Terra Naturi

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Sminkek szájra
Lelőhely:   Müller   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Indigo, Módosítva: 2012. április 29.

Lelőhely:   Müller
Kategória:   Sminkek szájra

Mesterséges tartósítószerektől mentes. Dermatológiailag tesztelt. Az illatanyagot illóolajok szolgáltatják. Glutén- és laktózmentes. A növényi kivonatok ellenőrzött ökológiai gazdálkodásból származnak.

A következő összetevőket árnyalattól függően tartalmazza: Linalool, Limonene, Citral, Citronellol, Geraniol, Maltodextrin, Iron Oxides(91/92/99)

Fruity melon, delicious peach, lively lychee és intense bluberry árnyalatokban kapható.

Lotheg

2013. március 1.

delecious peach árnyalata van meg... nem tudom miért, de nekem az ilyesféle árnyalatok amik narancssárgásak nem állnak túl jól... vagyis nehez találok olyan narcssárgás árnyalatot ami jól áll.... :I szóval szerencse hogy ennek alig látszik színe mert különben elég rossz lenne... nem is tudom mért emelett döntöttem ... legközölebb valamelyik sötétebb rózsaszínest igyekszem megvenni... vagy nem is veszem újra még nem tudom, mert azért széjflnyként valamelyest jól funkcionál és isteni illata van (az összesnek) és szépen épolja az ajkakat, de codaszernek nem nevezném... az ajaknektárja sokkal jobbra sikerült :))) ...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. március 1.

zsu044

2012. október 7.

Csatlakozom az előttem szólóhoz. A legvilágosabb árnyalatot vettem, a szőke hajamhoz szeretem a babarózsaszínes ajakápolókat. Igazából semmilyen árnyalatot nem ad a számnak, és nem is olyan fényes, mint egy szájfény. Az összetevői azonban jók, megfelelően ápol. Én vagy szőlőzsír helyett használom, vagy a rúzs alá + fölé egy picit, így a színt valójában a rúzsom adja. 4 csillag mert natúr, jó összetevőket tartalmaz és megfelelően ápol, ám "valódi funkcióját" nem tölti be.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2012. október 7.

szambi

2012. szeptember 24.

Fruity melon és delicious peach árnyalatban van meg. Valóban nem túl pigmentált és nem is túl fényes, ezért én inkább színezett ajakápolónak fogom fel. Az én számat nem szárítja. Szóval én el vagyok vele, szeretem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. szeptember 24.

nikol

2012. augusztus 23.

Hát nekem annyira nem jött be mint szájfény. Ha vastagon teszem fel, akkor talán van egy ici pici fénye, de egy sima ajakbalzsammal is pont így néz ki a szám. Ebből a családból nekem, az ajakápoló stift van még meg, és az sokkal jobb és még ápolja is a számat, azzal is csillog egy kicsit, ráadásul az, csak 3-400 ft, ez meg 900 ft volt. Kicsit szárítja is a számat...csalódás, pedig olyan szép kis csomagolása van, és szimpatikus volt, hogy natúr termék.Színe sincs túl sok a Fruity melon van meg nekem.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2012. augusztus 23.

Antioxidánsok: Tocopherol
Gyulladáscsökkentők: Aloe Barbadensis (Aloe Vera) Leaf Extract