Terra Naturi

Ár:   1290 Ft   Kategória:   Sminkek arcra
Lelőhely:   Müller   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: 0bikbik0, Módosítva: 2015. szeptember 24.

Lelőhely:   Müller

Terra Naturi  természetes, friss ragyogást biztosító pirosító. Szintetikus tartósítószereket nem tartlmaz, bőrgyógyászatilag tesztelt.

2 árnyalaban kapható

rcsennge

2019. május 7.

A képen is látható 01 Sweet temptation árnyalat van meg nekem. Szeretem, szépek a színei, szinte alig porol. Szerintem a világ végéig elég lesz, nem kell belőle sok.
Rajtam nem olyan nagyon tartós (délután már ráférne egy frissítés), de emiatt nem vonok le csillagot, mert elég sokszor érek az arcomhoz napközben, és nem létezik olyan pirosító, ami ezt bírná. :)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. május 7.

LadySayuri

2018. november 10.

Ár - érték arányban mindenképpen újravevős! Szépek a színei, fixáló spray-vel egész nap tartós, imádom a süti illatát!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. november 10.

pm2013

2018. május 30.

Anno mindkét árnyalatot beszereztem, mert mindkettőt jól ki tudom használni. Szerintem kicsit porzik és felhordva mindkettő világosabb, mint amilyet ránézésre az ember várna a terméktől; nekem viszont pont emiatt vált be a hétköznapokra, mert ezzel nem nagyon lehet "túltolni" a pirosítást.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. május 30.

HRenata

2017. augusztus 18.

A 02-es (sötétebb) árnyalat van meg, de nem a kedvencem. Szép összetevők, nem drága, az illatával nincs gondom, de a színe túl narancssárga, nem természetes. Tartóssága közepes.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. augusztus 18.

Jdit04

2017. augusztus 5.

Sajnos annyira nem vagyok megelégedve vele, mint az előttem szólók. A világosabbik árnyalatot vásároltam meg, de egy erős közepesnek bizonyult csak. Alig látszik, ha felviszem, mondhatni észrevehetetlen, rétegezni meg nem igazán szeretem. Pozitívuma, hogy természetes alapanyagokból készült, de van ennél sokkal jobb (bár drágább) pirosítóm.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. augusztus 5.

encibajbi

2017. január 2.

Sokat gondolkodtam rajta, hogy megvegyem-e, de végül meggyőztem magam - kipróbálom !!! Eddig minden oké vele. A sötétebb árnyalatot vettem meg. Nagyon jól használható, jó az állaga, és van egy kellemes, édeskés illata. Szerintem ugyanolyan tartós, mint a többi. Szeretem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. január 2.

Horest

2016. október 18.

Engem eddig meggyőzött, nagyon jól lehet dolgozni vele, akár külön-külön is lehet használni a színeket, de ha együtt viszem fel őket az is szuper. Szép, természetes színt ad az arcomnak, egyáltalán nem lesz természetellenes, "bohócos" a végeredmény. Úgy vettem észre, hogy egy egész napot nem annyira bír ki, érdemes megerősíteni napközben, de egyébként kiváló, natúr termék.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. október 18.

mokkalany

2016. február 27.

Nagyon szeretném szeretni, ezért a rózsaszínes és és bronzos árnyalatot is megvettem. Mindenképp olyat akartam, ami kevert színű és natúr összetételű. A bronzost kezdtem el hamarabb használni, de úgy tapasztaltam, hogy kicsit narancsos, és nem túl tartós. Most a rózsaszín tesztelése jön, kíváncsi leszek. Talán csak rosszul figyeltem meg. Előtte a Benecos háromszinű pirosítóját használtam, az is bio, ellenben szép és tartós, viszont nekem poros hatást nyújtott. Hosszabb használat után még korrigálok.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. február 27.

pampamacska

2015. december 16.

huu ez valami gyönyörű
csak a tesztert próbáltam, de eléggé lenyűgözött. az állaga nagyon selymes, visszafogottan csillogó, mégis olyan kis szép, kicsit sem természetellenesen rózsaszín, csak olyan barnásabban, de az a pont jó árnyalatban. ha valaki használni szeretné, akkor oda külön highlighter már nem fog kelleni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. december 16.

huu ez valami gyönyörű

0bikbik0

2015. október 31.

Lassan elfogy az első tégellyel, a világosabb árnyalatot vettem meg.
Nagyon megszerettem, ahogy a márka többi arcra való dekortermékét is. Az illata a szokásos TerraNaturi illat, vagyis - az én orromnak legalábbis - semmilyen, és el is illan hamar.
A szinei csodásak!. Próbálom használni színenként is kontúrozásra, bár ez kicsit nehézkes, mivel elég keskenyek a sávok, én meg elég béna is vagyok ebben a technikában... Ha viszont egy nagy pirosítóecsettel kapok bele, úgy viszem fel pirosítóként: nagyon szép hamvas, selyemfényű, egészséges pírt kapok az arcomon. Nekem eléggé pigmentált, rétegezhető, és napi átlagos használattal tartós is (lehet, partysminknek nagyon kevés lenne...) Kibírta a nyári meleget is, nem mászott el, nem folyt le rólam, és most ősszel is jól teljesít. Remélem, hogy nem trendkiadás volt, szívesen újravásárolom majd.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2015. október 31.

Lassan elfogy az első tégellyel, a világosabb árnyalatot vettem meg.

Antioxidánsok: Tocopherol
Gyulladáscsökkentők: Bisabolol
Hidratálók: Magnesium Stearate

Kaolin 0 0

Az összetevő leírása ellenőrzés alatt áll. Hamarosan itt olvashatod!

Mesterséges kék, zöld, piros, lila és rózsaszín pigmentek. További infó itt.