Terra Naturi

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Sminkek szemre
Lelőhely:   Müller   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: pm2013, Módosítva: 2014. szeptember 23.

Lelőhely:   Müller

Elérhető színárnyalatok:

• 01 - greenfield
  • 02 - cup cake
  • 03 - coffee party
  • 04 - smokey eyes

Detti

2016. július 9.

04 smokey eyes van meg. Az egyik drogériában kaptam valamihez ajándékba. Nekem nem porzik, szépen a helyén is marad sokáig. Az illata az nagyon jó, habár az összetevőin sokat dobna, ha inkább illatmentes lenne. Nekem a színei is nagyon tetszenek, de ha nem kapom, nem biztos, hogy felfigyelek rá a polcon.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. július 9.

blanka09

2016. május 11.

Nekem 03-as coffe party van meg. Számomra ezek a színek megfelelőek, jól pigmentáltak. A tartósságával sincsen bajom.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. május 11.

Diana82

2016. február 25.

A coffee party nagyon szép színeket tartalmaz és számomra megfelelő a pigmentáltásga is. Az illata is kellemes, az állaga is jó, könnyen eldolgozható. Én nem tapasztaltam, hogy zavaróan porolna, megfelelő technikával, alappal szép és tartós sminket lehet vele készíteni. Natúr szemhéjpúder ennyiért simán megéri. Sajnos a többi szín nem igazán tetszett, de ez ízlés kérdése. A minőségével semmi gond és nem irritál.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. február 25.

natasa

2015. június 13.

Szinte használhatatlanul porzik, nem tartós, gyengén pigmentált. A barnás változatát vettem meg. A tesztert próbálva kézfejen szépen mutatott az aranybarna és a világos sárgás szín. De szemhéjra hordva már beteggé, nyúzottá változtatta a tekintetet. Áhhhh, gagyi.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2015. június 13.

MayaBaba

2015. január 6.

Nekem a 02 cup cake árnyalat van meg. Sajnos nagyon gyengén pigmentált, és nem is túl tartós. Nekem csalódás volt.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. január 6.

timity

2014. október 3.

Az összetevői szépek, de ez a legpozitívabb tulajdonsága. Nekem túl "poros", az ecsetet jól le kell rázni, hogy ne az arcomra potyogjon az összes szín. Tulajdonképpen inkább csak a legvilágosabb és legsötétebb árnyalatokat használom, amelyből a sötét jól pigmentált. Alap nélkül nagyon gyorsan kopik. Összességében nem rossz!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. október 3.

pm2013

2014. szeptember 10.

A 02 - cup cake színárnyalatot teszteltem. A színei gyönyörűek - selymesen szaténosak-, de a pigmentáltság terén hagytak némi kívánnivalót maga után. A tartóssága megfelelő volt, simán kibírt egy teljes napot igazítás nélkül, de a színek haloványsága miatt nem tudok maximális pontot adni neki.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2014. szeptember 10.

Antioxidánsok: Tocopherol
Gyulladáscsökkentők: Aloe Barbadensis (Aloe Vera) Leaf Extract, Bisabolol