Terra Naturi

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Ajakápolók
Lelőhely:   Müller   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: karli, Módosítva: 2019. szeptember 1.

Lelőhely:   Müller
Kategória:   Ajakápolók

Védelem és ápolás az érzékeny ajkak számára. Valódi mandulaolajjal, méhviasszal és sheavajjal. Nem tartalmaz ásványi olajokat, viaszt és tartósíószereket. Bőrbarát jellege dermatológiailag igazolt.

lupelupe

2017. december 30.

Csak télen használom, ilyenkor nagyon jólesik a hidratáló hatása.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2017. december 30.

Csak télen használom, ilyenkor nagyon jólesik a hidratáló hatása.

Szilo

2015. november 22.

Alapvetően elégedett vagyok vele, mert kellemes viselet és ha nem rágom ki a számat akkor még hidratál is (tehát folyamatos reggel, este használat mellett), de ha véletlenül cserepesre száradt a szám akkor már nagyon kevés volt, nem tudott vele mit kezdeni. Egyébként szerettem a selymes fényt, amit adott.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2015. november 22.

ild

2015. július 1.

Jól hidratálja az ajkakat, ha este bekenem még reggel is érzem hogy rajta van egy kis réteg tehát tartóssága is rendben van és valóban ad egy kis plusz fényt is az ajkaknak, ééés még az illata is finom..szépek az összetevői..egyetlen negatívum hogy idővel összegyűlik a száj belső részén egy fehér rétegben amit nagyon nehezen lehet csak onnan leszedni még vízzel is ezért -1csillag.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2015. július 1.

bogarka8992

2015. április 13.

Már másodjára vettem ezt az ajakápolót és még mindig imádom. Nagyon szép halvány színe és fénye van, jól hidratál és szerintem az illata is kellemes. Az összetevők is szépek, nálam ez pluszpont amióta áttértem a natúr termékek használatára.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. április 13.

hkitti

2015. április 5.

Harmadszor veszem újra, imádom! Pénztárcabarát, natúrkozmetikum, nagyon jól hidratál és gyönyörűen csillog, akár egy szájfényt is helyettesít. Kell ennél több?

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. április 5.

luli81

2015. március 27.

Nekem ez egy sima,átlagos ajakápoló.Sajnos a szárazságot nem tüntette el.Viszont szép,finom színt ad a szájnak. :-)
Többet nem veszem meg.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. március 27.

Többet nem veszem meg.

soakau

2015. január 15.

Kellemes, számomra kicsit epres illata van. Könnyen kenhető, feltéve ad egy kis fényt az ajkaknak.
Nappali ajakápolónak használom, önmagában nem elég a téli időszakban. Szokásommá vált, hogy mielőtt kilépnék az utcára, bekenem vele a számat, így egy védőrétegként szolgál a szél és a hideg ellen. Éjszakára a Primus ajakírt használom, ketten együt jó szolgálatot tesznek már harmadik szezon óta.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. január 15.

darkbeforestorm

2014. december 20.

nem nagyon szeretem a fényes ajakápolókat, ezt viszont nagyon megkedveltem. az én számat megfelelően hidratálta, hosszú időre. ráadásul olcsó is.
inkább csak itthon, vagy estefelé használom, nappalra kevésbé fényest szeretek, de ettől nem akarom lepontozni, mert nagyon elégedett vagyok vele.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. december 20.

Tvylvis

2014. december 5.

Nem volt sem kiemelkedően jó, sem kiemelkedően rossz. Átlagos ajakápoló, elhasználtam, de nem fogom újravenni. Kellemes fényt ad, az állaga is tetszett, ugyanakkor ápoló hatását tekintve nem volt igazán kiemelkedő. Gyenge négyes.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. december 5.

Winger

2014. október 2.

Jöttem felpontozni a szívem csücskét! :) Én nagyon szeretem, nekem nagyon bevált. Jól hidratál, és szájfényként is szépen megállja a helyét. Ha Müllerben járok, mindig feltankolok belőle.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. október 2.

Antioxidánsok: Ascorbyl Palmitate, Tocopherol
Gyulladáscsökkentők: Ascorbyl Palmitate