Terra Naturi

Ár:   1290 Ft   Kategória:   Sminkek arcra
Lelőhely:   Müller   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Indigo, Módosítva: 2018. január 22.

Lelőhely:   Müller

Mesterséges tartósítószerektől mentes. Dermatológiailag tesztelt. Az illatanyagot illóolajok szolgáltatják. Glutén- és laktózmentes. A növényi kivonatok ellenőrzött ökológiai gazdálkodásból származnak. Kiszerelés: 15 g. 4 árnyalatban kapható.

szabinka90

2016. augusztus 10.

Jaj, fúj utálom :( Nagyon durva gyurma illata van, ami borzasztó érzés, ha az arcodra kened :D Zsírosít, átfényesedik, nem egyenletes, kicsit sem természetes érzés viselni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. augusztus 10.

Timi8

2016. május 14.

Update: tùl sűrű, szàraz, csak korrektorként tudom hasznàlni. Ha valakit érdekel, szìvesen tovàbb is adnàm.

Mai szerzeményeim a 03-as natural beige és a 05-ös dark beige àrnyalat. Ùgy néutem, hogy az egész éves szìnskàlâmat ebből a 2 àrnyalatbòl ki tudom keverni. Jò sűrű, erőteljesen fedő kis cucc, élesben holnap pròbàlom először, itthoni pròbakor tetszett, hatàrozottan jò vételnek tartom egyelőre. A vilàgos stiftet önàllòan korrektorként pattira vagy karikàkra is tervezem hasznàlni. Mindenképp udpate-lek!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. május 14.

csipkebogyi

2016. április 7.

sajnos nem igazán vált be ez a termék,valahogy nagyon olajos volt.(és a színt sem sikerült jellemzően jól kiválasztanom) persze lehet van akinek a bőréhez megfelelő lenne ez a termék,szóval nem rossz kis cucc,csak az én bőrömhöz nem annyira illik. 3 csillagot adok neki,mert mégiscsak natúr,használni is kényelmes volt,meg mert terra naturi :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. április 7.

delorean

2016. február 11.

Az összetevői és a töménysége miatt csak korrektorként használom, így sokáig elég. Tényleg kicsit darabos, főleg a legsötétebb 06 -summer bronze. Ősztől tavaszig a 04-soft noisette elég, a régi 03-as annyira világos volt, hogy hullának néztem ki vele. Szóval nem rossz termék, de nem csodaszer.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. február 11.

pm2013

2015. augusztus 26.

Uh. Egy sötétebb, nyári szint vettem, de utólag megbántam a vásárlást. Sajnos a kezemen próbáltam ki, mert az arcomra higiéniai okok miatt nem szerettem volna feltenni és ott nem tűnt fel, hogy a benne lévő olaj az arcomnak már kicsit sok lesz (nekem a kezemen a legszárazabb a bőr, hiszen azt lényegesen többször mosom naponta mint az arcom). Az illata kicsit erős volt (talán ánizsra emlékeztető?), de a színe tökéletes volt és ígéretesnek tűnt. Sajnos mikor feltettem úgy éreztem, mintha az arcom egy harci csatatér lett volna, ahol a talkum (talc) és a napraforgóolaj (helianthus annus hybrid oil) próbálta volna eldönteni, hogy ki győzelmeskedik... a szárító vagy a zsírosító hatás. Nekem úgy tűnt, mintha mindkét alkotórész szerzett volna bizonyos területeket az arcomon. Emitt fénylett, amott szikkadt. Nem volt túl jó érzés a viselése, így inkább le is töröltem. Kár érte, mert a teszter alapján jónak tűnt, de nekem nagyon nem vált be. :(

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2015. augusztus 26.

nikiblink

2015. június 9.

Nekem ez a téli alapozóm. Télen lehetetlenül száraz a bőröm, hámlik a hidegtől. Nekem ilyenkor jó zsíros alapozó kell, ez pedig az, szerintem zsíros bőrűeknek ezért nem jó. Fedése szerintem a közepesnél erősebb, legalábbis nekem mindent szépen eltakar, igaz télen maximum a kicsi pirosságot kell, pattanásaim vagy egyéb takargatnivalóim szerencsére (télen legalábbis) nem nagyon vannak.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. június 9.

lauraszolloskei

2015. június 2.

Ritkán használok alapozót, mert kevés kencét bír az arcom, és azt sem szeretem ha valami eltömíti a pórusaimat. Ez nem rossz szerintem, én T-vonalban kicsit fényesedek tőle de nem olyan rondán zsírosan csak enyhén, púderrel ajánlom. Nem pattogok ki tőle ami nálam nagyon nagy szó (mondjuk nem használom sokat), és ez elég szimpatikus. Árát tekintve nagyon olcsónak találom. Az ár-érték arány teljesen megfelelő. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. június 2.

Októberi Lány

2015. május 14.

