Terra Naturi

Ár:   245 Ft   Kategória:   Szappanok
Kiszerelés:   100 g   Bőrtípus:   Száraz, Normál
Lelőhely:   Müller   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Teklagyongy, Módosítva: 2016. október 26.

Lelőhely:   Müller
Kategória:   Szappanok
Bőrtípus:   Száraz, Normál

A Terra Naturi Verveine növényi olaj szappan növényi alapú, lágy mosótenzidjeivel kíméletesen tisztítja a kezeket és más testfelületet. A bőrt nem csak kíméletesen, hanem alaposan tisztítja, anélkül, hogy kiszárítaná.A verveine-t tartalmazó ápoló formula elősegíti a bőr természetes regenerációját és frissítő citromverbéna illata átlendíti a mindennapos nehézségeken.

Dorci1987

2016. december 6.

Valóban nem szárít annyira, mint a teljesen szintetikus szappanok, viszont mivel az illata használatkor már nem annyira finom, mint a dobozban, egy csillagot le kell vonjak :-( Arctisztításra szoktam használni, de mivel pl az Alverde kamillás arctisztító habja sokkal kíméletesebben eredményez csodás tisztaságot, így nem fogom már újravenni :-)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. december 6.

Catn0va

2016. november 11.

Vegán szappant kerestem, így találtam rá. Jobb, mint a rózsás verziója. Alapvetően jól megtisztítja a bőrömet, de mégsem gyakorolt nagy hatást rám. Egynek jó. Amíg nem találok jobbat, újra fogom venni.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. november 11.

Teklagyongy

2016. október 20.

Próbaképpen vettem, ócó' volt. Olyan is. Az összetétele sem az igazi -erre itt begépelve jöttem rá- és rettentően szárítja a kezet.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2016. október 20.

Antioxidánsok: Phytic Acid

Növényi komponens, aminek antioxidáns tulajdonsága van.