Terra Naturi

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Sminkek arcra
Lelőhely:   Müller   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Indigo, Módosítva: 2014. október 28.

Lelőhely:   Müller

Mesterséges tartósítószerektől mentes. Dermatológiailag tesztelt. Az illatanyagot illóolajok szolgáltatják. Glutén- és laktózmentes. A növényi kivonatok ellenőrzött ökológiai gazdálkodásból származnak.

Honey beige és rosy beige árnyalatokban kapható.

csillag

2014. február 18.

Nagyon sajnàlom, hogy itthon alig kaphatò, és nem jutunk hozzà könnyen:( Nekem sem Mo.n sikerült megkaparintanom :(. Sokkal jobban imàdom mint a max factor cc-t, pedig aztàn az se semmi. A legcsodàlatosabb arcszìnt, bőrképet ő tud produkàlni szàmomra. INCI pipa, nincs fényesedés, hegek làthatatlanok, szivacs megfelelő, tartòs, korrektor alig szükséges, ràadàsul ennyi pénzért...

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. február 18.

ágica

2013. június 17.

Imádom!!:) Eddig a legjobb alapozó, amit próbáltam. Nagyon szép összetevői vannak, nem okoz pattanásokat. Nagyon száraz bőrre nem ajánlom, mert kiemeli a száraz részeket, de amúgy a normál/kombinált/zsíros bőrt nem szárítja. A színe teljesen tökéletes számomra:) Sajnos kifényesedik még púderrel is, így nyárra nem ajánlanám, de ősszel visszatérek hozzá. Egységesíti a bőrszínt, kisebb bőrhibákat elrejti, nagyobbakra kell a korrektor. A fedése szerintem egy rétegben, vizes szivaccsal közepes, ha több réteget viszek fel, vagy nem nedvesítem a szivacsot (könnyű eloszlatni, pedig nagyon féltem, mert eddig csak folyékony alapozókat használtam) akkor elég erős lesz, így rendezvényekre, stb szuper választás. Az ára szuper, viszont a mennyisége nem túl nagy, mindennapos használattal kb 2-3 havonta elfogy. Plusz pont: a csomagolása szintén fantasztikus, van benne tükör, elég masszív, jól záródik. A benne lévő szivacs hááát nem egy főnyeremény, de 1-2 alkalommal, ha más nincs, bőven megteszi. Nagyon elégedett vagyok, igazi csodaszer, az extra száraz vagy hámló bőrűeken kívül mindenkinek ajánlom:)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. június 17.

Nyuszi73

2013. február 1.

Régóta próbálkozom mindenféle natúr alapozóval. A legtöbb az arcon való nehézkes eldolgozás miatt nem vált be. Szerencsére kipróbáltam ezt az alapozót és tökéletesen fel tudom vinni az arcomra. Nagyon szeretem, szép, egységes arcszínt eredményez. Mivel nagyon fehér a bőröm, így erre tökéletes megoldás a rosy beige változat. Fixálni a Terra Naturi kompakt púderével szoktam. Abból is lehet a fehér bőrre tökéletesen illeszkedő árnyalatot kapni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2013. február 1.

Thumpa

2012. december 27.

Az összetevői szépek, és nagyon jól fed, egységes színt adva. Nagyon fehér a bőröm, és 01 honey beige árnyalatban vettem, szépen illeszkedik az arcszínemhez. A szem körüli sötét karikákat is szépen eltünteti. Azért próbálok nem vakolatot csinálni belőle, és minél kevesebbszer használni, mégis had lélegezzen a bőröm, de egy szavam nem lehet. Simán eléri Maybelline habállagú alapozójának szintjét (még a natúrkozmetikumok diadala előtt használtam, és eddig a pillanatig nagyon hiányzott).

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. december 27.

Surrealbrain

2012. szeptember 9.

Nagyon jok ezek a termekek, imadom, hogy csak olyan sapadt szinek vannak mint az en borom, ugyanis rajtam minden mas sarga, vagy narancs....:( Beleza en elvinnem az ingyenes ajanlatod, ha meg all! En is budapesti vagyok (surreal_brain@citromail.hu)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. szeptember 9.

Beleza

2012. április 17.

nagy fos. nagyon felháborodtam. én vagyok A 'fehér bőrű' de az Ivory árnyalat nem embernek való. ha valaki maszkabálba készül, gésa vagy zombi akar lenni, akkor remek, de utcára, nem. fedése jó, illata nem bántó, de a színek...talán a honey beige jobb, nem tudom, már nem merek még egyszer kidobni az ablakon 1500 forintot. ha kell valakinek az enyém (Ivory), komolyan mondom, ingyen odaadom. egyszer használtam, Budapesten élek.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. április 17.

Antioxidánsok: Tocopherol
Gyulladáscsökkentők: Aloe Barbadensis (Aloe Vera) Leaf Extract