Terra Naturi

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Lemosók, Tonikok
Lelőhely:   Müller   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Vikeee, Módosítva: 2012. augusztus 5.

Lelőhely:   Müller
Kategória:   Lemosók, Tonikok

Naturka22

2016. február 10.

Hát, érdekes hozzászólásokat olvasni. Annyit tennék hozzá, hogy csak egy embertől olvastam, hogy lemossa utána. Jó tanács: bármivel tisztítjátok az arcotokat, mossátok le tiszta vízzel, aztán jöhet a hidratáló!
Azt egy kicsit merésznek tartom, hogy a Terra Naturi helyett válasszunk Garniert...az egyik naturkozmetikum, a másik pedig nem. Ez nem opció.
Szerintem ez egy szuper kis termék, mint mindegyik másik Terra, amit próbáltam.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2016. február 10.

Szerintem ez egy szuper kis termék, mint mindegyik másik Terra, amit próbáltam.

peto.kittus

2015. december 28.

Nekem a hatása nagyon bejött. Nem szárított, mint némelyik tonik, de én micellás víz után (szemre) ezt használtam a smink leszedésére arctisztítás előtt. Nagyon szépen leszedi a sminket (alapozót,pirosítót,bronzosítót..) és utána könnyebb az arcom tisztítani, hisz a nagy részét ez már leoldja. Egyetlen negatívum ami nem tetszett benne, hogy ha kicsit többet sikerült a vattakorongra rakni nagyon habzik.. olyan érzés, mintha semmit nem csinálna az arcoddal, csak habosodik ahogy dörzsölöd. De ha eltaláltam a mennyiséget nagyon szerettem. Hirtelen vásárlás volt, de elszerettem. Ha kellett, jól jött.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. december 28.

0bikbik0

2015. augusztus 1.

Elfogyott az első flakon. Nem tonikként, hanem csak reggel használtam, arcfrissítés céljából, illetve a melegebb napokon otthon törölgettem át nap közben is az arcomat. Kellemes, üdítő érzés volt, erre nagyon bevált :-) Többen írtátok, hogy habzik. Nekem néha habzott, néha egyáltalán nem, és nem tudom, ez mitől függ... Megszerettem, újraveszem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2015. augusztus 1.

Goldapple

2015. április 12.

Termékleírás:
A kímélő arcvíz kortól függetlenül valamennyi bőrtípus esetén alkalmazható készítmény. Bőrbarát jellege dermatológiailag igazolt. Natúrkozmetikai termék - Vegan.
Az arctonikom után ezt még szoknom kell. Kellemesen frissíti, hűsíti az arcomat. Szerintem, meghagyom ezt a terméket arctisztításom részeként, mert nem szárít egyáltalán.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. április 12.

Termékleírás:

nta2

2015. február 23.

Nem ajánlom senkinek, kipróbáltam egyszer, bőven elég volt. Arctörléskor mintha enyhén habzana is, furcsa érzés marad utána és mondhatni semmire nem jó. Inkább ajánlom a Garnier micellás vizet, jók az összetevői és hatásos is, tisztít és tonizál egyben. Ez puszta pénzkidobás tényleg.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. február 23.

Vixodite

2014. január 7.

Alapvetően nincs vele baj, leszámítva, hogy ragacsos érzetet hagy maga után. Ha utána rákrémezek, nem olyan rossz már az összhatás, de nem veszem újra.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. január 7.

zsu044

2013. december 3.

Alverdét használok, de sajnos elég szegényes a márka tonikokban, már untam őket, így gondoltam kipróbálom ezt a terméket, hisz ennek is elég szép az összetétele. Az illata nagyon kellemes, de az állaga... uuuuuutálom! És ez minden használattal csak egyre rosszabb élmény lesz. Vattakorong segítségével viszem fel az arcomra arctejes tisztítás után. Bármilyen kis mennyiséget teszek a korongra, felhabzik. Nekem nagyon kellemetlen, tisztátalan érzés. Utána át kell törölnöm vizes koronggal is az arcom. Tehát tonikként egyáltalán nem működik, de nem is habzó arclemosó. Akkor most valójában mire való ez a termék??? Eddig a márka arctejét próbáltam csak, ott a kocka alakú kőkemény dobozon akadtam ki, használhatatlan.. Nem lesz a kedvenc márkám, az már biztos..Bár nagyon olcsó árkategória, számomra akkor is pénzkidobás volt.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2013. december 3.

CatLynn

2013. július 21.

Tegnap próbáltam ki először ezt a lemosót, és nagyon megrázó élmény volt :( Nagyon keveset vittem fel egy vattakorongra, és a reggeli arctisztítás után szépen bekentem vele az arcom. Először semmi furcsa nem volt, de kb 5 perc elteltével azt vettem észre, hogy az egész fejem rákvörös lett, de szerencsére nem fájt, nem viszketett. Vagy fél óráig volt még ilyen, majdnem el is késtem munkából, mert nem mertem sminkelni, míg el nem múlt... Azt hiszem allergiás reakcióm lett tőle. Ráadásul habzott, amikor felvittem, ez is nagyon zavart. Ma nem volt merszem próbálkozni vele, holnap, mivel hétvége lesz, teszek vele egy újabb próbát, ha akkor is piros leszek,megy a kukába. Pedig annyira bíztam benne, hogy jó lesz,mert az összetevői nem rosszak... Egyelőre nálam nagy-nagy kudarc, 1 pontot (se) érdemel, pláne, mert eddig ilyen bőrirritációt még a nem natúr termékeknél sem tapasztaltam sosem :( Jövök majd még az update-tel!

UPDATE: Tegnap és ma is használtam, változatlanul megmaradt a bőrkipirosodás, és ma már égetett is, és húzódott a bőröm. Nekem nem vált be, de lehet, ez személyes allergia, ezért 2 csillagra értékelem, mert másnak jó lehet, nem akarom nagyon lepontozni és elvenni más kedvét tőle.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. július 21.

krémkereső

Korcsoport: >54
2013. június 16.

Vattakorongra szoktam tenni kis mennyiséget, és lazán áttörlöm vele az arcomat. A maradék szennyeződést is leszedi. Tényleg habzik használat közben, de ez nem zavar, mert a végén úgyis lemosom az arcom:). Kellemes illatú, frissítő hatású, és ettől nem pattog ki a végtelenül macerás bőröm. A szemkörnyékemet is áttöröltem már vele, nem csípett.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: >54 |  Dátum: 2013. június 16.

Vikeee

2012. szeptember 4.

Hmm..hát érdekes egy termék.. Először nem tudtam elképzelni, hogy az "arcvíz" kifejezés mit takar, de megvettem. Én toniknak gondoltam..hát nem az :) Vagyis úgy használom mint a tonikot, és hasonlóan tisztítja a bőrt ( láthatóan), és kellemes érzés használni, de nem szárítja a bőrt a tonikkal ellentétesen, viszont miközben használja az ember, egy kis habosodást tapasztal..de csak minimálisan..Érdekes nagyon:) De én szeretem :) Kellemes illata van, használni is kellemes, és nem marad olyan húzós érzés a bőrőmön a használat után.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. szeptember 4.

Gyulladáscsökkentők: Aloe Barbadensis Leaf Juice