Terra Naturi

Ár:   300 Ft   Kategória:   Szérumok, Kezelések
Kiszerelés:   2 ml   Bőrtípus:   Száraz, Normál
Lelőhely:   Müller   Bőrprobléma:   Bőröregedés

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Dorci1987, Módosítva: 2016. december 13.

Lelőhely:   Müller
Kategória:   Szérumok, Kezelések
Bőrtípus:   Száraz, Normál
Bőrprobléma:   Bőröregedés

Normál és száraz bőrre ajánlott 25-40 éves kor között. Vegán. A hyaluronsav kétszeres hatású. A nagy molekulájú hyaluron filmréteget képez a bőrön, amely hatékonyan véd a víveszteségtől. A kis molekulájú hyaluron nedvességet raktároz a bőrben.

Sueann

2018. november 25.

Sajnos, az én érzékeny bőröm nem szereti. (dermatisz és rosacea hajlam) Valószínűleg az elöl lévő alkolhol miatt reagál érzékenyen rá a bőröm. Észrevettem, hogy az erősen alkoholos készítményekre rosszul reagál a bőröm.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2018. november 25.

CeCeDrake

2017. december 11.

SOS-ben vettem, mert késett a hyaluron szérumom, amit rendeltem.
Hát...2ml és 300 Ft, filléres, viszont van benne alkohol és a sokadik helyen van a hyaluronate! Így azt mondom, hogy nem éri meg!
Ha azt nézem, a 30 ml-s szérum, amiben se alkohol nincs, a hyaluronate is előkelőbb helyen van sokkal, az kerül 3000 Ft-ba...ebből meg ha számolok ugyanakkora adagot, az 1,5x ennyi, de az ugye 15 használat, annál többször lehet használni egy hyaluron szérumot, ami 30 ml :-) szóval kipróbálni nem rossz, de hogy újra vegyem vagy hogy rendszeresen használjam, az kizárt.

A hatása...nem ad semmi extrát.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. december 11.

SOS-ben vettem, mert késett a hyaluron szérumom, amit rendeltem.

A hatása...nem ad semmi extrát.

Mfrancesca

2017. december 11.

Az eddigi legjobb ampullás kezelés! Éjszakára kenem fel, egy darabig ragacsos érzést hagy, de reggelre üde, puha, kisimított arccal kelek. :) Próbáljátok ki mindenképp, az ára is nagyon baráti! :)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2017. december 11.

nszolnoki

2017. június 25.

Nagyon-nagyon jó kis hyaluron ampulla, szippantja a bőr, utána finom, puha hidratált. Csinálja, amit kell. Azt ugyan nem tudom, hogy az alkohol és a parfüm mit keres az összetevők között? Nem veszem újra, maradok a Purito hyaluron szérumnál.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2017. június 25.

FashionAddict

2017. május 11.

Nemrég próbáltam, szerintem eszméletlen jó! Azonnal felszívódik, nem ragacsos, simítja a ráncokat és finom puha lesz tőle a bőröm. :)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. május 11.

b5bea

2017. március 19.

Én semmi extrát nem tapasztaltam, főleg ha összehasonlítom a sárga testvérével. Könnyen beszívódott, nem lett ragacsos érzet, de ennyi.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. március 19.

Dorci1987

2016. december 7.

Derma rollerezés után/közben használtam csak kezdetben, aztán annyira megszerettem, hogy a sárga színű Terra Naturis ampulla helyett inkább ezt veszem mindig :-) Csodás kis ampulla, úgy érzem, a Terra Naturi ampulla terén sokkal jobb, mint az Alverde. Én imádom, hogy nagyon igényes kis csomagolása van, és igen steril érzetet ad a szép üvegcse :-) Óvatosan kell letörni persze a nyakát, mert könnyen apró szilánkok kerülhetnek a tenyerünkbe. A legjobban azt szeretem benne, hogy ha bármilyen pattanásom van, akár a lányos napok előtti időszakban, egy nap alatt teljesen elmulasztja őket. Ragacsos érzetet egyáltalán nem hagy a bőrön, simává, és bársonyossá teszi, és valóban hidratál. Én krém/olaj alá szoktam tenni, éjszaka, reggel, napközben, akár mindig :D Itthon mindig tartok belőle, általában önmagában kenem rá az arcomra, nyakamra, de néha a krémemet turbózom fel vele. Imádom! :-)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. december 7.

Hidratálók: Glycerin, Sodium Hyaluronate