Terra Naturi

Ár:   1225 Ft   Kategória:   Sminkek szemre
Kiszerelés:   2,4 g   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   Müller   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: coffeeandme, Módosítva: 2018. december 14.

Kiszerelés:   2,4 g
Lelőhely:   Müller

Két árnyalatból áll, amelyek lehetővé teszik az optimális szín kikeverését a természetesen szép szemöldökhöz.

natasa

2019. május 5.

Az elődjét nagyon szerettem. Sajna lejárt a szavatossága, bár így is tovább használtam, de utána már nem mertem, ezért kidobtam.
Venni akartam egy újat, de már csak ezt találtam. Összehasonlítottam az összetevőket, eléggé eltérnek, szóval kívül-belül újítottak.
Ez sem rossz, természetes hatás érhető el vele. A kis ecset + kefe nem lenne rossz, de annyira kicsi, hogy nem tudom használni. Van normális méretű ferde ecsetem, azzal viszem fel. Gyorsan, szép szemöldököt lehet vele összehozni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2019. május 5.

senskin

2019. január 19.

Jó kis cucc ez, de kell hozzá egy átlátszó vagy barna krémes kefe, le kell rögziteni. Tetszett mert natur, nem tudom újra veszem e, nagy adag...:)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. január 19.

Antioxidánsok: Tocopherol
Gyulladáscsökkentők: Bisabolol
Hidratálók: Magnesium Stearate

Kaolin 0 0

Sminkekben gyakran használt lilás, rózsaszínes színű színpigment.

Mesterséges kék, zöld, piros, lila és rózsaszín pigmentek. További infó itt.