Terra Naturi

Ár:   695 Ft   Kategória:   Testápolók
Lelőhely:   Müller   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Tvylvis, Módosítva: 2018. június 4.

Lelőhely:   Müller
Kategória:   Testápolók

Limitált kiadás

Intenzíven ápolja és ellenőrzött biogazdálkodásból származó sheavajat és napraforgóolajat tartalmazó összetételével hidratálja a bőrt. Kényeztető krémes-diós illattal.

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre
powderwoman

Tvylvis

2019. március 10.

Miután a narancsos testvérét már elhasználtam, nagyjából tudtam, mire számíthatok. Szinte teljesen ugyanaz a termék, csak itt az illat cukros, édeskés, vaníliás. Ami kissé csalódás volt, hogy ez elvileg egy lotion, így könnyedebb, folyósabb állagra számítottam. Ehelyett úgy kellett kiimádkozni a tubusból, sokkal inkább tégelybe való termék. Mindennek megfelelően viszonylag nehezen oszlatható el, és hosszabb idő kell a beszívódáshoz. Ezért én kizárólag este használtam, és egy kicsit mindig a hálóingem szívott fel. Pozitív, hogy nagyon jól ápol, mélyen és hosszan hidratál, szerintem akár kétnaponkénti használat is elég lehet. Nem rossz testápoló ez, csak én jobban szeretem a gyorsabban felszívódó krémeket.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. március 10.

Hibiszkusz

2018. november 12.

Szépen teszi a dolgát, bár most nincs extra kihívások elé állítva, de elég korrekt akkor is. Én valahogy sokkal vaníliásabb illatot vártam volna tőle, így kicsit az Alverde makadámos testvaj illatára hajaz szerintem.
Nem tudom meddig lesz forgalomban, de ha még megtalálom a polcokon, lehet hogy újraveszem.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. november 12.

Antioxidánsok: Tocopherol