Terra Naturi

Ár:   1290 Ft   Kategória:   Sminkek arcra
Lelőhely:   Müller   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: 0808, Módosítva: 2017. február 1.

Lelőhely:   Müller

Kontúrozó púder makadámdió olajjal, kaolinnal és bio aloe verával az arc formázásához, előnyös vonásainak kiemeléséhez.

kecskesszuszu17

2020. február 2.

Sajnos nekem kicsit még így is meleg tónusú a bronzer része, de szépen lehet felvinni, a highlighter pedig különösen szép, természetes. Akinek jó a bronzer színe, annak nagyon ajánlom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. február 2.

skin

2018. június 9.

Az újabb kiszerelés amit megvásároltam. A világosabb árnyalatú barnája nagyon szép hideg barna, no narancs beütéssel. Régóta kerestem már ilyet ,de erre is csak véletlenül találtam rá. Nem foltos könnyen eldolgozható viszonylag tartós . Ezért az árért ajándék.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. június 9.

senskin

2018. május 10.

Valóban nagyon jó, és természetes, az ára is kedvező. Olcsóbb alternatívát kerestem, viszonylatban és találtam is. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. május 10.

Ndr

2017. szeptember 1.

Én imádom. bár csak a bronzosító részét használom, annak nagyon jó a színe felkenve (kontúrnak), kár hogy az egyik oldalát tudom használni, de ez az én hibám, a termék tökéletes, újra veszem ha megtalálom még egyszer a Müllerben, mert csak véletlenül került a kezeim közé. 5pontos

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. szeptember 1.

Antioxidánsok: Tocopherol
Gyulladáscsökkentők: Bisabolol