Terra Naturi

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Sminkek szemre
Lelőhely:   Müller   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: pm2013, Módosítva: 2014. szeptember 23.

Lelőhely:   Müller

• 09 - silver diamond
  • 10 - midnight blue

vargadora

2016. augusztus 3.

A barna árnyalatút vettem meg belőle, a mintát kipróbáltam az üzletben kezemen, az ujjammal felvettem egy kicsit, majd a kézfejemre kentem, akkor egész szépnek tűnt a színe, úgy gondoltam jó lesz. Aztán másnap reggel próbáltam volna felvinni ecsettel de semmi, mintha nem is csinálnék semmit, látom, hogy ott van a por az ecseten, de a szememen semmi színe nincs. Majd próbáltam ujjal felmaszatolni valamennyit, de inkább csak a csillámokat sikerült felkenni, szín még mindig sehol. Én vagyok a béna?

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. augusztus 3.

Destinyh

2016. január 23.

07-brown glow árnyalat van meg. Nagyon szeretem. Nem irritálja a szemem. A színe is nagyon szép. Az illata nagyon jó, ami meglepett.:D

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. január 23.

natasa

2015. június 13.

Én is a lilásbarnát vettem meg, és megbántam. Nekem nem áll jól, nagyon lelakottá teszi az ábrázatomat.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. június 13.

Nix

2014. október 4.

Nem vagyok benne biztos, hogy ebből a szériából való, de nekem egy Mulberry árnyalat van meg. Németországban vettem és pont úgy néz ki a színe, mint a képen szereplő szemhéjpúder. Enyhén lilába hajló barnás füstös szín. A leírás szerint szárított levendulát tartalmaz. Nagyon kedveltem annak idején, ameddig nem volt color tattoo-m vagy hasonló szemre valóm. Nem volt tartós, de nem is volt szempont. Egy enyhe kis színezőnek a szemhéjra nagyon jó. Annak idején pont ilyen színt kerestem, és nagyon nehéz volt pont ilyet találni úgyhogy nagyon a szívemhez nőtt és valóban levendulás illata van. A maga kategóriájában verhetetlen.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. október 4.

pm2013

2014. szeptember 10.

A 07-es (brown glow) színárnyalatát birtokolom és idővel nagyon megszerettem. Egy kellemesen pigmentált szemhéjfestékről van szó, amely elég jól építhető és önmagában is alkalmas árnyalásra. Textúrája selymes, szatén jellegű; nappali és esti sminkhez is jól használható. Kellemes meglepetés volt, mert a korábbi tapasztalataim alapján nem vártam túl sokat ettől a terméktől.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. szeptember 10.

Antioxidánsok: Tocopherol
Gyulladáscsökkentők: Aloe Barbadensis (Aloe Vera) Leaf Extract, Bisabolol
Hidratálók: Magnesium Stearate, Aloe Barbadensis (Aloe Vera) Leaf Extract

Kaolin 0 0

Az összetevő leírása ellenőrzés alatt áll. Hamarosan itt olvashatod!

Mesterséges kék, zöld, piros, lila és rózsaszín pigmentek. További infó itt.