Terra Naturi

Ár:   900 Ft   Kategória:   Lemosók, Tonikok
Kiszerelés:   150 ml   Bőrtípus:   Normál, Kombinált
Lelőhely:   Müller   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: beatriz, Módosítva: 2017. március 13.

Lelőhely:   Müller
Kategória:   Lemosók, Tonikok
Bőrtípus:   Normál, Kombinált

Kíméletes tisztítóhab az érzékeny és normál bőr pórusokig hatoló tisztításához, minden korosztálynak. A lágy növényi alapú tenzidek kíméletesen szabadítják meg a bőrt a szennyeződésektől, sminktől és felesleges bőrzsírtól, egészen a pórusok mélyére hatolva. Az aloe vera megőrzi a bőr természetes nedvességtartalmát.

szzh01

2021. január 29.

UPDATE:

Kerestem pár hete a Müllerben, de eltűnt, a termékcsaládot átcsomagolták. Ma tudtam venni, új csomagolásban, de az összetétele is kicsit változott. Az INCI gyakorlatilag ugyanaz maradt, kivéve, hogy az aloe vera-t kivették belőle és helyébe uborka kivonatot tettek. Még nem próbáltam, ha eltérést tapasztalok a korábbi változathoz képest, akkor visszajövök frissíteni.

UPDATE1:

Visszajöttem. Ez talán még egy kicsit jobb, mint az elődje. A habja lágy, krémes, tartós, szerintem kicsit tartósabb mint a korábbi változaté. Ez nekem azért fontos, mert kicsit be szoktam masszírozgatni az arcomba, s azalatt végig tart a hab; korábban úgy rémlik, hogy már hamarabb összeesett. Nem szárít egyáltalán, inkább kicsit ápol. Persze, azért kell utána krém.

2019. 05.29:
Ez volt az első habzó arclemosóm, nagyon megszerettem. Esténként használtam, a szemsminket előtte azért lemostam Garnier micellás vízzel, majd enyhén megnedvesített arcbőrbe (beleértve a szemkörnyéket is) nyakra és dekoltázsra dolgoztam bele enyhén masszírozó mozdulatokkal kb 1-1,5 pumpálásnyi habot, amit rövid hatóidő után mikroszálas pamaccsal mostam le.
A szennyeződéseket szépen eltávolítja, puha, selymes érzetű marad utána a bőr. Kíméletes, alkoholtartalma ellenére egyáltalán nem szárít, nem csíp, inkább ápol is valamelyest.
Nagyon sokáig, szerintem több, mint fél évig elég volt egy flakon, tehát nagyon jó az ár-érték aránya. A pumpa félidőtől elkezdett elakadni, azaz félig lenyomva maradt, de kézzel vissza lehetett húzni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2021. január 29.

UPDATE:

UPDATE1:

2019. 05.29:

Lilly

2020. október 2.

Nem, nem csodaszer 😊 viszont ennél ár-éték aranyosabb natúr kozmetikumot még nem láttam!
Finom illata van, nem az a bántó tipik illat...
A bőröm szereti, bár picit azért szárít.
2x mosom meg az arcom vele, így szépen leszedi a sminket is.
Minden nap használom és hónapokig elég! ❤

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. október 2.

Finom illata van, nem az a bántó tipik illat...
A bőröm szereti, bár picit azért szárít.
2x mosom meg az arcom vele, így szépen leszedi a sminket is.
Minden nap használom és hónapokig elég! ❤

Momiji

2020. szeptember 3.

Foreo-val használom nagyon meg vagyok vele elégedve. Szépen tisztít,a bőröm nem húzódik használata után és nem irritál egyáltalán.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. szeptember 3.

Anetty

2020. július 26.

Kellemes arclemosó hab. A sminkkel nem igazán birkózik meg, pedig nem szoktam erősen sminkelni magam, de végül is arra ott van a sminklemosóm. :)
Összességében elégedett vagyok a termékkel, jó összetevők, kiadós adag, és akciósan a Müllerben 700 Ft körül szereztem be.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. július 26.

Szilviams0118

2020. március 20.

teljesen átlagos lemosó, ár érték arányban megfelelő termék, szeretem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. március 20.

teljesen átlagos lemosó, ár érték arányban megfelelő termék, szeretem.

MaFa

2019. október 10.

Foreo Luna Mini 2-vel használom együtt és nekem nagyon bevált. Selymesebb lesz tőle a bőröm. Nem szárít.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. október 10.

saeszti

2019. június 25.

Nagyon jó az illata, képes megbirkózni a tartós sminkkel is. Bár szempillákat micellás vízzel könnyebb lemosni.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. június 25.

roseanne

2019. január 1.

Alapvetően a kislányomnak vettem (11 éves), Müller-es natúr részleg eladójának ajánlásával, sima tisztításra, mondván a gyerkőcök jobban állnak a hab állagú lemosóhoz, hamarabb elfogadják azt. Így is lett. Amúgy -eygenlőre- nem mindennap használja... Én is használom, felváltva a Naturé (szintén Müller sajátmárkás) lemosó habjával, nem szárít, picit talán összehúzó hatása van, tiszta érzetű lesz a bőröm utána. (A Naturé azért jobb nála...) Jó állagú habot pumpál, sokáig elég a kiszerelés, már a 2. (vagy 3.?) alkalommal veszem, és venni is fogom. Ára is jó.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2019. január 1.

piperepozitív

2018. április 7.

Kipróbáltam szinte az összes, drogériában kapható hasonló, habos arclemosót, de ez lett a kedvenc. Többször újravettem már, illetve be is táraztam belőle.
Sokáig nem próbáltam ki, az alkohol-tartalma miatt, de mivel már nagyon körbeértem a kínálatban, illetve korábbi kedvelteket megszüntettek, csak megvettem. Nem bántam meg.
Az állaga tartós, nem túl híg. Jól tisztít, de egyáltalán nem szárítja a bőröm. Könnyen leöblíthető, maradéktalanul eltűnik a az arcról, nem hagy ragacsos érzetet.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. április 7.

skin

2018. március 13.

Random vásárlás volt. Az ázsiai nők szép arcbőrének a titka,hogy habbal tisztítják az arcukat Gyengéd érintéssel sosem dörzsölve inkább csak dús habbal gyengéden símogatva a bőrt. Ezzel ez tökéletesen elvégezhető. 2-3 pumpálás elég belőle nagyon kemény állagú a hab. Finoman át lehet masszírozni vele az arcbőrt. Nagyon jól tisztít nem szárít. Lényegesen kevesebb kozmetikai vatta fogy amióta megvan. Igazán meglepett hogy ennyire kevés vélemény született eddig róla pedig ❤️-ből ajánlom kipróbálásra.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. március 13.

Gyulladáscsökkentők: Aloe Barbadensis (Aloe Vera) Leaf Juice