Best of Beauty 2019

Terra Naturi

Ár:   650 Ft   Kategória:   Samponok
Lelőhely:   Müller   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: csaktom, Módosítva: 2016. április 14.

Lelőhely:   Müller
Kategória:   Samponok

Hajfény sampon tompa, fénytelen hajra. Vitamindús organikus gyümölcs-kivonatokban gazdag összetétel.

• Alaposan megtisztítja a hajat, miközben egzotikus gyümölcs-illattal kényezteti
  • Feléleszti a haj természetes fényét
  • Erősíti a hajszerkezetet

Rommie77

2018. november 16.

Az összetevők miatt vittem haza, nekem teljesen jó volt. Már elhasználtam egy flakont, és elégedett voltam, szépen tisztít, olyan semmi extra. Drágább társaihoz képest nem rosszabb.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. november 16.

ViragFlora

2018. október 30.

Göndör társaimnak nem ajánlom mert lelapítja a fürtöket, kár érte mert elég kellemes az incije.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. október 30.

Catn0va

2016. november 7.

Az állagával, hatásával és minőségével elégedett vagyok, nincs okom bármiért is lepontozni. Pénztárca-barát is, emiatt nagyon valószínű, hogy ezt vagy valamelyik másik társát újra fogom venni a Terra Naturi márkacsaládból.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. november 7.

Aidyn3

2016. október 14.

Nagyon szeretem, ez az első bio, szilikonmentes sampon, aminek az árával is tökéletesen elégedett vagyok. Rengetegszer újra fogom venni, ebben teljesen biztos vagyok! Nem rövidíti, de nem is hosszabbítja a hajam zsírosodási idejét, de ezt nem is ígéri, így tökéletesen elégedett vagyok vele. Tiszat érzetet ad, fényes tőle a hajam.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. október 14.

Domiii73

2016. október 8.

Imádom 😍 nagyon puha lesz tőle a hajam és fényes a legjobb sampon biztos hogy újra veszem

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. október 8.

eventually

2016. augusztus 19.

Nekem nem vált be, zsírosítja a hajam. Ezzel a samponnal az első nap már látszik a zsír, második nap meg úgy néz ki, mintha 2 hete nem mostam volna meg...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. augusztus 19.

csaktom

2016. április 22.

levett a lábamról, h a pénztárcabarát natúr tusfürdők és samponok között megszokott kettő-, max háromféle növényi kivonathoz képest ebben hatféle gyümöcs-kivonat van: grapefuit, hibiszkusz, kivi, alma, homoktövis, áfonya. az illata is kellemes gyümölcsös, nagyon jól elvagyunk tusfürdőként, de arcra is szoktam használni

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2016. április 22.

Hidratálók: Glycerin, Betaine, Sodium PCA, Hydrolyzed Soy Protein

Az összetevő leírása ellenőrzés alatt áll. Hamarosan itt olvashatod!

Bőr- és hajkondícionáló, vízmegkötő anyag.

Forrás: truth-in-aging, BFT