Terra Naturi

Ár:   900 Ft   Kategória:   Sminkek szájra
Lelőhely:   Müller   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: bogarka8992, Módosítva: 2015. április 13.

Lelőhely:   Müller
Kategória:   Sminkek szájra

12polip

2016. szeptember 14.

Imádom, klassz színei vannak, jól fed, könnyű vele dolgozni. Tartósság? Nekem semmilyen rúzs nem tartós. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2016. szeptember 14.

Nancika

2016. július 5.

Nagyon szeretem ezt a terméket is. A 03-as árnyalatot veszem belőle mindig, és az élénkebb, pirosabb részével festem a számat (pont tökéletes rá), míg a kicsit tompább színével a szemöldököm satírozom be, amire húzok egy réteg Alverdés barna vagy szőke árnyalatú szemöldökformázó gélt, és tökéletes az összhatás. Rengetegen megkérdezték már, hogy eredeti vörös-e a hajam, mert ugyanolyan árnyalatú a szemöldököm. Úgyhogy én nagyon szeretem használni. Egyetlen negatívuma, hogy könnyebben lesz kenődős, mint más kontúrok, de ha sminkelés előtt 5 percre bevágom a hűtőbe, akkor ugyanolyan tökéletes, mint bármelyik másik. Sőt, sokkal jobb: gyönyörű a színe, nagyszerű áron van, természetes, tartós a hatása, sokáig elég és ráadásul egyszerre segíti a szemöldök formázást és a kontúrozást/szájfestést.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. július 5.

Bendora

2016. május 10.

Nekem nagyon-nagyon jó. végre találtam olyan színt, amit már régóta keresek. A 2-es-t vettem meg. Minden rúzs, szájfény stb...rögtön lekopik. Ez a gyönyörűség pedig órákig fennmarad. Imádom :-)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2016. május 10.

Enca

2015. december 29.

Nagyon szép színei vannak, nekem a 03 Ruby Red ceruza van meg, már a másodikat szereztem be ebből az árnyalatból, mert a jelenlegi kedvencem. Tényleg szárít, mint az összes szájceruzám, rúzsceruzám... persze ezt könnyen korrigálom aláhidratálással :-)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. december 29.

Emimo

Korcsoport: >54
2015. október 29.

Nagyon szép színei vannak, bordós-barnás, sötét, az állaga jó, nekem a rajzolása-kenése nem okoz gondot, de tényleg nagyon szárít. Hamar szárít.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: >54 |  Dátum: 2015. október 29.

bettyboop

2015. szeptember 6.

Nagyon bánom, hogy megvettem. Nem lehet vele szépen rajzolni, a zsírkrétaszerű vége elgörbül, büdös, szét szárítja a számat.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. szeptember 6.

Antioxidánsok: Tocopherol

Sminkekben gyakran használt lilás, rózsaszínes színű színpigment.