Terra Naturi

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Lemosók, Tonikok
Kiszerelés:   25 db   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   Müller   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: natasa, Módosítva: 2014. augusztus 28.

Kiszerelés:   25 db
Lelőhely:   Müller
Kategória:   Lemosók, Tonikok

Kiszerelés: 25 db

trangel

2017. július 5.

Friss és hatékony. A parfüm tartalma miatt csak 4 csillag.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2017. július 5.

Friss és hatékony. A parfüm tartalma miatt csak 4 csillag.

senskin

2017. április 26.

Sokféle törlökendot használtam már gyors sminletörlésre, utazáskor csak ezt viszem. Es a háromszor ennyibe kerulo nem teljesitett ugy, mint ez. Utána micellázok is, vagy arctisztitok még. De ezt a tejek után is megteszem. A vizállo festéket is leszedte az arcomrol. Szemre nem probáltam, arra nem szokásom mást csak szemfestéklemosot tenni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. április 26.

Catn0va

2016. november 27.

Nagyon szeretem az illatát, használata felfrissíti az arcomat. Sajnos a vízálló sminkkel egyáltalán nem tud megbirkózni, ezért csak 4-es, de ami nem vízálló festék, azt leszedi. Alapvetően elégedett vagyok ezzel a vegán termékkel.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. november 27.

Kiscsillag5

2016. január 26.

Én szeretem. Alapozót és egyéb arcon lévő dolgokat szoktam vele eltávolítani, illetve szemhéjpúdert. A szempillaspirált és a tust mással szedem le. Tetszik az illata, kíméletes a bőrhöz és jól leszedi, amit le kell neki.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. január 26.

stenonis

2015. január 20.

Eleinte nagyon szerettem, hatékony volt, de ahogy egyre többet nyitogatja az ember, egyre kevésbé működnek a kendők. A szemsminkkel képtelen elbánni, arctisztításra végig jó, de így nem az igazi. Engem egyáltalán nem csípett vagy irritált, szívesen használtam, de újra nem veszem.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. január 20.

Trixi

2014. november 11.

Jó nedves a kendő, és megfelelő a mérete is, így 1 db-bal szépen megtisztítható az arc. A bőrömet eléggé csípte, kipirosította, úgy éreztem, lángba borul a fejem, és csak kb. 10-15 perc alatt nyugodott meg a bőröm. Azután viszont extrém módon elkezdett zsírosodni. Erős illatanyagot tartalmaz, az illat maga egyébként kellemes. Érzékeny bőrre egyáltalán nem ajánlom. Kéztisztítónak fogom elhasználni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2014. november 11.

yngsu

2014. október 17.

A sminket csak félig-meddig nagy nehezen szedi le, a szempillaspirállal nem is érdemes próbálkozni, mert szörnyű dolgokat tud művelni vele. A szememet nem csípi, de a bőrömet igen, gyorsan le kell mosni, különben nagyon kipirosítja.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. október 17.

natasa

2014. augusztus 14.

Mangós-gyümis illata van. Először kicsit erőnek találtam, de nem kellemetlen. Szépen tisztítja az arcot, frissítő, kellemes érzés, így utazásnál jól jöhet. Kéztörlőnek is használható. Összetevőit nézve elég jónak tűnik.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. augusztus 14.

Gyulladáscsökkentők: Aloe Barbadensis (Aloe Vera) Leaf Extract
Hidratálók: Glycerin, Aloe Barbadensis (Aloe Vera) Leaf Extract