Terra Naturi

Ár:   550 Ft   Kategória:   Tusfürdők
Kiszerelés:   200 ml   Bőrtípus:   Normál
Lelőhely:   Müller   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Echan, Módosítva: 2015. április 24.

Lelőhely:   Müller
Kategória:   Tusfürdők
Bőrtípus:   Normál

Limitált kiadás

A Terra Naturi "felvidító" krémtusfürdő kíméletesen és alaposan tisztítja a bőrt. A limekivonat és az ellenőrzött biológiai gazdálkodásból származó napraforgóolaj krémes gazdag összetevőinek köszönhetően hatékonyan védi a bőrt a kiszárídástól és megőrzi a bőr nedvesség tartalmának egyensúlyát. A frissítő illat feltölti energiatartalékait és átlendíti a nehéz napokon.

Bőrtűrőképessége bőrgyógyászatilag tesztelt.

raczrenike

2019. május 20.

Annyira frissitö, az illata valami csoda. kar, hogy nem erzödik sokaig.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. május 20.

Annyira frissitö, az illata valami csoda. kar, hogy nem erzödik sokaig.

Diamondbaby

2018. november 11.

Nagyon jó termék. Kellemes, frissítő gyümölcsös illatú tusfürdő.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. november 11.

Nagyon jó termék. Kellemes, frissítő gyümölcsös illatú tusfürdő.

adri0419

2018. július 31.

Nagyon jó frissitő, főként nyáron használom. Mivel krémtusfürdő, nem habzik, inkább olyan mintha testápolóval fürdenél. Nekem bejön.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. július 31.

alexaa1

2018. április 23.

nem túl intenzív illatú (a korábban használtak után legalábbis azt vártam), finom, krémes tusifürdő. szerettem :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. április 23.

Guille

2017. november 8.

Ellentétben a márka "nem krém" tusfürdőjével, ebből rengeteget kell használni egy rendes zuhanyzáshoz, ráadásul lemosni is művészet a bőrről, így hiába van jó illata, többet nem veszek ilyet.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. november 8.

kockasfulu

2017. október 13.

Ajándékba kaptam a terméket. Nem igazán jön be az illata, úgyhogy magamtól biztosan nem vettem volna meg. Amit viszont előre sem lehetett tudni, és csak fürdés közben derül ki, hogy van egy nagyon fura, fémes mellékillata, ami számomra kicsit kellemetlen.

Kifejezetten száraz a bőröm. Annak ellenére, hogy krémtusfürdő, semmi kímélő hatást nem éreztem. Nyárra elment, de télen biztos, hogy jelentősen több testápolót kellett volna mellette használnom.

Alapvetően elfogyott, baj nem volt vele. Kicsit engedékenyebb vagyok vele a vegánsága miatt, nehezebb azért emellett a színvonalat is tartani, de nekem nem vált be.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. október 13.

Pampilla

2017. április 1.

Inkább lenne kevésbé krémes,csak habzana egy kicsit,mert így az egész tubus 3-4 zuhanyzásra elég maximum,a pozitívum benne,hogy vegán termék.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. április 1.

Kvegh

2017. március 17.

Nagyon jó árban volt, de csak limitált kiadású. Tetszett az illata, az állaga is különleges, mert olyan mint egy hígabb testápoló. Selymes, krémes, de nem habzik semennyire, fürdeni nem volt olyan jó vele. Nem is hab hiányzott, hanem hamar eltűnt, sok kell belőle. Nem vennék mégegyszer.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2017. március 17.

eniko04

2017. február 19.

Olcsó volt, limitált kiadású, ráadásul szépek az összetevői is, úgyhogy megvettem. De nem szeretem, hiányzik a habzás, sok is kell belőle egy használatra, inkább zuhanyzás közbeni testápolónak használtam. Azt viszont el kell ismerni, hogy a száraz bőrt teljes mértékben megszüntette már az első használat után. Csak azért kap 3 csillagot 2 helyett, mert isteni illata van.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. február 19.

Lily1218

2017. február 15.

Szeretem, jó az illata, nagyon jó áron, érzékeny bőrűeknek is jó, nem irritál, nem szárít, de csodát nem tesz.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. február 15.

Antioxidánsok: Tocopherol

Az összetevő leírása ellenőrzés alatt áll. Hamarosan itt olvashatod!