Terra Naturi

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Pakolások, Hámlasztók
Lelőhely:   Müller   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: kata, Módosítva: 2017. július 4.

Lelőhely:   Müller
Kategória:   Pakolások, Hámlasztók

pepszti

2012. július 27.

Mint a többi Terra Naturi terméknél, ennek az illatával is van némi fenntartásom. Nem igazán tudnám meghatározni, hogy mire is hasonlít, nekem nem rágógumi illatú, inkább meghatározhatatlan. Valóban nincs túl sok szemcse benne, de ezzel együtt is nekem elég jól tisztított, igaz nem nagyon zsírosodik a bőröm. A használata után elég simának éreztem a bőröm. Összességében azért megér 4 csillagot.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. július 27.

Tigrisfog

2012. május 20.

A csomagolás és a "naturi" mivolt teljesen elvarázsolt, a kábulatból csak az a förtelmes autós-matricás / cigirágós illat ébresztett fel, amikor kinyomtam az első adagot. Pedig annyira vágytam egy friss, fanyar, kellemes áfonya illatra. E mellé még a radírozási tulajdonságában sem tudott maga mellé állítani, nem kapok simább felületet a használatát követően, és ugyanolyan mértékben vagyok képes hámlani.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. május 20.

kata

2012. május 1.

Ilyen büdös kozmetikummal még nem találkoztam. A szaga tényleg a pezsgőtablettára hasonlít, és azt se szeretem. A szemcsék nekem durvának tűnnek, a köztük levő átlátszó zselés valami se szimpatikus. Viszont legalább nem szárít. Nem tudom, hogy el fogom-e használni.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. május 1.

ni89ta

2012. március 2.

Nekem tetszik ez a rágógumi-illat, jó kedvem lesz tőle. Maga a hatása is jó, azt hittem nem lesz elég a bőrömre ez az apró szemcséjű radír, de mégis jól teljesít, és nem is vörösödik ki a bőröm tőle. Annyi a titok, hogy tovább kell a bőrbe masszírozni. Nem mondom, hogy ez lesz a kedvenc radírom, de szerintem veszek még máskor is belőle. Az ára is kedvező, 600 forint.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. március 2.

jupinnyo

2012. január 8.

Tényleg kevés szemcse van benne és olyan műanyag az illata. Szerintem felejthető kategória.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. január 8.

jucimuci

2012. január 6.

Miután megvettem jöttem rá, hogy igazából nincs is szükségem arcradírra, egyszerűbb, ha sóval átdörzsölöm, szerintem kevés szemcse van benne, nem éreztem igazán a radírozó hatást. Az illata engem rágóra emlékeztet, kissé mű.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. január 6.

mucli0525

2011. november 12.

Szerintem kevés szemcse van benne,jobban szeretem amikor tényleg érzem a kis szemcséket,hogy jól leradírozzák az arcomat. Borsónyit tettem a tenyerembe és mégis elég volt,sőt mind ha kicsit habzott is volna.az illata kellemes,bár kicsit élénk.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2011. november 12.

kata

2011. augusztus 17.

Bőrradírként jól működik, de ugyanaz a problémám vele, mint más Terra Naturi termékekkel, az illata. Nem csak hogy túl erős, de ez valahogy nem is kellemes, pezsgőtablettákéra emlékeztet.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2011. augusztus 17.