Terra Naturi

Ár:   365 Ft   Kategória:   Ajakápolók
Kiszerelés:   4,8 g   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   Müller   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: chococat, Módosítva: 2015. március 30.

Kiszerelés:   4,8 g
Lelőhely:   Müller
Kategória:   Ajakápolók

Gyöngyházfényű ajakápoló sheavajjal és jojobaolajjal, száraz ajkakra

Nairam

2020. szeptember 14.

Finom illat, kellemes érzet az ajkakon,hidratál. Szeretem használni. Nincs ugyan gyöngyházfénye, de imádom a szolid,finom dolgokat,így nem bánom, pici fényt ad, közelről megnézve apró csillámokat is tartalmaz. Hétköznapra,rohanós napokra tökéletes társ..

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. szeptember 14.

tonic

2020. július 12.

2017.márc.22 Puha ajkak, enyhe finom fénnyel, nekem bejött.Megfelelően hidratál, nem drága.
Up
2019. Június 2. Továbbra is nyerő,mert jól ápol,hidratál,szinte "siklik" ,amit én szeretek,jó a hatása,ára,az összetevői,már újravásároltam azóta. Szerintem ez egy jó termék.
Up
Mint mindennek a boltokban,ennek is felment az ára,a sárga kedvencem eltűnt,ez volt még,legalábbis gondolom,mert más már a csomagolás,remélhetőleg belül maradt..

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2020. július 12.

L1ll4

2020. július 6.

Az illata nem túl erős, kellemes, az íze szintén. Apró csillámok vannak benne, de ez az ajkakon nem látszik, csak fényt ad. Az ápoló hatása nagyon jó, rengetegszer vettem már újra.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. július 6.

BioVeganiita82

2020. június 15.

Ez a kedvenc ajakápolóm. Nagyon sokáig tart és ad egy kis fényt is amellett, hogy jól hidratál. Mindig magammal viszem, imádom!:)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. június 15.

wildrose

2020. június 8.

Kellemes ízű, szuper állagú ajakápoló, jól felszívódik, csodásan ápol, és ad egy kis diszkrét fényt. Egyik nagy kedvencem, szívből ajánlom.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2020. június 8.

Buklika

2020. január 24.

Felkenve olyan, mintha szájfény lenne.Lassan szívódik be, ezért csak a kiszáradástól véd, inkább zsírosít, mint hidratál (a sok olaj miatt ez érthető), de a szép összetevők miatt szivesen elhasználgatom.

Update: végül az utolsó 1 centi megmaradt benne, mielőtt a lejárat miatt kidobtam. Csak azért jöttem vissza frissíteni, hogy elmondjam: a doboza hajszálra ugyanolyan alakú, mint az alverde körömvirágos ajakápolójának.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. január 24.

klorosluca

Korcsoport: < 18
2019. október 29.

Már dicsérték a számat mikor ezt használtam. Nagy telt ajkaim vannak és tényleg nagyon szép fényt ad nekik. Hidratálta is de nem venném újra ennél sokkal jobb termékek is vannak. Egy jó tapasztalat volt. Az összetevők is jók az ára is. Egyszer megéri.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: < 18 |  Dátum: 2019. október 29.

KovacsDora

2019. július 15.

Nekem cserepesedik a szám tőle felvitel után kb. fél órával, ilyenkor újra kell kenni. Szép a csillogása, jó az illata és az állaga.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. július 15.

Wikkencs91

2019. február 21.

Ár érték arányban nagyon jó és kellemes illatú, jó állagú minimálisan fénylik is az ajkakon.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. február 21.

Klaudia

2018. december 21.

Ami biztos, hogy nem gyönygyházfényű! Apró csillogó szemcsék vannak benne, ami minimálisan, nagyon közelről látható csak az ajkakon. De jól ápol, kellemes illatú és állagú. Szép összetevőkkel. Ráadásul olcsó!

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. december 21.

Antioxidánsok: Ascorbyl Palmitate, Tocopherol
Gyulladáscsökkentők: Ascorbyl Palmitate