kategorizálja.