Előnyei:
- Olcsó.
- Egészen világos árnyalatban is kapható. (A 03-mas még a hófehérke bőrömnek is ici-picit világos, el tudom képzelni, hogy a 01-es csak gyakorló zombiknak, pantomimeseknek, gésáknak való, esetleg bohócoknak...:))
- Szépek az összetevők. (És végre egy natúr alapozó, amiben nincs alkohol!!)
- Egész szépen fed, nekem nem lett maszkszerű. (Korrektor azért kell.)
- Iszonyat könnyen felvihető, szépen el lehet dolgozni (én csak ujjal szoktam alapozót pacsmagolni, szivaccsal nincs tapasztalatom).
- Eddig még nem sikerült előtte úgy túlkrémeznem, hogy kukacosodjon alatta a hidratálóm, és nehéz a mennyiséget túlzásba vinni belőle.

Hátrányai:
- A kiszerelés méretéhez képest kevéske van benne. (Kitekertem, megnéztem.)
- Nagyon-nagyon kiemeli a szárazabb részeket.
- Tele van olajjal, ergo kifényesedik egy idő után, főleg a zsíros bőrön.
- Minden nyavalyás Müllerben minden egyes darabot összefogdosva lehet csak megtalálni, annak dacára, hogy van teszter! :(
- Nagymami szagú, erős parfüm van benne. (Nem is értem, a Terra Naturi púderem is öregasszonyos...)
- Hajlamos összeállni az apró ráncocskákban, stb.
- Nehéz lemosni, rendesen "feltapad" az arcomra. (Viszont nehezebben "kenődik le"...:))

Szóval az van, hogy az Alterra BB-met erre cseréltem le (miután az elfogyott), a fedése és az alkoholmentessége, valamint a sokkal-sokkal könnyebb használat miatt megérte. Minden napra nem használnám, mert mostanában igyekszem csak korrektorozni, illetve van ennél profibb "ritkán használós" alapozóm is ünnepnapokra, de a heti 1, max. 2 alkalomra pont tökéletes. Így ár/mennyiség arányban elfogadható, bár szerintem napi szinten kenegetve igencsak hamar elfogyna. Hosszabb távon lehet, hogy a sok olajtól durván bemitesszeresednék (remélem nem). Szerintem a száraz részek kihangsúlyozása miatt szárazabb bőrre se a legjobb választás, tehát azt hiszem, az úgynevezett "normál" bőrűeknek lehet ez teli találat. Ha léteznek egyáltalán ilyennel rendelkező nők... (és ha igen, azon keveseket is feltehetőleg a NASA tudósai rejtegetik az 51-es körzetben...:D) Úgyhogy, aki a "nagy Ő"-t keresi benne, valószínűleg csalódni fog, de "boltba szaladgálósnak" simán megteszi, tényleg nem nagy összeg...

Update:

Egy ideig hiányzott a polcokról, aztán megint lett. Naná, hogy változtattak rajta! A legvilágosabb (ami nekem jó volt), azaz a 03-mas kissé sötétebb lett. Feltűnt, mert még maradt kicsi az előzőből. És az állaga is. Tele van "rücskökkel", vagy mikkel, nem jó így használni.
Miért is kell mindent, ami kicsit is jó elcs*szni? MRRR! Mínusz egy csillag, de szívem szerint többet is vonnék, ha lennének jobb alternatívák.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. május 14.

Előnyei:
- Olcsó.
- Szépek az összetevők. (És végre egy natúr alapozó, amiben nincs alkohol!!)
- Egész szépen fed, nekem nem lett maszkszerű. (Korrektor azért kell.)

Hátrányai:
- A kiszerelés méretéhez képest kevéske van benne. (Kitekertem, megnéztem.)
- Nagyon-nagyon kiemeli a szárazabb részeket.
- Tele van olajjal, ergo kifényesedik egy idő után, főleg a zsíros bőrön.
- Hajlamos összeállni az apró ráncocskákban, stb.

Update:

hvcs

2015. január 18.

Tűrhető. A színe szép, természetes hatású, nem lehet vele vastag, természetellenes vakolatot kenni. De nem is alapoz sokat. Pozitívum a sok természetes összetevő, de nem fogom újravenni... sőt, valószínűleg elhasználni sem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. január 18.

boreger

2015. január 14.

Hát nekem nem lett nagy kedvencem. Jó nagyon az árnyalata, végre valaki gondolt a világos bőrűekre, de amúgy egy nagy sz** ezen kívül. Nagyon rossz szaga van, amit egész nap érezni, meglepve láttam, hogy van benne illatanyag, eddig azt hittem, hogy pont azért ilyen, mert nincs... Az állaga olajos NAGYON, felkenve kell rá a púder, de úgy egészen oké volt, viszont pár órával később belenéztem a tükörbe, beleült a szemem alatti ráncokba, a bőrömön máshol pedig összecsomósodott, csoda, hogy a munkahelyemen senki nem tett megjegyzést rá, hogy hogy nézek ki. Pattanásokat nem tudom, hogy okoz-e mert egyszer használtam és kidobtam a kukába..

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. január 14.

Antioxidánsok: Tocopherol
Gyulladáscsökkentők: Aloe Barbadensis (Aloe Vera) Leaf Extract
Hidratálók: Aloe Barbadensis (Aloe Vera) Leaf Extract

Az összetevő leírása ellenőrzés alatt áll. Hamarosan itt olvashatod!